Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Несебър (Несебър) 2:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:3
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Извор (Горски извор) 2:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Сокол (Марково) 2:0
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
отложен 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 25 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 26 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 27 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 28 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 29 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 31 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 32 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 33 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Загорец (Нова Загора) 15 12 2 1 49:10 38
3 Марица 1921 (Пловдив) 14 9 3 2 29:11 30
4 Гигант (Съединение) 16 9 3 4 26:14 30
5 Розова долина (Казанлък) 16 9 3 4 39:28 30
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 15 9 2 4 20:13 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
21.10.2020 16:00 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2020 18:00 - Г Хасково (Хасково) 1:3
15.07.2020 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:0
25.07.2020 11:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
29.07.2020 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 6:3
01.08.2020 11:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:3
14.10.2020 18:00 - Г Ботев (Пловдив) 2:4

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 15.368 34
октомври 2019 12.291 51
септември 2019 14.114 40
август 2019 10.420 52
май 2019 5.099 85
април 2019 9.512 60
март 2019 10.653 56
ноември 2018 10.644 54
октомври 2018 14.723 42
септември 2018 1.557 95
май 2018 11.248 46
април 2018 4.932 84
март 2018 19.224 26
ноември 2017 8.745 63
октомври 2017 3.157 87
септември 2017 9.979 62
август 2017 1.825 88
май 2017 6.430 76
април 2017 6.849 77
март 2017 12.452 50
ноември 2016 9.910 62
октомври 2016 5.517 82
септември 2016 5.546 77
август 2016 7.513 69
май 2016 8.018 62
април 2016 7.727 62
март 2016 7.355 67
ноември 2015 7.750 69
октомври 2015 13.327 35
август 2015 7.726 62
май 2015 7.487 59
април 2015 16.667 26
март 2015 13.352 36
декември 2014 12.807 42
октомври 2014 7.851 71
септември 2014 14.123 36
май 2014 10.087 61
април 2014 15.409 30
март 2014 15.643 30
ноември 2013 11.994 58
септември 2013 13.579 45
август 2013 10.791 59
май 2013 17.010 36
април 2013 8.307 62
март 2013 6.026 76
ноември 2012 11.338 54
октомври 2012 17.632 29
септември 2012 8.313 72
май 2012 7.750 74
април 2012 5.367 84
март 2012 5.056 85
ноември 2011 4.130 97
октомври 2011 11.072 60
септември 2011 13.496 54
август 2011 10.446 63
май 2011 8.582 77
април 2011 6.827 86
март 2011 17.346 37
ноември 2010 15.871 44
октомври 2010 9.029 82
септември 2010 12.321 61
август 2010 19.942 26
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници