Левски 2005 (Крумовград)

BGSupporters форум

Левски 2005 (Крумовград)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
06.06.2021 18:00 - Г Свети Никола (Бургас) 2:4
Втори кръг
09.06.2021 18:00 - Г Палас (Рудозем) анл.
"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 16:00 1 кръг Д Арда 1924 III (Кърджали) 0:5
04.10.2020 11:00 2 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 1:2
11.10.2020 15:00 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 0:6
18.10.2020 11:00 4 кръг Д Палас (Рудозем) 4:2
25.10.2020 15:00 5 кръг Г Искра (Черноочене) 0:5
18.04.2021 15:00 6 кръг Г Арда 1924 III (Кърджали) 0:3
25.04.2021 15:00 7 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) 3:0
09.05.2021 16:00 8 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 0:4
16.05.2021 16:00 9 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
23.05.2021 16:00 10 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Върбица 2006 (Бенковски) 8 4 2 2 16:6 14
3 Палас (Рудозем) 8 4 1 3 16:10 13
4 Искра (Черноочене) 8 3 1 4 12:17 10
5 Левски 2005 (Крумовград) 8 2 0 6 8:27 6
6 Арда 1924 II (Кърджали) 8 2 1 5 5:17 7

Левски 2005 (Крумовград)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:00 1 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 9:2
03.10.2020 11:00 2 кръг Д Раковски (Ивайловград) 0:3
10.10.2020 11:00 3 кръг Г Златоград (Златоград) 9:3
- 4 кръг
почива
24.10.2020 11:00 5 кръг Г Палас (Рудозем) 0:3
31.10.2020 11:00 6 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 3:0
07.11.2020 15:00 7 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 4:0
27.03.2021 11:00 8 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 8:2
03.04.2021 11:00 9 кръг Г Раковски (Ивайловград) 3:0
10.04.2021 11:00 10 кръг Д Златоград (Златоград) 3:0
- 11 кръг
почива
отложен 12 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
17.04.2021 11:00 13 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 3:1
10.04.2021 11:00 14 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2005 (Крумовград) 11 9 0 2 47:16 27
2 Палас (Рудозем) 10 8 0 2 29:8 24
3 Родопи 1935 (Момчилград) 11 6 1 4 22:23 19
4 ФК Вихър 1965 (Златоград) 12 6 0 6 31:27 18
5 Върбица 2006 (Бенковски) 11 2 0 9 17:42 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 МОГ КЖ/СМ 3 място
2018/2019 МОГ КЖ/СМ 6 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 6 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 7 място
2015/2016 А ОФГ КЖ 2 място
2014/2015 А ОФГ КЖ 4 място
2012/2013 МОГ КЖ/СМ 2 място
1962/1963 ЗФГ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници