Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
12.07.2019 21:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:2 Диема спорт
21.07.2019 21:00 2 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
27.07.2019 18:45 3 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
03.08.2019 18:45 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2 Диема спорт
09.08.2019 20:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
16.08.2019 20:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1 Диема спорт
26.08.2019 20:30 7 кръг Г Ботев (Враца) 1:2 Диема спорт
31.08.2019 20:30 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1 Диема спорт
14.09.2019 20:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
23.09.2019 17:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 Нова спорт
30.09.2019 17:30 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2 Диема спорт
05.10.2019 17:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5 Диема спорт
18.10.2019 20:00 13 кръг Г Дунав (Русе) 2:0 Диема спорт
30.10.2019 18:30 14 кръг Д ЦСКА (София) -:- Диема спорт
06.11.2019 15:30 15 кръг Г Левски (София) -:- Диема спорт
09.11.2019 15:00 16 кръг Д Черно море (Варна) -:- Диема спорт
25.11.2019 15:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:- Диема спорт
30.11.2019 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
07.12.2019 19 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
14.12.2019 20 кръг Д Ботев (Враца) -:-
15.02.2020 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
22.02.2020 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
29.02.2020 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
04.03.2020 24 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
07.03.2020 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
14.03.2020 26 кръг Д Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Берое (Стара Загора) 12 6 0 6 18:19 18
8 Славия 1913 (София) 12 4 4 4 14:15 16
9 Етър ВТ (Велико Търново) 13 3 5 5 14:20 14
10 Дунав (Русе) 13 3 4 6 12:18 13
11 Ботев (Враца) 12 3 3 6 14:18 12
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 19:00 - Г Ботев (Гълъбово) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2019 18:30 - Д Спартак (Плевен) 1:1
22.06.2019 18:30 - Г Дунав (Русе) 2:1
26.06.2019 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 2:1
28.06.2019 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:1
05.07.2019 19:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0

Етър ВТ II (Велико Търново)

"А" ОГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Г Недан (Недан) 4:1
15.09.2019 17:00 2 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 5:2
22.09.2019 17:00 3 кръг Г Чумерна (Елена) 5:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Д Лато (Алеково) 6:1
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Удар (Бяла черква) 1:0
- 6 кръг
почива
20.10.2019 16:00 7 кръг Д Левски 1986 (Стражица) -:-
03.11.2019 14:30 8 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) -:-
10.11.2019 14:30 9 кръг Д Левски (Лясковец) -:-
17.11.2019 14:30 10 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) -:-
24.11.2019 14:30 11 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 12 кръг Д Недан (Недан) -:-
- 13 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 14 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 15 кръг Г Лато (Алеково) -:-
- 16 кръг Д Удар (Бяла черква) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) -:-
- 19 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 20 кръг Г Левски (Лясковец) -:-
- 21 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) -:-
- 22 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ II (Велико Търново) 5 5 0 0 21:4 15
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 5 4 0 1 15:3 12
3 Ресен 2012 (Ресен) 6 3 1 2 11:5 10
4 Лозен 2006 (Сухиндол) 5 3 0 2 6:6 9
5 Лато (Алеково) 5 2 2 1 9:8 8

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Д Дунав (Русе) 1:1
21.10.2019 15:00 реванш Г Дунав (Русе) -:-

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
28.08.2019 17:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:1
11.09.2019 16:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
14.09.2019 17:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
18.09.2019 12:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
22.09.2019 17:00 6 кръг Г Септември (София) 0:10
29.09.2019 16:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
06.10.2019 15:00 8 кръг Д Национал (София) 1:1
09.10.2019 15:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
24.10.2019 13:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Левски (София) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Дунав (Русе) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
07.03.2020 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.03.2020 20 кръг Г ЦСКА (София) -:-
18.03.2020 21 кръг Д Септември (София) -:-
21.03.2020 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Национал (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Левски (София) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав (Русе) 9 5 1 3 18:14 16
8 Сокол (Марково) 9 4 1 4 13:17 13
9 Етър ВТ (Велико Търново) 9 4 1 4 19:21 13
10 Национал (София) 9 3 2 4 22:19 11
11 Черно море (Варна) 9 3 2 4 10:12 11

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2019 14:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
06.11.2019 14:00 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 15:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
28.08.2019 17:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
11.09.2019 13:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
14.09.2019 17:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
18.09.2019 10:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
22.09.2019 15:00 6 кръг Г Септември (София) 1:4
29.09.2019 13:00 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 6:1
06.10.2019 13:00 8 кръг Д Национал (София) 3:1
09.10.2019 14:30 9 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
24.10.2019 15:00 10 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
31.10.2019 12:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
10.11.2019 12:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
17.11.2019 12:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
23.11.2019 12:00 14 кръг Д Левски (София) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
07.03.2020 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.03.2020 20 кръг Г ЦСКА (София) -:-
18.03.2020 21 кръг Д Септември (София) -:-
21.03.2020 22 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Национал (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Левски (София) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 20:11 14
9 Национал (София) 9 4 1 4 16:12 13
10 Етър ВТ (Велико Търново) 9 3 1 5 17:18 10
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 3 1 5 10:15 10
12 Спартак 1919 (Плевен) 9 3 1 5 9:18 10

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2019 14:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
06.11.2019 12:00 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
14.09.2019 16:00 2 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 3:0
21.09.2019 15:30 3 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
12.10.2019 14:30 4 кръг Д Дунав (Русе) 12:0
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
26.10.2019 14:00 6 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
02.11.2019 13:30 7 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
09.11.2019 13:00 8 кръг Д НСА (София) -:-
16.11.2019 13:00 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
23.11.2019 13:00 10 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
30.11.2019 13:00 11 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 14 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 15 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 16 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
- 17 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 18 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г НСА (София) -:-
- 20 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пълдин (Пловдив) 4 3 1 0 12:2 10
3 НСА (София) 3 3 0 0 22:1 9
4 Етър ВТ (Велико Търново) 3 3 0 0 19:0 9
5 Локомотив (Стара Загора) 4 3 0 1 16:2 9
6 Левски (Чепинци) 4 1 1 2 6:9 4


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:02 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 7 място
2017/2018 Първа лига 11 място
2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници