ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

ЦСКА 1948 (София)

Баражи за Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
07.06.2017 18:00 - Г Брацигово (Брацигово) 0:0
"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 8:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:1
24.09.2016 17:00 3 кръг Г БМ Спорт (София) 2:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Витоша II (Бистрица) 4:2
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 1:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Железница (Железница) 1:0
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:0
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 5:0
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 7:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 3:0
18.03.2017 11:00 14 кръг Д БМ Спорт (София) 4:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Г Витоша II (Бистрица) 4:0
02.04.2017 17:00 16 кръг Д Урвич (Панчарево) 7:1
09.04.2017 17:00 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Гранит (Владая) 4:1
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Железница (Железница) 9:0
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 7:1
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:1
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 22 21 1 0 105:7 64
2 Витоша II (Бистрица) 22 15 3 4 80:32 48
3 Левски-Раковски (София) 22 14 3 5 83:32 45
4 Гранит (Владая) 22 13 1 8 65:40 40
5 БМ Спорт (София) 22 13 0 9 42:38 39
"А" ОФГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
28.05.2017 16:00 - Д Локомотив БДЖ (София) 4:1
Финал
03.06.2017 16:00 - Д Надежда (Доброславци) 4:3
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
10.05.2017 17:30 - Д Литекс (Ловеч) 2:1
Финал
25.05.2017 18:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Д Гранит (Владая) 2:1
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Г Локомотив БДЖ (София) 3:0
Област София (столица) / Финал
12.10.2016 16:00 - Д Надежда (Доброславци) 2:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
26.10.2016 15:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
26.11.2016 14:00 - Г Торнадо (Безден) 3:0
Югозападна България
29.03.2017 16:00 - Д Беласица (Петрич) 3:1

ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г БМ Спорт (София) 1:15
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
26.09.2016 17:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:5
29.09.2016 17:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:11
- 5 кръг
почива
13.10.2016 16:00 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) анл.
20.10.2016 16:00 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
27.10.2016 14:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
03.11.2016 14:00 9 кръг Д Дружба (Мещица) анл.
10.11.2016 14:00 10 кръг Г Атлетик 11 (София) анл.
17.11.2016 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Германея (Сапарева баня) 16 5 0 11 25:56 15
8 Спортист 2009 (Своге) 16 2 1 13 24:72 7
9 Обеля (кв.Обеля, София) 16 0 1 15 7:78 1
-- ЦСКА 1948 (София) 4 0 0 4 3:38 -
-- Атлетик 11 (София) 1 0 0 1 0:3 -

ЦСКА 1948 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.10.2016 16:00 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:5
10.09.2016 09:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
17.09.2016 10:00 3 кръг Г Конкордия (София) 3:5
24.09.2016 10:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 0:8
01.10.2016 09:00 5 кръг Д Ферион (София) 1:5
08.10.2016 10:00 6 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
15.10.2016 09:00 7 кръг Д Септември (София) 0:5
22.10.2016 09:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
29.10.2016 10:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
05.11.2016 10:00 10 кръг Д Конкордия (София) 4:0
12.11.2016 10:00 11 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
11.03.2017 09:00 12 кръг Г Ферион (София) 4:2
18.03.2017 09:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 12:30 14 кръг Г Септември (София) 0:2
01.04.2017 10:00 15 кръг Г Спортист 13 (София) 3:4
08.04.2017 10:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
22.04.2017 09:00 17 кръг Д Конкордия (София) 7:1
29.04.2017 09:00 18 кръг Г Ферион (София) 2:2
05.05.2017 13:00 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
13.05.2017 09:00 20 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
20.05.2017 08:45 21 кръг Д Септември (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (София) 21 18 1 2 90:13 55
3 БМ Спорт (София) 21 11 3 7 39:25 36
4 ЦСКА 1948 (София) 21 7 4 10 41:51 25
5 Ферион (София) 21 7 2 12 68:60 23
6 Ботев 57 СОУ (София) 21 7 1 13 41:66 22


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 23.905 19
март 2018 16.188 35
ноември 2017 23.364 23
октомври 2017 21.847 24
септември 2017 20.186 23
август 2017 20.595 29
всички

Интернет страници