Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
31.10.2020 14:00 13 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
21.11.2020 14:00 16 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
28.11.2020 14:00 17 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 18 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 22 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 23 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 27 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 28 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 29 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 33 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 34 кръг Д Банско (Банско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 1 1 0 0 6:0 3
2 Сливнишки герой (Сливница) 1 1 0 0 3:0 3
3 Вихрен 1925 (Сандански) 1 1 0 0 2:1 3
4 Балкан 1929 (Ботевград) 1 1 0 0 1:0 3
4 Марек 1915 (Дупница) 1 1 0 0 1:0 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 11:00 - Г Гранит (Владая) 3:2
15.07.2020 - Д Миньор (Перник) -:-
18.07.2020 11:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
22.07.2020 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Беласица (Петрич) 1:2
01.08.2020 18:00 - Д Перун 1978 (Кресна) 2:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници