Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
06.08.2022 18:00 1 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 4:0
21.08.2022 18:00 3 кръг Д Левски II (София) 4:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Г ЦСКА II (София) 0:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 1:1
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:0
- 9 кръг
почива
08.10.2022 16:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:0
15.10.2022 16:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
22.10.2022 16:00 12 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:0
29.10.2022 14:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
05.11.2022 14:00 14 кръг Г Левски II (София) 2:2
13.11.2022 14:00 15 кръг Д ЦСКА II (София) 2:1
19.11.2022 14:00 16 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
26.11.2022 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
03.12.2022 14:00 18 кръг Г Гранит (Владая) 6:0
- 19 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 22 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 17 9 7 1 35:10 34
2 Вихрен (Сандански) 15 9 5 1 29:13 32
3 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 10 2 2 17:6 32
4 ЦСКА II (София) 15 7 3 5 32:15 24
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 16 6 6 4 25:17 24
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / Финал
07.09.2022 17:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:30 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
13.07.2022 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
16.07.2022 10:30 - Г Гранит (Владая) 3:0
23.07.2022 18:00 - Г Септември II (София) 1:2
30.07.2022 18:00 - Д Славия 1913 II (София) 4:1

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 14:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 4:0
04.09.2022 10:30 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:8
11.09.2022 11:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
19.09.2022 14:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
25.09.2022 14:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 7:0
09.10.2022 14:00 6 кръг Г Септември (София) 2:2
16.10.2022 14:00 7 кръг Д Барокко (София) 4:1
20.10.2022 16:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
31.10.2022 14:00 9 кръг Д Национал (София) 2:1
06.11.2022 14:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
11.11.2022 12:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 5:2
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:2
- 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Барокко (София) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г Национал (София) -:-
- 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 13 8 1 4 34:14 25
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 8 0 5 44:24 24
6 Кюстендил (Кюстендил) 13 6 3 4 30:26 21
7 Миньор (Перник) 13 6 2 5 31:36 20
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 5 2 6 26:19 17

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
21.09.2022 15:00 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:0
18.09.2022 11:00 3 кръг Г Барокко (София) 3:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
08.10.2022 11:00 5 кръг Г ФК Септември 57 (София) 1:1
14.10.2022 11:00 6 кръг Д Малеш (Микрево) 5:0
22.10.2022 13:00 7 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1
29.10.2022 15:00 8 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2
04.11.2022 15:00 9 кръг Д Вихрен (Сандански) 7:1
12.11.2022 11:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) 0:3
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
- 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Д Барокко (София) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 17 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 18 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 19 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 20 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 21 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 22 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 11 7 2 2 24:11 23
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11 6 2 3 27:12 20
6 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 2 3 32:14 20
7 ФК Септември 57 (София) 11 6 2 3 31:14 20
8 Спортист 13 (София) 11 4 2 5 16:23 14

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:8
10.09.2022 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
17.09.2022 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
24.09.2022 13:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
17.10.2022 13:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
22.10.2022 13:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
29.10.2022 13:00 8 кръг Г София спорт (София) 0:5
05.11.2022 13:00 9 кръг Д Академия Металург (Перник) 4:0
12.11.2022 13:00 10 кръг Г Септември (София) 0:3
19.11.2022 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 5:0
- 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д София спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек 1915 (Дупница) 11 3 2 6 20:19 11
9 Миньор (Перник) 11 3 0 8 8:30 9
10 Кюстендил (Кюстендил) 11 2 2 7 13:30 8
11 Беласица (Петрич) 11 2 0 9 6:33 6
12 Академия Металург (Перник) 11 1 0 10 7:64 3

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:30 1 кръг Д Академия Металург II (Перник) 4:0
22.09.2022 10:30 2 кръг Д Риал (Ковачевци) 9:1
25.09.2022 10:30 3 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 11:0
03.10.2022 10:30 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:2
09.10.2022 10:30 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:1
16.10.2022 10:30 6 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:3
23.10.2022 10:30 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 10:0
30.10.2022 10:30 8 кръг Д Димитровец (Ковачевци) 3:0
06.11.2022 10:30 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
13.11.2022 11:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
20.11.2022 11:00 11 кръг Г Чорни (Брезник) 3:1
- 12 кръг Г Академия Металург II (Перник) -:-
- 13 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
- 14 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 15 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 16 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 17 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Димитровец (Ковачевци) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Д Чорни (Брезник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 11 10 0 1 83:11 30
2 Кюстендил (Кюстендил) 11 10 0 1 50:8 30
3 Миньор (Перник) 11 9 0 2 76:6 27
4 Марек 1915 (Дупница) 11 8 0 3 68:12 24
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 8 0 3 76:23 24

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 10:25 1 кръг Г Септември (София) 3:1
25.09.2022 13:15 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:0
09.10.2022 10:25 3 кръг Г Миньор (Перник) 3:3
16.10.2022 11:50 4 кръг Д УФК Ботев (София) 2:3
23.10.2022 11:50 5 кръг Г Лъвчетата (София) 5:2
30.10.2022 10:25 6 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:2
06.11.2022 13:15 7 кръг Г Национал II (София) 4:3
13.11.2022 11:50 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:2
отложен 9 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 10 кръг
почива
04.12.2022 14:40 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 10 5 3 2 26:11 18
3 Славия 1913 II (София) 10 5 2 3 24:12 17
4 Кюстендил (Кюстендил) 9 5 2 2 28:21 17
5 Миньор (Перник) 10 5 1 4 22:20 16
6 Национал II (София) 10 4 3 3 25:25 15

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 10:30 1 кръг Г ЦСКА II (София) 0:1
25.09.2022 13:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
09.10.2022 10:30 3 кръг Г Елит София (София) 5:1
16.10.2022 12:00 4 кръг Д Национал II (София) 1:3
23.10.2022 12:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
30.10.2022 10:30 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
06.11.2022 13:30 7 кръг Г София спорт (София) 6:0
13.11.2022 12:00 8 кръг Д Лъвчетата II (София) 1:0
20.11.2022 15:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
- 10 кръг
почива
04.12.2022 15:00 11 кръг Д Левски II (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лъвчетата II (София) 10 4 1 5 14:21 13
8 Национал II (София) 10 3 0 7 9:25 9
9 Кюстендил (Кюстендил) 10 3 0 7 19:20 9
10 Елит София (София) 10 1 0 9 6:39 3
11 София спорт (София) 9 0 0 9 3:63 0

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 10:10 1 кръг Г Септември (София) 5:0
25.09.2022 12:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
09.10.2022 10:10 3 кръг Г Национал II (София) 3:4
16.10.2022 11:20 4 кръг Г ФК Септември 57 (София) 7:0
23.10.2022 11:20 5 кръг Д Барокко (София) 11:0
30.10.2022 10:10 6 кръг Г Витоша 13 (София) 6:0
06.11.2022 12:30 7 кръг Д Левски II (София) 3:1
13.11.2022 11:20 8 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:0
20.11.2022 13:40 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 9 8 0 1 49:5 24
2 Левски II (София) 9 7 1 1 44:12 22
3 Национал II (София) 9 7 0 2 38:25 21
4 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 36:20 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 28:28 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 4 място
2020/2021 Трета лига 2 място
2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници