Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2019 18:30 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт 2
19.07.2019 18:45 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0 Нова спорт
27.07.2019 21:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1 Диема спорт
02.08.2019 18:45 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1 Нова спорт
11.08.2019 17:45 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5 Диема спорт
18.08.2019 18:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 2:3 Диема спорт
23.08.2019 20:30 7 кръг Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
30.08.2019 20:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 3:2 Диема спорт
13.09.2019 20:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
22.09.2019 20:15 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
30.09.2019 17:30 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 Диема спорт
06.10.2019 17:30 12 кръг Д Дунав (Русе) 0:2 Диема спорт
19.10.2019 20:00 13 кръг Г Левски (София) 1:2 Диема спорт
30.10.2019 16:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) -:- Диема спорт
07.11.2019 15:30 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:- Нова спорт
10.11.2019 12:45 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
22.11.2019 17:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- Диема спорт
30.11.2019 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
07.12.2019 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
14.12.2019 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
15.02.2020 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
22.02.2020 22 кръг Г Ботев (Враца) -:-
29.02.2020 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
04.03.2020 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
07.03.2020 25 кръг Г Дунав (Русе) -:-
14.03.2020 26 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черно море (Варна) 13 5 6 2 17:11 21
6 Славия 1913 (София) 13 5 4 4 16:16 19
7 Арда 1924 (Кърджали) 13 5 3 5 18:20 18
8 Берое (Стара Загора) 13 6 0 7 19:21 18
9 Етър ВТ (Велико Търново) 13 3 5 5 14:20 14
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
04.12.2019 - Д ЦСКА (София) -:- Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:45 - Д Поморие (Поморие) 2:2
24.06.2019 18:30 - Г Черно море (Варна) 0:2
28.06.2019 11:00 - Г Славия 1913 (София) 0:2
03.07.2019 18:00 - Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:1
06.07.2019 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 1:1
12.10.2019 13:00 - Г Ботев (Гълъбово) 2:0

Арда 1924 II (Кърджали)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
06.10.2019 15:30 2 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 8:1
- 3 кръг
почива
20.10.2019 15:30 4 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 1:1
27.10.2019 15:30 5 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
- 6 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 7 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 10 кръг Д Перперикон (Перперек) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Върбица 2006 (Бенковски) 2 1 1 0 7:1 4
2 Арда 1924 II (Кърджали) 2 1 1 0 9:2 4
3 Искра (Черноочене) 2 1 0 1 6:6 3
4 Перперикон (Перперек) 1 0 0 1 0:6 0
5 Левски 2005 (Крумовград) 1 0 0 1 1:8 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници