Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
31.10.2020 14:00 13 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
21.11.2020 14:00 16 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
28.11.2020 14:00 17 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 18 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 22 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 23 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 27 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 28 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 29 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 33 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 34 кръг Д Банско (Банско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марек 1915 (Дупница) 12 9 2 1 28:10 29
2 Кюстендил (Кюстендил) 12 9 2 1 24:2 26
3 Вихрен 1925 (Сандански) 11 8 2 1 19:6 26
4 Беласица (Петрич) 11 7 3 1 16:8 24
5 Чавдар (Етрополе) 12 6 4 2 21:10 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
23.09.2020 16:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 11:00 - Г Гранит (Владая) 3:2
15.07.2020 - Д Миньор (Перник) -:-
18.07.2020 11:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
22.07.2020 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Беласица (Петрич) 1:2
01.08.2020 18:00 - Д Перун 1978 (Кресна) 2:2

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 14:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
06.09.2020 14:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) 4:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
отложен 5 кръг Д Септември (Симитли) -:-
04.10.2020 13:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:6
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 0:3
18.10.2020 14:00 8 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:8
25.10.2020 14:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.11.2020 14:00 10 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
08.11.2020 14:00 11 кръг Д Барокко (София) -:-
15.11.2020 14:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
22.11.2020 14:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Етрополе) 8 2 1 5 10:24 7
11 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 8 2 0 6 13:22 6
12 Кюстендил (Кюстендил) 7 1 1 5 14:31 4
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 1 1 6 8:23 4
14 Левски Раковски (София) 7 0 1 6 13:25 1

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Г Левски (София) 0:6

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Д Национал (София) 4:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:2
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Септември (Симитли) 5:1
19.09.2020 13:00 4 кръг Г Банско (Банско) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:1
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
10.10.2020 13:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
- 9 кръг
почива
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Елит София (София) -:-
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 14 кръг Г Национал (София) -:-
- 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 17 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 24 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 25 кръг Г Елит София (София) -:-
- 26 кръг Д Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Гранит (Владая) 7 2 1 4 12:19 7
10 Национал (София) 7 2 1 4 8:13 7
11 Банско (Банско) 8 2 0 6 10:31 6
12 Септември (Симитли) 7 0 2 5 7:25 2
13 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 12:17 8

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 2:5
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
12.09.2020 11:00 3 кръг Д Национал (София) 4:0
19.09.2020 11:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:4
26.09.2020 11:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:3
03.10.2020 11:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2
10.10.2020 11:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
17.10.2020 11:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
24.10.2020 11:00 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
31.10.2020 11:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 12 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Национал (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 8 5 2 1 20:6 17
4 Локомотив София 1929 (София) 7 5 2 0 21:8 17
5 Кюстендил (Кюстендил) 8 4 1 3 16:14 13
6 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 17:16 11
7 Беласица (Петрич) 8 3 1 4 16:12 10

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Н спорт (София) 0:10
11.10.2020 15:00 3 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:0
18.10.2020 12:00 4 кръг Д ОФК София (София) 4:2
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 6 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 8 кръг Г Арес (София) -:-
- 9 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Н спорт (София) 4 2 1 1 22:4 7
5 Левски Раковски (София) 4 2 0 2 11:8 6
6 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 0 2 5:20 6
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 2 0 2 4:14 6
8 Арес (София) 4 1 0 3 5:9 3

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Левски II (София) 0:11
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Н спорт (София) 3:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:1
18.10.2020 12:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 3:6
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 7 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 8 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 11 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Н спорт (София) 3 1 2 0 10:5 5
7 ЦСКА (София) 4 1 1 2 10:9 4
8 Кюстендил (Кюстендил) 4 1 1 2 8:21 4
9 Развитие на млади футболисти (София) 4 1 0 3 5:20 3
10 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 4 0 1 3 3:10 1

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:10 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
04.10.2020 12:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
11.10.2020 13:40 3 кръг Г Елит София (София) 0:3
18.10.2020 12:30 4 кръг Г Талант (София) 1:2
25.10.2020 12:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д Септември (София) -:-
- 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 9 кръг Д Национал (София) -:-
- 10 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 11 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 12:3 9
4 Възраждане 2020 (София) 3 2 0 1 10:4 6
5 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 0 2 7:7 6
6 Национал (София) 4 2 0 2 10:10 6
7 Талант (София) 4 1 1 2 5:6 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници