Ботев 57 СУ (София)

BGSupporters форум

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 18:00 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:5
12.09.2019 14:00 2 кръг Г Барокко (София) 2:2
08.09.2019 14:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
15.09.2019 14:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:4
22.09.2019 14:00 5 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:1
29.09.2019 14:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
06.10.2019 14:00 7 кръг Д Септември (София) 0:7
13.10.2019 14:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:11
21.11.2019 13:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
07.11.2019 14:00 10 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
14.11.2019 14:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Левски (София) 0:2
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
03.12.2019 12:30 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
04.03.2020 15:00 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:4
28.02.2020 14:00 17 кръг Д Барокко (София) 1:2
08.03.2020 14:00 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
14.03.2020 16:00 19 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
22.03.2020 14:00 20 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) анл.
29.03.2020 14:00 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
05.04.2020 14:00 22 кръг Г Септември (София) анл.
09.04.2020 11:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
12.04.2020 14:00 24 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
23.04.2020 16:00 25 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) анл.
26.04.2020 14:00 26 кръг Г Миньор (Перник) анл.
03.05.2020 14:00 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
10.05.2020 14:00 28 кръг Г Левски (София) анл.
17.05.2020 18:00 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
31.05.2020 14:00 30 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сливнишки герой (Сливница) 16 6 1 9 28:44 19
13 Беласица (Петрич) 17 5 1 11 28:38 16
14 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 3 2 12 26:59 11
15 Ботев 57 СОУ (София) 17 2 3 12 19:56 9
16 Пирин 1941 (Разлог) 17 1 0 16 20:74 3

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 1:6
21.10.2019 15:00 реванш Г ЦСКА (София) 3:8

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 16:00 1 кръг Д Септември (София) 0:2
12.09.2019 16:30 2 кръг Г Барокко (София) 6:0
08.09.2019 11:30 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
15.09.2019 11:30 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
22.09.2019 11:30 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
28.09.2019 14:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
06.10.2019 11:30 7 кръг Д Олимпиец (София) 0:0
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Национал (София) 0:2
07.11.2019 11:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
14.11.2019 11:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
17.11.2019 11:30 13 кръг Д Левски (София) 0:3
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Оборище (Панагюрище) 5:1
23.02.2020 09:30 16 кръг Г Септември (София) анл.
28.02.2020 16:00 17 кръг Д Барокко (София) 1:0
08.03.2020 11:30 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
14.03.2020 14:00 19 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
22.03.2020 11:30 20 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
29.03.2020 11:30 21 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
05.04.2020 11:30 22 кръг Г Олимпиец (София) анл.
09.04.2020 14:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
12.04.2020 11:30 24 кръг Г Национал (София) анл.
23.04.2020 11:30 25 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
26.04.2020 14:00 26 кръг Г ЦСКА (София) анл.
03.05.2020 11:30 27 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
10.05.2020 11:30 28 кръг Г Левски (София) анл.
17.05.2020 11:30 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
24.05.2020 11:30 30 кръг Г Оборище (Панагюрище) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Национал (София) 17 8 1 8 42:40 25
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 7 2 8 33:32 23
10 Ботев 57 СОУ (София) 16 7 2 7 26:19 23
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 4 3 10 23:44 15
12 Олимпиец (София) 17 4 3 10 21:49 15

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Г Барокко (София) 5:3
- 2 кръг
почива
14.09.2019 14:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
21.09.2019 11:30 4 кръг Г Мрамор (Мрамор) 4:1
28.09.2019 14:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 13:0
05.10.2019 09:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 11:0
11.10.2019 12:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
19.10.2019 11:30 8 кръг Д Барокко (София) 6:0
- 9 кръг
почива
08.11.2019 10:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
16.11.2019 11:30 11 кръг Д Мрамор (Мрамор) 8:1
07.03.2020 11:30 12 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
14.03.2020 09:30 13 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
21.03.2020 11:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
28.03.2020 09:30 15 кръг Г Барокко (София) анл.
- 16 кръг
почива
11.04.2020 11:30 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
25.04.2020 09:30 18 кръг Г Мрамор (Мрамор) анл.
02.05.2020 16:00 19 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
16.05.2020 11:30 21 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 8 1 1 72:8 25
2 Локомотив София 1929 (София) 9 7 2 0 38:10 23
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10

Ботев 57 СОУ (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 09:30 1 кръг Д Елит София (София) 3:2
11.09.2019 11:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
14.09.2019 09:30 3 кръг Д Септември (София) 2:2
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Олимпиец (София) 1:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
- 6 кръг
почива
05.10.2019 11:30 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 6:0
12.10.2019 14:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
19.10.2019 11:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
24.10.2019 11:30 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
06.11.2019 14:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
09.11.2019 09:30 12 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
16.11.2019 11:30 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
30.11.2019 11:30 15 кръг Г РД Спорт (София) 0:5
22.02.2020 13:30 16 кръг Г Елит София (София) 2:1
29.02.2020 11:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
07.03.2020 11:30 18 кръг Г Септември (София) анл.
14.03.2020 11:30 19 кръг Г Олимпиец (София) анл.
21.03.2020 11:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
- 21 кръг
почива
04.04.2020 11:30 22 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
11.04.2020 11:30 23 кръг Г Миньор (Перник) анл.
22.04.2020 13:00 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
25.04.2020 11:30 25 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
02.05.2020 10:00 26 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
09.05.2020 11:30 27 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
16.05.2020 09:30 28 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
23.05.2020 11:30 29 кръг Г Метал 2002 (Перник) анл.
30.05.2020 09:30 30 кръг Д РД Спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 16 14 1 1 56:12 43
2 Ботев 57 СОУ (София) 16 10 2 4 38:26 32
3 Септември (София) 15 9 4 2 40:15 31
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 15 10 1 4 38:19 31
5 Миньор (Перник) 15 8 5 2 41:11 29

Ботев 57 СОУ (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 09:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:8
07.09.2019 17:00 2 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:5
15.09.2019 15:00 3 кръг Г София спорт (София) 1:14
22.09.2019 11:30 4 кръг Г Гранит (Владая) 3:0
26.09.2019 17:00 5 кръг Д Победа 2013 (София) 6:3
28.09.2019 10:00 6 кръг Г Национал (София) 1:3
06.10.2019 16:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
13.10.2019 16:00 8 кръг Г Септември (София) 0:4
20.10.2019 16:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
29.10.2019 11:30 10 кръг Д Левски Раковски (София) 0:4
01.12.2019 09:30 11 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:6
09.11.2019 14:00 12 кръг Д София спорт (София) 2:4
16.11.2019 14:00 13 кръг Д Гранит (Владая) 0:0
23.11.2019 11:30 14 кръг Г Победа 2013 (София) 1:7
29.02.2020 16:00 15 кръг Д Национал (София) 0:3
08.03.2020 11:30 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
15.03.2020 14:00 17 кръг Д Септември (София) анл.
22.03.2020 11:30 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
29.03.2020 11:30 19 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
05.04.2020 09:30 20 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
12.04.2020 11:30 21 кръг Г София спорт (София) анл.
26.04.2020 11:30 22 кръг Г Гранит (Владая) анл.
03.05.2020 18:00 23 кръг Д Победа 2013 (София) анл.
10.05.2020 09:30 24 кръг Г Национал (София) анл.
16.05.2020 16:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
24.05.2020 15:30 26 кръг Г Септември (София) анл.
31.05.2020 11:30 27 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 15 5 2 8 34:35 17
7 Победа 2013 (София) 15 5 2 8 49:57 17
8 Национал (София) 15 3 3 9 20:47 12
9 Ботев 57 СОУ (София) 15 2 2 11 18:66 8
10 Гранит (Владая) 15 0 1 14 3:122 1

Ботев 57 СОУ (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2019 10:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
08.09.2019 09:30 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
15.09.2019 09:30 3 кръг Д Септември (София) 2:1
18.09.2019 09:30 4 кръг Г Левски (София) 1:6
21.09.2019 09:30 5 кръг Д Витоша 13 (София) 4:2
29.09.2019 17:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
06.10.2019 09:30 7 кръг Д Развитие МФ (София) 0:2
13.10.2019 09:30 8 кръг Д Национал (София) 1:1
20.10.2019 09:30 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:5
23.10.2019 13:30 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
30.11.2019 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
10.11.2019 15:30 12 кръг Г Септември (София) 0:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Д Левски (София) 1:2
24.11.2019 09:30 14 кръг Г Витоша 13 (София) 5:1
01.03.2020 16:00 15 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
08.03.2020 09:30 16 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
15.03.2020 09:30 17 кръг Г Национал (София) анл.
22.03.2020 09:30 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
29.03.2020 16:00 19 кръг Д ЦСКА (София) анл.
05.04.2020 09:30 20 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
12.04.2020 16:00 21 кръг Д Септември (София) анл.
26.04.2020 09:30 22 кръг Г Левски (София) анл.
03.05.2020 16:00 23 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
10.05.2020 09:30 24 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
16.05.2020 09:30 25 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
24.05.2020 09:30 26 кръг Д Национал (София) анл.
31.05.2020 09:30 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив София 1929 (София) 15 8 0 7 29:35 24
6 Славия 1913 (София) 15 6 3 6 27:28 21
7 Ботев 57 СОУ (София) 15 4 3 8 20:34 15
8 Септември (София) 15 3 5 7 15:25 14
9 Витоша 13 (София) 14 2 1 11 15:39 7

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 10:30 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13:0
29.09.2019 12:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
06.10.2019 09:00 3 кръг Д Младост 2015 (София) 14:0
- 4 кръг
почива
20.10.2019 12:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
01.12.2019 09:00 6 кръг Г Левски (София) 0:3
10.11.2019 10:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
17.11.2019 10:30 8 кръг Г Н спорт (София) 3:3
24.11.2019 09:00 9 кръг Д Сердика (София) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Н спорт (София) 8 5 2 1 43:11 17
4 РД Спорт (София) 8 4 1 3 28:19 13
5 Ботев 57 СОУ (София) 8 4 1 3 38:13 13
6 Ком 98 (Годеч) 8 3 1 4 17:28 10
7 Сердика (София) 8 2 0 6 22:41 6
Втора фаза / Група "А"
21.03.2020 09:00 1 кръг Г ЦСКА (София) анл.
28.03.2020 09:00 2 кръг Д Н спорт (София) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Г Национал (София) анл.
11.04.2020 09:00 4 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
25.04.2020 09:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
17.05.2020 13:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
09.05.2020 09:00 7 кръг Г Левски (София) анл.
16.05.2020 09:00 8 кръг Д ОФК София (София) анл.
23.05.2020 09:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев 57 СОУ (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 09:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 2:4
29.09.2019 10:30 2 кръг Д Септември II (София) 2:9
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:7
13.10.2019 13:30 4 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:3
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:12
17.11.2019 13:30 6 кръг Д Интернационал (София) 0:4
10.11.2019 12:00 7 кръг Г Щурче (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7
6 Щурче (София) 7 2 1 4 11:22 7
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 1 2 4 9:17 5
8 Ботев 57 СОУ (София) 7 0 2 5 13:43 2
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 10:30 1 кръг Г Щурче (София) анл.
29.03.2020 12:00 2 кръг Д Септември II (София) анл.
05.04.2020 12:00 3 кръг Г Спартак 2015 (София) анл.
12.04.2020 10:30 4 кръг Д Интернационал (София) анл.
26.04.2020 13:30 5 кръг Г Миньор (Перник) анл.
03.05.2020 09:00 6 кръг Г РД Спорт (София) анл.
10.05.2020 12:00 7 кръг Д Мрамор (Мрамор) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
29 Ботев 57 СОУ (София) - 0 0 0 0:0 0
29 Интернационал (София) - 0 0 0 0:0 0
29 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
29 Мрамор (Мрамор) - 0 0 0 0:0 0
29 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Ботев 57 СОУ II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Втора фаза / Група "Д"
28.03.2020 11:00 1 кръг Г ДАФ (София) анл.
04.04.2020 11:00 2 кръг Д София 2010 (София) анл.
11.04.2020 12:30 3 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
25.04.2020 11:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
02.05.2020 09:30 5 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Банкя 2009 (Банкя) - 0 0 0 0:0 0
37 Ботев 57 СОУ II (София) - 0 0 0 0:0 0
37 ДАФ (София) - 0 0 0 0:0 0
37 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
37 София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници