Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2019 18:30 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт 2
19.07.2019 18:45 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0 Нова спорт
27.07.2019 21:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1 Диема спорт
02.08.2019 18:45 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1 Нова спорт
11.08.2019 17:45 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5 Диема спорт
18.08.2019 18:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 2:3 Диема спорт
23.08.2019 20:30 7 кръг Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
30.08.2019 20:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 3:2 Диема спорт
13.09.2019 20:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
22.09.2019 20:15 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
30.09.2019 17:30 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 Диема спорт
06.10.2019 17:30 12 кръг Д Дунав (Русе) 0:2 Диема спорт
19.10.2019 20:00 13 кръг Г Левски (София) 1:2 Диема спорт
30.10.2019 16:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
07.11.2019 15:30 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2 Нова спорт
10.11.2019 12:45 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
22.11.2019 17:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 Диема спорт
01.12.2019 12:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
08.12.2019 14:15 19 кръг Д ЦСКА (София) 0:0 Диема спорт
14.12.2019 14:15 20 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
17.02.2020 17:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
22.02.2020 12:00 22 кръг Г Ботев (Враца) 1:3 Диема спорт
01.03.2020 16:45 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
07.03.2020 12:30 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:- Диема спорт
14.03.2020 25 кръг Г Дунав (Русе) -:-
21.03.2020 26 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черно море (Варна) 22 8 9 5 28:20 33
8 Ботев (Пловдив) 22 8 5 9 23:24 29
9 Арда 1924 (Кърджали) 22 7 7 8 24:28 28
10 Етър ВТ (Велико Търново) 22 4 8 10 19:37 20
11 Царско село 2015 (София) 22 5 4 13 20:37 19
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
05.12.2019 13:30 - Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:45 - Д Поморие (Поморие) 2:2
24.06.2019 18:30 - Г Черно море (Варна) 0:2
28.06.2019 11:00 - Г Славия 1913 (София) 0:2
03.07.2019 18:00 - Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:1
06.07.2019 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 1:1
12.10.2019 13:00 - Г Ботев (Гълъбово) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2020 11:30 - Д Ботев (Гълъбово) 4:0
22.01.2020 14:00 - Д Прищина (Прищина, Косово, 1) 0:5
25.01.2020 16:30 - Д Динамо (Тбилиси, Грузия, 1) 3:2
28.01.2020 15:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
01.02.2020 14:30 - Д Раднички (Ниш, Сърбия, 1) 0:0
05.02.2020 16:30 - Д Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 0:0
11.02.2020 14:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0

Арда 1924 II (Кърджали)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
06.10.2019 15:30 2 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 8:1
- 3 кръг
почива
20.10.2019 15:30 4 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 3:0
03.11.2019 15:30 5 кръг Г Перперикон (Перперек) 6:0
отложен 6 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
17.11.2019 14:30 7 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 9:0
- 8 кръг
почива
01.12.2019 14:30 9 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 1:1
08.12.2019 14:00 10 кръг Д Перперикон (Перперек) 9:0
- 11 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
- 12 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 15 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
- 16 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 17 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 20 кръг Д Перперикон (Перперек) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 II (Кърджали) 6 5 1 0 36:2 16
2 Върбица 2006 (Бенковски) 6 4 1 1 21:9 13
3 Искра (Черноочене) 6 3 0 3 17:17 9
4 Левски 2005 (Крумовград) 6 2 0 4 12:27 6
5 Перперикон (Перперек) 6 0 0 6 1:32 0

Арда 1924 (Кърджали)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
01.02.2020 14:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:4
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2019 16:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
26.11.2019 16:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:3
12.12.2019 14:00 3 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 3:2
10.10.2019 12:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 3:2
17.10.2019 16:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
- 6 кръг
почива
31.10.2019 10:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
10.11.2019 11:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:1
14.11.2019 14:00 9 кръг Д Марица (Милево) 3:0
12.03.2020 15:00 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
19.03.2020 15:00 11 кръг Г Сокол (Марково) -:-
26.03.2020 15:00 12 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
02.04.2020 16:00 13 кръг Г Левски (Карлово) -:-
09.04.2020 16:00 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
27.04.2020 16:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
30.04.2020 17:00 17 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
07.05.2020 17:00 18 кръг Г Марица (Милево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (Карлово) 8 4 1 3 20:14 13
5 АФК Хасково (Хасково) 8 4 1 3 29:18 13
6 Арда 1924 (Кърджали) 8 4 0 4 16:14 12
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 3 0 5 11:22 9
8 Брестник 1948 (Брестник) 8 2 0 6 4:28 6

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:0
15.09.2019 12:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
13.12.2019 13:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
07.12.2019 13:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
25.09.2019 11:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
28.09.2019 13:00 6 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
06.10.2019 11:00 7 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:2
12.10.2019 13:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
19.10.2019 12:00 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:1
30.10.2019 13:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
05.11.2019 11:00 11 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0
10.11.2019 11:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:2
16.11.2019 11:00 13 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:1
24.11.2019 12:00 14 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
01.12.2019 12:00 15 кръг Г Арена (Ямбол) 4:1
22.02.2020 11:00 16 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:1
01.03.2020 12:00 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
07.03.2020 13:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
15.03.2020 11:00 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
21.03.2020 12:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
29.03.2020 12:00 21 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
04.04.2020 11:00 22 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
12.04.2020 13:00 23 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
15.04.2020 13:00 24 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
19.04.2020 11:00 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
25.04.2020 11:00 26 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
03.05.2020 12:00 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
10.05.2020 11:00 28 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
16.05.2020 11:00 29 кръг Г Сокол (Марково) -:-
24.05.2020 12:00 30 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1947 (Пловдив) 15 11 3 1 52:8 36
3 Берое (Стара Загора) 15 11 0 4 26:13 33
4 Арда 1924 (Кърджали) 16 10 3 3 34:16 33
5 Спартак 1947 II (Пловдив) 15 10 2 3 29:15 32
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 10 2 4 58:25 32

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Орлета (Пазарджик) 9:1
14.09.2019 10:30 2 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 1:1
20.09.2019 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
08.12.2019 12:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
05.10.2019 12:00 5 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 3:0
12.10.2019 11:00 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:0
19.10.2019 11:00 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
29.10.2019 12:00 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
13.11.2019 11:00 9 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 5:0
09.11.2019 10:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
16.11.2019 12:00 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 6:0
23.11.2019 11:00 12 кръг Д Извор (Горски извор) 3:0
01.12.2019 10:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
29.02.2020 11:00 14 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
07.03.2020 11:00 15 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
13.03.2020 14:00 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
21.03.2020 11:00 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
29.03.2020 11:00 18 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
04.04.2020 11:00 19 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
10.04.2020 16:00 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
17.04.2020 11:00 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
25.04.2020 11:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
02.05.2020 11:00 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
09.05.2020 11:00 24 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
17.05.2020 11:00 25 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
23.05.2020 11:00 26 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 13 10 2 1 41:4 32
2 Родопа Смолян (Смолян) 12 10 0 2 53:9 30
3 Левски (Карлово) 13 9 3 1 56:4 30
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 9 0 4 42:11 27
5 АФК Хасково (Хасково) 13 7 4 2 49:17 25

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 11:00 1 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 6:1
06.10.2019 11:00 2 кръг Г Златоград (Златоград) 16:0
13.10.2019 11:00 3 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 8:0
20.10.2019 11:00 4 кръг Г Мадан (Мадан) 10:0
16.11.2019 11:00 5 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 5:1
03.11.2019 11:00 6 кръг Г Граничар (Кирково) 4:0
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 9 кръг Д Златоград (Златоград) -:-
- 10 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 11 кръг Д Мадан (Мадан) -:-
- 12 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 13 кръг Д Граничар (Кирково) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 6 6 0 0 49:2 18
2 Родопи 1935 (Момчилград) 6 5 0 1 42:9 15
3 Граничар (Кирково) 6 3 1 2 21:8 10
4 Върбица 2006 (Бенковски) 6 2 1 3 14:18 7
5 Мадан (Мадан) 6 2 0 4 9:37 6

Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 16:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
15.09.2019 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
22.09.2019 11:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:3
29.09.2019 11:00 4 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:4
06.10.2019 11:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
16.10.2019 11:00 6 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:3
20.10.2019 11:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
29.10.2019 14:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:5
06.11.2019 11:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
10.11.2019 10:30 10 кръг Г Векта (Пловдив) 5:1
17.11.2019 12:00 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
24.11.2019 12:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
01.12.2019 11:00 13 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 6:0
01.03.2020 11:00 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
08.03.2020 12:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
15.03.2020 11:00 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
22.03.2020 12:00 17 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
29.03.2020 11:00 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
04.04.2020 11:00 19 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
12.04.2020 11:00 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
18.04.2020 12:00 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
26.04.2020 11:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.05.2020 11:00 23 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
10.05.2020 12:00 24 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
17.05.2020 12:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
24.05.2020 11:00 26 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Хебър 1918 II (Пазарджик) 13 5 0 8 25:48 15
9 Марица 1921 (Пловдив) 13 4 2 7 22:37 14
10 Арда 1924 (Кърджали) 13 4 1 8 28:37 13
11 Брестник 1948 (Брестник) 13 3 1 9 12:51 10
12 Родопа Смолян (Смолян) 13 2 2 9 13:29 8

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници