Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Елхово (Елхово) 2:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Любимец (Любимец) 6:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:4
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:3
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
20.09.2016 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Арда (Кърджали) 1:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:4
18.02.2017 18 кръг Г Елхово (Елхово) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 20 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
- 21 кръг Д Любимец (Любимец) -:-
- 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 23 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 29 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
- 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 31 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 33 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Розова долина (Казанлък) 17 12 1 4 37:17 37
4 Карнобат (Карнобат) 17 12 1 4 39:18 37
5 Атлетик (Куклен) 17 8 5 4 27:22 29
6 Евроколеж (Пловдив) 17 8 4 5 35:28 28
7 Борислав 2009 (Първомай) 17 8 3 6 31:23 27
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Г Сокол (Марково) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Садово (Садово) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Д Раковски 2011 (Раковски) 5:5
Област Пловдив / Трети кръг
19.10.2016 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2016 18:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
16.07.2016 10:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3

Атлетик (Куклен)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2016 10:30 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
22.09.2016 15:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
02.10.2016 10:30 4 кръг Г Марица (Пловдив) 2:7
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
27.11.2016 12:00 6 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
14.11.2016 14:00 10 кръг Д Труд (Труд) 0:3
19.11.2016 12:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
- 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
- 14 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 15 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 17 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 21 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 22 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихър (Строево) 10 6 0 4 22:26 18
6 Раковски 2011 (Раковски) 10 5 0 5 18:23 15
7 Атлетик (Куклен) 10 3 0 7 12:25 9
8 Борислав 2009 (Първомай) 10 2 2 6 11:24 8
9 Тракия 06 (Стамболийски) 10 2 1 7 10:24 7

Атлетик (Куклен)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
02.10.2016 12:00 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 1:1
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Труд (Труд) 2:1
06.11.2016 10:30 8 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 10:0
13.11.2016 10:30 9 кръг Д Левски (Карлово) 0:4
- 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
- 14 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 17 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 18 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 9 5 1 3 28:21 16
4 Борислав 2009 (Първомай) 9 4 3 2 29:15 15
5 Атлетик (Куклен) 9 4 2 3 22:13 14
6 Тракия 1931 (Стамболийски) 9 4 2 3 22:19 14
7 Брестник 1948 (Пловдив) 9 2 2 5 9:26 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници