Марек 1915 (Дупница)

BGSupporters форум

Марек 1915 (Дупница)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:4
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Пирин (Разлог) 2:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г ФК Миньор (Перник) 1:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
16.11.2016 14:00 12 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
23.11.2016 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Пирин (Разлог) -:-
22.04.2017 17:00 27 кръг Д ФК Миньор (Перник) -:-
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Септември (Симитли) -:-
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Рилски спортист 2011 (Самоков) 17 8 4 5 29:27 28
8 Чавдар (Етрополе) 17 8 2 7 34:20 26
9 Марек 1915 (Дупница) 17 8 2 7 23:27 26
10 Ботев 1937 (Ихтиман) 17 8 1 8 29:28 25
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 6 3 8 26:26 21
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
24.08.2016 17:30 - Г Дружба (Мещица) 4:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
07.09.2016 17:00 - Г Пирин (Гоце Делчев) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
21.09.2016 17:00 - Г Германея (Сапарева баня) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2016 18:45 - Д Пелистер (Битоля, Македония, 1) 0:3
16.07.2016 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
20.07.2016 18:30 - Г Оборище (Панагюрище) 2:3
23.07.2016 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
30.07.2016 10:30 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1

Марек 1915 (Дупница)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Септември (София) 1:2
12.09.2016 17:00 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
16.09.2016 17:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
19.09.2016 17:00 4 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:1
26.09.2016 17:00 5 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:1
03.10.2016 15:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:4
10.10.2016 16:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
17.10.2016 16:00 8 кръг Г БМ Спорт (София) 4:0
24.10.2016 14:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
10.11.2016 14:00 10 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 3:0
07.11.2016 14:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 8:0
14.11.2016 11:30 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:0
отложен 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
26.11.2016 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
03.12.2016 14:00 15 кръг Д Банско (Банско) 3:0
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 20 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
- 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 27 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 28 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 29 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 30 кръг Г Банско (Банско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 15 12 3 0 44:9 39
2 Марек 1915 (Дупница) 14 10 2 2 43:13 32
3 Чавдар (Етрополе) 15 10 2 3 37:16 32
4 Септември (София) 15 8 4 3 27:13 28
5 Вихрен 1925 (Сандански) 15 8 3 4 45:19 27

Марек 1915 (Дупница)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 3:1
19.11.2016 14:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 1:4

Марек 1915 (Дупница)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2016 17:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
27.08.2016 17:00 2 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:2
04.09.2016 16:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 3:5
10.09.2016 10:30 4 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
18.09.2016 16:00 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:2
24.09.2016 10:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
02.10.2016 11:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
08.10.2016 15:30 8 кръг Д Левски (София) 0:3
15.10.2016 15:30 9 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0
22.10.2016 15:00 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:4
03.11.2016 14:00 11 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 0:1
09.11.2016 14:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
14.11.2016 14:00 13 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 3:0
24.11.2016 14:00 14 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:2
07.12.2016 13:00 15 кръг Д Септември (София) 0:3
25.02.2017 13:00 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
04.03.2017 14:30 17 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
11.03.2017 14:30 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
18.03.2017 19 кръг Г Черно море (Варна) -:-
25.03.2017 20 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
01.04.2017 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
08.04.2017 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
15.04.2017 23 кръг Г Левски (София) -:-
22.04.2017 24 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
29.04.2017 25 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
06.05.2017 26 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) -:-
13.05.2017 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
20.05.2017 28 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
27.05.2017 29 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
03.06.2017 30 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Левски-Раковски (София) 15 4 4 7 21:23 16
13 Ботев 2002 (Пловдив) 15 4 2 9 19:31 14
14 Спартак-С 94 (Пловдив) 15 1 4 10 3:35 7
15 Марек 1915 (Дупница) 15 1 2 12 12:50 5
16 Спартак Плевен (Плевен) 15 0 2 13 7:70 2

Марек 1915 (Дупница)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 12:0
24.09.2016 2 кръг Д Аякс (Дивотино) 6:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 6:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:0
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 2:4
22.10.2016 10:30 6 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 9:0
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Легия (София) анл.
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 5:0
14.11.2016 10:30 9 кръг Г Студена (Студена) 5:1
- 10 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 11 кръг Г Аякс (Дивотино) -:-
- 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 14 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) -:-
- 15 кръг Г Миньор 2013 (Перник) -:-
- 16 кръг Д Легия (София) -:-
- 17 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 18 кръг Д Студена (Студена) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 8 7 1 0 47:4 22
2 Металург 1957 (Перник) 8 6 2 0 35:4 20
3 Марек 1915 (Дупница) 8 6 1 1 45:5 19
4 Велбъжд (Кюстендил) 8 4 1 3 18:20 13
5 Миньор 2013 (Перник) 8 3 0 5 4:21 9

Марек 1915 (Дупница)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 11:30 1 кръг Г Левски (София) 1:9
08.10.2016 11:30 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
23.11.2016 13:00 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
15.10.2016 09:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
22.10.2016 15:00 5 кръг Г Септември (София) 0:8
29.10.2016 12:00 6 кръг Д Национал (София) 0:8
01.11.2016 12:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:0
05.11.2016 16:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
12.11.2016 15:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:3
19.11.2016 10:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
26.11.2016 13:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
10 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 13:32 8
11 Локомотив 1929 (София) 11 1 0 10 5:59 3
12 Марек 1915 (Дупница) 11 0 1 10 4:48 1

Марек 1915 (Дупница)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
08.10.2016 15:30 1 кръг Д Септември (София) 1:0
08.10.2016 13:00 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:1
16.10.2016 13:00 3 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:0
21.10.2016 11:40 4 кръг Г Младост 2015 (София) 10:0
29.10.2016 11:40 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0
07.11.2016 13:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
11.11.2016 10:20 7 кръг Д Академик 1947 (София) 1:4
19.11.2016 11:40 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
27.11.2016 10:20 9 кръг Д София спорт (София) 0:1
02.12.2016 14:20 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:1
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17
6 Септември (София) 10 5 1 4 32:19 16
7 Марек 1915 (Дупница) 10 4 2 4 19:10 14
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 3 2 5 17:24 11
9 Ком 98 (Годеч) 10 2 1 7 15:23 7

Марек 1915 (Дупница)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 10:10 1 кръг Г Академик 1947 (София) 1:2
06.10.2016 10:10 2 кръг Д София спорт (София) 6:1
15.10.2016 09:00 3 кръг Г ФК Миньор (Перник) 1:2
23.10.2016 10:10 4 кръг Д Елит София (София) 2:2
27.10.2016 10:10 5 кръг Г Спортист 13 (София) 4:0
05.11.2016 10:10 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
14.11.2016 10:10 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 7:3
17.11.2016 13:40 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
26.11.2016 10:10 9 кръг Г Талант (София) 12:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Миньор (Перник) 9 6 1 2 32:12 19
3 Олимпия ФК (София) 9 5 2 2 48:11 17
4 Марек 1915 (Дупница) 9 5 1 3 35:14 16
5 Академик 1947 (София) 9 4 3 2 46:15 15
6 Елит София (София) 9 4 2 3 37:15 14

Марек 1915 (Дупница)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 11:50 1 кръг Д Лъвчетата (София) 3:5
07.10.2016 13:00 2 кръг Г София спорт (София) 10:1
16.10.2016 10:40 3 кръг Д Левски (София) 0:5
23.10.2016 14:10 4 кръг Г Победа 2013 (София) 5:0
30.10.2016 09:30 5 кръг Д Щурче (София) 6:2
07.11.2016 11:50 6 кръг Д Национал (София) 0:4
14.11.2016 09:30 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:0
20.11.2016 11:50 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 5:1
27.11.2016 14:10 9 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 9 8 0 1 32:3 24
3 Лъвчетата (София) 9 6 2 1 26:8 20
4 Марек 1915 (Дупница) 9 5 1 3 37:20 16
5 Сливнишки герой (Сливница) 9 4 1 4 18:17 13
6 РД Спорт (София) 9 4 1 4 20:18 13

Марек 1915 (Дупница)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:30 1 кръг Д ЕСФА (София) 4:3
08.10.2016 13:30 2 кръг Г Национал (София) 1:16
15.10.2016 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:21
22.10.2016 14:30 4 кръг Г Славия 1913 (София) 2:8
29.10.2016 10:30 5 кръг Д София спорт (София) 5:6
05.11.2016 14:30 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:2
12.11.2016 10:30 7 кръг Г Елит София (София) 2:1
19.11.2016 13:30 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 6:3
26.11.2016 10:30 9 кръг Г Левски (София) 0:13
03.12.2016 11:30 10 кръг Д Лъвчетата (София) 1:4
10.12.2016 11:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 4:5
- 12 кръг Г ЕСФА (София) -:-
- 13 кръг Д Национал (София) -:-
- 14 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 15 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Г София спорт (София) -:-
- 17 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 18 кръг Д Елит София (София) -:-
- 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 11 6 1 4 27:48 19
6 Лъвчетата (София) 11 5 2 4 44:32 17
7 Марек 1915 (Дупница) 11 4 0 7 29:82 12
8 Олимпия ФК (София) 11 3 2 6 31:35 11
9 ЕСФА (София) 11 3 1 7 25:49 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 17.183 30
октомври 2016 16.180 31
септември 2016 5.306 80
август 2016 8.430 66
всички

Интернет страници