Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Садово (Садово) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:4
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Левски (Карлово) -:-
отложен 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Сокол (Марково) -:-
отложен 8 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
11.11.2018 14:30 14 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
23.02.2019 18 кръг Д Садово (Садово) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Сокол (Марково) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Розова долина (Казанлък) 2 1 0 1 3:2 3
7 Черноморец 1919 (Бургас) 2 1 0 1 6:3 3
8 Атлетик (Куклен) 2 1 0 1 6:5 3
9 Созопол (Созопол) 2 1 0 1 4:4 3
10 Миньор (Раднево) 2 1 0 1 1:1 3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
Област Пловдив / Втори кръг
22.08.2018 18:00 - Г Раковски (Раковски) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
13.07.2018 18:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
19.07.2018 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
29.07.2018 18:00 - Д Левски (Карлово) 3:2
01.08.2018 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
04.08.2018 18:00 - Д Раковски (Раковски) 7:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 9.834 51
април 2018 10.143 58
март 2018 6.892 76
ноември 2017 11.171 52
октомври 2017 11.832 50
септември 2017 10.012 61
август 2017 9.213 65
май 2017 10.059 61
април 2017 6.009 78
март 2017 9.888 58
ноември 2016 8.880 67
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници