Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2016 18:00 1 кръг Г Банско (Банско) 0:0
13.08.2016 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
20.08.2016 18:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
28.08.2016 18:00 4 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 3:0
12.09.2016 17:00 5 кръг Г Септември (София) 2:1 Диема спорт 2
17.09.2016 17:00 6 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
26.09.2016 17:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0 Диема спорт 2
30.09.2016 17:00 8 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
17.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт 2
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:0
30.10.2016 14:45 11 кръг Д ЦСКА II (София) 2:2 Диема спорт 2
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
19.11.2016 14:30 13 кръг Д Созопол (Созопол) 3:1
26.11.2016 14:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
30.11.2016 14:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) 6:0
04.12.2016 14:00 16 кръг Д Банско (Банско) 2:0
10.12.2016 14:00 17 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
05.03.2017 15:30 19 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 2:1
11.03.2017 12:30 20 кръг Д Септември (София) 2:1 Диема спорт
20.03.2017 17:30 21 кръг Г Поморие (Поморие) 0:2 Диема спорт
01.04.2017 17:00 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
08.04.2017 23 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
15.04.2017 24 кръг Г Ботев (Враца) -:-
22.04.2017 25 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
29.04.2017 26 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
06.05.2017 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.05.2017 28 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
20.05.2017 29 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
27.05.2017 30 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 21 12 6 3 34:17 42
2 Септември (София) 21 11 7 3 32:18 40
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 21 11 6 4 29:16 39
4 Созопол (Созопол) 21 10 6 5 23:14 36
5 Поморие (Поморие) 21 10 3 8 30:27 33
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2016 11:00 - Г ЦСКА II (София) 1:1
06.07.2016 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 2:0
07.07.2016 20:00 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
09.07.2016 11:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
13.07.2016 18:30 - Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:1
20.07.2016 18:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
27.07.2016 18:00 - Д Верея II (Стара Загора) 6:1
30.07.2016 18:00 - Д Академик (Свищов) 2:0
12.10.2016 16:00 - Г Павликени (Павликени) 4:0
12.11.2016 14:30 - Д Спартак Плевен (Плевен) 5:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
04.02.2017 14:30 - Д ЦСКА II (София) 2:1
07.02.2017 15:00 - Д Петрокуб (Хинчещи, Мол, 1) 3:0
10.02.2017 15:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
14.02.2017 15:00 - Д Калиакра (Каварна) 3:0
17.02.2017 12:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
24.03.2017 15:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:0

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 16:00 1 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
28.09.2016 16:00 2 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 0:4
05.10.2016 16:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
12.10.2016 16:00 4 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 3:3
19.10.2016 16:00 5 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:3
09.11.2016 16:00 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
02.11.2016 16:00 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:4
- 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 9 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 10 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 11 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 12 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бдин 1923 (Видин) 7 4 0 3 20:15 12
5 Чардафон 1919 (Габрово) 7 3 1 3 9:11 10
6 Първа атомна (Козлодуй) 7 1 1 5 9:16 4
7 Етър ВТ (Велико Търново) 7 1 1 5 10:20 4
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 7 1 0 6 6:20 3

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:2
19.11.2016 14:00 реванш Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:1

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 09:45 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
- 2 кръг
почива
24.09.2016 09:45 3 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
01.10.2016 09:45 4 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:3
- 5 кръг
почива
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0
22.10.2016 09:45 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 7:0
- 8 кръг
почива
05.11.2016 09:45 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 8:0
12.11.2016 09:45 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
отложен 11 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 22 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра Габрово (Габрово) 8 7 0 1 21:5 21
2 Локомотив (Горна Оряховица) 8 5 1 2 14:9 16
3 Етър ВТ (Велико Търново) 7 5 0 2 25:7 15
4 Чардафон 1919 (Габрово) 8 4 2 2 8:3 14
5 Севлиево (Севлиево) 8 3 1 4 11:21 10

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Г Септември (София) 1:3
21.11.2016 14:00 реванш Д Септември (София) 2:3

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 16:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 4:0
22.09.2016 16:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:0
29.09.2016 16:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
10.10.2016 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
13.10.2016 15:00 5 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 4:0
- 6 кръг
почива
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 7:0
03.11.2016 14:00 8 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 7:1
10.11.2016 14:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:0
отложен 10 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
30.03.2017 15:00 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 14 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 17 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 9 6 1 2 25:3 19
2 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 3 0 24:1 18
3 Локомотив (Горна Оряховица) 9 4 3 2 12:6 15
4 Литекс (Ловеч) 8 4 2 2 15:10 14
5 Бдин 1923 (Видин) 9 4 2 3 11:7 14

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 14:00 1-ви мач Г Литекс (Ловеч) 0:3
20.11.2016 14:00 реванш Д Литекс (Ловеч) 1:1
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 11:30 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
24.09.2016 11:30 3 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
01.10.2016 11:30 4 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
- 6 кръг
почива
22.10.2016 11:30 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:2
- 8 кръг
почива
05.11.2016 11:30 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
12.11.2016 11:30 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 5:2
отложен 11 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 13 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 14 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 16 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 22 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Трявна (Трявна) 9 5 1 3 28:22 16
4 Павликени (Павликени) 9 5 0 4 30:24 15
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 0 3 20:12 15
6 Янтра Габрово (Габрово) 9 4 1 4 21:31 13
7 Севлиево (Севлиево) 9 4 0 5 31:29 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -
2007/2008 - -
2006/2007 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници