Академия Септември (София)

BGSupporters форум

Академия Септември (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 14:30 - Г ЦСКА (София) 2:2
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 09:00 - Д Славия 1913 (София) 2:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Д Септември (София) 0:3
11.09.2022 09:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
18.09.2022 09:00 3 кръг Д Левски (София) 0:5
25.09.2022 09:00 4 кръг Г Елит София (София) 3:0
- 5 кръг
почива
16.10.2022 09:00 6 кръг Д Сердика (София) 2:0
23.10.2022 09:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 5:3
30.10.2022 09:00 8 кръг Д Национал (София) 1:0
06.11.2022 09:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:0
13.11.2022 09:00 10 кръг Г Септември (София) 1:1
20.11.2022 09:00 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
27.11.2022 09:00 12 кръг Г Левски (София) 0:2
отложен 13 кръг Д Елит София (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Сердика (София) -:-
- 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 17 кръг Г Национал (София) -:-
- 18 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 11 7 1 3 34:13 22
4 Септември (София) 11 5 3 3 39:18 18
5 Академия Септември (София) 11 5 1 5 13:20 16
6 Национал (София) 9 4 3 2 18:10 15
7 Витоша (Бистрица) 11 2 2 7 8:34 8

Академия Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2022 09:00 1 кръг Г Елит София (София) 2:1
24.09.2022 13:15 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
08.10.2022 10:25 3 кръг Г Левски (София) 0:1
15.10.2022 14:40 4 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:1
22.10.2022 11:50 5 кръг Г Национал (София) 0:4
29.10.2022 10:25 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
05.11.2022 13:15 7 кръг Г Витоша 13 (София) 6:0
12.11.2022 09:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
19.11.2022 14:40 9 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
- 10 кръг
почива
03.12.2022 14:40 11 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 10 5 1 4 21:17 16
7 ЦСКА (София) 10 4 2 4 12:13 14
8 Академия Септември (София) 10 3 0 7 14:22 9
9 Елит София (София) 9 1 3 5 15:19 6
10 Витоша 13 (София) 10 1 0 9 7:57 3

Академия Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 11:00 1 кръг Г Звезда (София) 5:1
25.09.2022 09:30 2 кръг Д Барокко (София) 3:0
09.10.2022 12:30 3 кръг Г БАМФ (София) 1:0
16.10.2022 09:30 4 кръг Д Сердика (София) 2:0
23.10.2022 15:30 5 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:0
30.10.2022 12:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) 4:0
06.11.2022 15:30 7 кръг Д ДАФ 2018 (София) 3:0
13.11.2022 09:30 8 кръг Г Победа 1945 (София) 3:0
20.11.2022 14:00 9 кръг Д Щурче (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Септември (София) 9 9 0 0 29:1 27
2 БАМФ (София) 9 8 0 1 33:8 24
3 Щурче (София) 9 5 1 3 28:22 16
4 Победа 1945 (София) 9 5 1 3 23:20 16
5 Сердика (София) 9 4 0 5 17:21 12

Академия Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 11:20 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:5
24.09.2022 12:30 2 кръг Г Левски Раковски (София) 2:5
08.10.2022 13:40 3 кръг Д Щурче (София) 2:7
15.10.2022 12:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:12
22.10.2022 11:20 5 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 3:4
29.10.2022 10:10 6 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:9
05.11.2022 11:20 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
26.11.2022 10:10 8 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:4
19.11.2022 12:30 9 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 2022 (Злокучене) 9 3 1 5 17:28 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:29 9
8 Ултраспорт академия II (София) 9 3 0 6 17:53 9
9 Академия Септември (София) 9 0 1 8 9:50 1
10 Балкан 1929 (Ботевград) 9 0 1 8 5:47 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници