Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:1
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 0:7
26.08.2023 18:00 4 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:2
02.09.2023 17:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4
09.09.2023 17:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:2
17.09.2023 17:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
27.09.2023 17:00 9 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:4
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
07.10.2023 17:00 11 кръг Г Созопол (Созопол) 2:1
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:1
14.10.2023 16:00 13 кръг Г Берое II (Стара Загора) 2:0
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:3
26.10.2023 16:00 15 кръг Г Саяна (Хасково) 1:2
03.11.2023 14:30 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Несебър (Несебър) 1:5
18.11.2023 14:30 18 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:0
25.11.2023 11:30 19 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:4
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Гигант (Съединение) 3:2
09.03.2024 15:00 23 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
23.03.2024 15:00 25 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
30.03.2024 17:00 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Родопа Смолян (Смолян) 22 9 3 10 43:35 30
13 Локомотив 1926 II (Пловдив) 22 8 4 10 37:38 28
14 Левски (Карлово) 22 7 3 12 34:48 24
15 Карнобат (Карнобат) 22 8 0 14 29:50 24
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 22 5 5 12 26:53 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
14.11.2023 14:30 - Г Раковски 2018 (Раковски) 5:0
Област Пловдив / 1/2 финали
22.11.2023 14:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:4
15.07.2023 18:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
23.07.2023 18:00 - Г Берое II (Стара Загора) 2:3
28.07.2023 10:00 - Д Розова долина (Казанлък) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:00 - Д Загорец (Нова Загора) 2:2
20.01.2024 13:00 - Г Саяна (Хасково) 0:1
27.01.2024 13:00 - Д Сокол (Марково) 2:1
03.02.2024 14:00 - Д СФК Раковски (Раковски) 2:0
10.02.2024 13:00 - Г Верея (Стара Загора) 4:0

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:5
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Крумовград (Крумовград) 1:1
24.09.2023 10:30 3 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1
29.09.2023 17:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:1
08.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 3:0
12.10.2023 14:00 6 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 1:1
22.10.2023 10:00 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:1
25.10.2023 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
05.11.2023 10:00 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:2
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:0
19.11.2023 10:30 11 кръг Д Сокол (Марково) 2:2
09.03.2024 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
- 14 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 17 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Г Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марица 1921 (Пловдив) 11 10 0 1 38:11 30
3 Сокол (Марково) 10 7 1 2 37:19 22
4 Левски (Карлово) 11 6 3 2 29:18 21
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 2 4 31:25 17
6 ФК Рудозем (Рудозем) 10 4 3 3 34:26 15

Левски (Карлово)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 12:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:4
25.11.2023 10:30 2 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1
24.09.2023 10:30 3 кръг Г Реал (Пловдив) 4:0
30.09.2023 10:30 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
07.10.2023 11:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:0
15.10.2023 10:30 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
22.10.2023 12:30 7 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 11:0
30.10.2023 10:30 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:0
06.11.2023 14:30 9 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:1
12.11.2023 10:30 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:1
отложен 11 кръг Д Марица (Милево) -:-
09.03.2024 12 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 14 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Марица (Милево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 11 10 1 0 66:6 31
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 8 3 0 28:7 27
3 Левски (Карлово) 10 7 2 1 41:9 23
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 7 0 3 27:18 21
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 6 0 4 26:23 18

Левски (Карлово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:00 1 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
23.09.2023 13:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 8:2
30.09.2023 11:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
07.10.2023 12:00 4 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
14.10.2023 11:00 5 кръг Г Марица (Ясно поле) 8:2
21.10.2023 12:00 6 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 8:1
28.10.2023 14:00 7 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
отложен 8 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
11.11.2023 14:00 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:2
18.11.2023 11:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
25.11.2023 10:00 11 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 8:0
- 12 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 13 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 16 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 17 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 18 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 19 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 22 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 10 8 1 1 52:12 25
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 7 1 2 47:15 22
3 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20
4 Марица (Ясно поле) 9 5 0 4 29:34 15
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 4 3 3 26:27 15

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.408 78
октомври 2019 8.631 65
септември 2019 4.216 84
август 2019 10.338 53
май 2019 4.875 86
април 2019 6.654 77
март 2019 11.811 48
ноември 2018 10.253 58
октомври 2018 4.838 86
септември 2018 8.013 77
май 2018 6.298 76
април 2018 5.404 80
март 2018 9.066 63
ноември 2017 8.490 65
октомври 2017 14.138 39
септември 2017 10.308 59
август 2017 10.387 53
май 2017 20.279 26
април 2017 13.446 43
март 2017 9.327 60
ноември 2016 12.442 47
октомври 2016 28.250 19
септември 2016 5.534 78
август 2016 3.680 86
май 2016 7.400 66
април 2016 6.822 68
март 2016 9.835 52
ноември 2015 6.934 76
октомври 2015 5.387 80
август 2015 1.718 89
май 2015 3.728 79
април 2015 3.052 79
март 2015 2.827 81
декември 2014 7.353 69
октомври 2014 9.480 60
септември 2014 14.971 34
май 2014 4.078 86
април 2014 3.708 86
март 2014 5.626 77
ноември 2013 14.008 46
септември 2013 6.848 76
август 2013 5.350 82
май 2013 9.012 61
април 2013 15.527 41
март 2013 12.595 49
ноември 2012 12.885 47
октомври 2012 10.674 56
септември 2012 5.926 81
май 2012 11.351 53
април 2012 12.204 50
март 2012 5.327 82
ноември 2011 5.108 93
октомври 2011 8.297 77
септември 2011 8.974 77
август 2011 3.540 97
май 2011 3.200 96
април 2011 12.356 54
март 2011 9.133 73
ноември 2010 11.252 62
октомври 2010 10.385 73
септември 2010 3.946 106
август 2010 3.849 105
всички

Интернет страници