Сините камъни 2013 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2013 (Сливен)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 12:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2
23.09.2017 10:30 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:5
30.09.2017 11:00 4 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1
07.10.2017 14:00 5 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 8:2
14.10.2017 11:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
21.10.2017 12:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:4
- 9 кръг
почива
11.11.2017 12:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 5:1
18.11.2017 11:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
14.03.2018 12:00 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:6
04.04.2018 12:00 13 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
01.04.2018 12:00 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
07.04.2018 11:00 15 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:3
14.04.2018 12:00 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
20.04.2018 17:00 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
28.04.2018 12:00 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
05.05.2018 10:30 19 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
- 20 кръг
почива
19.05.2018 12:00 21 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
26.05.2018 11:00 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Карлово) 20 7 5 8 25:32 26
7 Верея (Стара Загора) 20 8 2 10 31:32 26
8 Сините камъни 2013 (Сливен) 20 7 2 11 37:41 23
9 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 5 3 12 25:54 18
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 20 4 1 15 15:47 13

Сините камъни 2013 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 12:00 1 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 4:1
30.09.2017 12:00 2 кръг Г Хасково (Хасково) 4:0
07.10.2017 12:00 3 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:4
14.10.2017 12:00 4 кръг Г Респект (Хасково) 2:1
21.10.2017 12:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
28.10.2017 12:00 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
04.11.2017 12:00 7 кръг Д Арсенал (Казанлък) 8:2
11.11.2017 12:00 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:9
18.11.2017 12:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:2
25.11.2017 12:00 10 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
02.12.2017 12:00 11 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 1:3
10.03.2018 12:00 12 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:2
17.03.2018 12:00 13 кръг Д Хасково (Хасково) 3:1
24.03.2018 12:00 14 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:0
31.03.2018 12:00 15 кръг Д Респект (Хасково) 2:0
14.04.2018 12:00 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
20.04.2018 10:30 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
28.04.2018 12:00 18 кръг Г Арсенал (Казанлък) 5:2
05.05.2018 12:00 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
12.05.2018 12:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:0
19.05.2018 12:00 21 кръг Д Миньор (Раднево) 11:0
26.05.2018 12:00 22 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Берое II (Стара Загора) 22 16 1 5 94:22 49
4 Верея (Стара Загора) 22 14 3 5 87:25 45
5 Сините камъни 2013 (Сливен) 22 12 2 8 54:38 38
6 Респект (Хасково) 22 11 4 7 77:35 37
7 Мъглиж (Мъглиж) 22 7 6 9 56:52 27

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници