Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:0
29.08.2021 18:00 4 кръг Г Ботев II (Враца) 2:2
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
11.09.2021 19:00 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 5:1
02.10.2021 16:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:1
09.10.2021 16:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Д Дреновец (Дреновец) 2:0
23.10.2021 16:00 12 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 13 кръг
почива
06.11.2021 14:30 14 кръг Д Академик (Свищов) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Г Пещера (Галата) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 19 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 20 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 21 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 24 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 25 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 28 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 29 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 32 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 33 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 34 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Славяново) 10 6 3 1 22:9 21
5 Бдин 1923 (Видин) 10 7 1 2 22:7 19
6 Павликени (Павликени) 11 5 4 2 17:6 19
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 6 1 3 16:16 19
8 Партизан (Червен бряг) 10 6 0 4 12:13 18

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2021 16:00 1 кръг Г Чумерна (Елена) анл.
29.09.2021 16:00 2 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 0:4
06.10.2021 15:00 3 кръг Г Трявна (Трявна) 4:0
13.10.2021 15:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 0:5
отложен 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.10.2021 15:00 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
03.11.2021 14:30 7 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
10.11.2021 14:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
17.11.2021 14:30 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 12 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 15 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 16 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак (Плевен) 3 2 0 1 3:7 6
6 Локомотив (Горна Оряховица) 3 1 0 2 4:4 3
7 Павликени (Павликени) 3 1 0 2 4:9 3
8 Янтра 2019 (Габрово) 4 0 0 4 3:9 0
9 Трявна (Трявна) 5 0 0 5 0:17 0

Павликени (Павликени)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 14:00 1 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
19.09.2021 14:00 2 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:1
26.09.2021 14:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
03.10.2021 14:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:3
10.10.2021 14:00 5 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 3:0
17.10.2021 14:00 6 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 3:1
24.10.2021 14:00 7 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
31.10.2021 14:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
07.11.2021 14:00 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
14.11.2021 14:00 10 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
21.11.2021 14:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 14 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 16 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
- 17 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 22 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Монтана 1921 (Монтана) 6 4 1 1 33:10 13
3 Янтра 2019 (Габрово) 5 4 0 1 21:3 12
4 Павликени (Павликени) 6 4 0 2 12:7 12
5 Севлиево (Севлиево) 5 3 0 2 7:13 9
6 Академик (Свищов) 5 2 1 2 13:12 7

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:30 1 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:2
18.09.2021 10:30 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
21.09.2021 16:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:5
25.09.2021 10:30 4 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
02.10.2021 10:30 5 кръг Д Чавдар (Троян) 3:5
09.10.2021 10:30 6 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:6
16.10.2021 10:30 7 кръг Г Чумерна (Елена) 1:6
23.10.2021 10:30 8 кръг Д Академик (Свищов) -:-
30.10.2021 10:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
02.11.2021 15:00 10 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
06.11.2021 10:30 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
13.11.2021 10:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
20.11.2021 10:30 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 15 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 16 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 19 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 20 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 21 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 25 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Левски 2007 (Левски) 7 2 0 5 20:38 6
11 Севлиево (Севлиево) 6 1 0 5 16:30 3
12 Янтра (Полски Тръмбеш) 7 1 0 6 13:24 3
13 Павликени (Павликени) 7 1 0 6 10:33 3
14 Академик (Свищов) 6 1 0 5 9:34 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 8 място
2019/2020 Трета лига 5 място
2018/2019 Трета лига 5 място
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници