Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 1:2
26.09.2018 17:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:3
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 4:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
04.11.2018 14:30 13 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) 6:0
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
23.02.2019 14:00 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:3
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
09.03.2019 16:00 20 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
30.03.2019 15:00 23 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 1:2
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
10.04.2019 17:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
13.04.2019 17:00 26 кръг Г Миньор (Раднево) 1:3
20.04.2019 17:00 27 кръг Г Садово (Садово) 1:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
04.05.2019 18:00 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
08.05.2019 18:00 30 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
23.05.2019 18:00 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Хасково 1957 (Хасково) 32 13 8 11 50:42 47
8 Атлетик (Куклен) 32 12 7 13 45:42 43
9 Розова долина (Казанлък) 32 12 6 14 51:49 42
10 Сокол (Марково) 33 12 6 15 46:54 42
11 Гигант (Съединение) 32 11 8 13 32:34 41
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
22.08.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
24.10.2018 16:00 - Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.07.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 2:2
28.07.2018 18:00 - Д Карнобат (Карнобат) 3:1
04.08.2018 18:00 - Д Миньор (Раднево) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 13:00 - Г Ботев (Гълъбово) 0:4
26.01.2019 14:00 - Д Миньор (Раднево) 1:1
30.01.2019 13:00 - Д Созопол (Созопол) 1:2
02.02.2019 13:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:3
09.02.2019 13:00 - Д Трявна (Трявна) 1:0
13.02.2019 13:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2018 15:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
- 2 кръг
почива
11.10.2018 15:00 3 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:0
18.10.2018 15:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
25.10.2018 15:00 5 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 3:1
01.11.2018 15:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 10:3
08.11.2018 15:00 7 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 5:0
15.05.2019 16:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
- 9 кръг
почива
22.05.2019 16:00 10 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
11.04.2019 15:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
18.04.2019 15:00 12 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 5:6
25.04.2019 15:00 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:0
02.05.2019 15:00 14 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Верея (Стара Загора) 12 9 1 2 67:15 28
2 Арсенал (Казанлък) 11 8 2 1 46:9 26
3 Розова долина (Казанлък) 11 8 1 2 37:16 25
4 Загорец (Нова Загора) 12 6 0 6 41:32 18
5 Хаджи Димитър (Самуилово) 12 5 0 7 34:40 15

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 3:2
30.09.2018 10:00 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
07.10.2018 10:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
14.10.2018 10:00 4 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
21.10.2018 10:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:2
28.10.2018 10:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:1
01.11.2018 14:00 7 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:3
04.11.2018 10:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
11.11.2018 10:00 9 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:1
18.11.2018 10:00 10 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:0
25.11.2018 10:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
02.12.2018 10:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
- 13 кръг
почива
03.03.2019 11:00 14 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
10.03.2019 11:00 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
17.03.2019 11:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
24.03.2019 11:00 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
31.03.2019 11:00 18 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
04.04.2019 11:00 19 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:3
07.04.2019 11:00 20 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
14.04.2019 11:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
21.04.2019 11:00 22 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:3
05.05.2019 11:00 23 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:3
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
19.05.2019 11:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 23 9 1 13 51:65 28
10 Ботев (Гълъбово) 22 6 0 16 42:89 18
11 Хасково 1957 (Хасково) 20 3 0 17 24:103 9
12 Свиленград 1921 (Свиленград) 22 3 0 19 25:105 9
13 Розова долина (Казанлък) 24 5 1 18 16:55 16

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Респект (Хасково) 1:2
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 6:0
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:1
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:1
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
- 6 кръг
почива
01.11.2018 10:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:0
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Арсенал (Казанлък) 6:0
01.12.2018 10:00 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) 4:1
08.12.2018 10:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
02.03.2019 12:00 14 кръг Д Респект (Хасково) 2:2
09.03.2019 12:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 4:0
16.03.2019 12:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
23.03.2019 12:00 17 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 4:2
30.03.2019 12:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
- 19 кръг
почива
06.04.2019 12:00 20 кръг Г Загорец (Нова Загора) 6:0
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
04.05.2019 12:00 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:1
11.05.2019 12:00 24 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:0
18.05.2019 12:00 25 кръг Д Чирпан (Чирпан) 4:1
25.05.2019 12:00 26 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 19 16 2 1 67:14 50
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 18 15 3 0 71:16 48
3 Респект (Хасково) 18 14 1 3 72:19 43
4 Верея (Стара Загора) 20 12 0 8 43:34 36
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 10 2 7 39:19 32

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 12:00 1 кръг Г Респект (Хасково) 1:0
29.09.2018 12:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 5:0
06.10.2018 12:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
13.10.2018 12:00 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:1
20.10.2018 12:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
27.10.2018 12:00 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
01.11.2018 12:00 7 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Г Яворов (Чирпан) 1:0
10.11.2018 12:00 9 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
01.12.2018 12:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
08.12.2018 12:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:1
02.03.2019 10:00 14 кръг Д Респект (Хасково) 0:0
09.03.2019 10:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
16.03.2019 10:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
23.03.2019 10:00 17 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 2:3
30.03.2019 10:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
отложен 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
отложен 20 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
13.04.2019 10:00 21 кръг Д Яворов (Чирпан) 3:0
20.04.2019 10:00 22 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
04.05.2019 10:00 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
11.05.2019 10:00 24 кръг Г Единство (Гурково) 5:0
18.05.2019 10:00 25 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
25.05.2019 10:00 26 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 23 19 3 1 88:7 60
4 Берое II (Стара Загора) 23 16 3 4 84:18 51
5 Розова долина (Казанлък) 23 12 7 4 48:15 43
6 Верея (Стара Загора) 25 13 4 8 78:39 43
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 23 11 2 10 57:75 35

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
март 2019 10.960 53
ноември 2018 6.592 81
октомври 2018 12.915 50
септември 2018 8.670 70
май 2018 14.143 34
април 2018 8.492 70
март 2018 12.864 46
ноември 2017 7.039 71
октомври 2017 11.839 49
септември 2017 7.832 71
август 2017 6.275 78
май 2017 7.482 70
април 2017 7.695 69
март 2017 12.737 45
ноември 2016 15.599 32
октомври 2016 9.119 60
септември 2016 8.110 66
август 2016 15.958 30
май 2016 15.906 30
април 2016 11.797 41
март 2016 11.676 42
ноември 2015 7.930 67
октомври 2015 11.847 41
август 2015 10.861 42
май 2015 7.511 58
април 2015 8.471 56
март 2015 11.737 44
декември 2014 10.178 53
октомври 2014 14.315 31
септември 2014 6.313 73
май 2014 12.456 48
април 2014 9.087 59
март 2014 5.610 78
ноември 2013 6.505 80
септември 2013 9.701 62
август 2013 7.813 71
май 2013 6.665 69
април 2013 17.159 33
март 2013 1.913 87
ноември 2012 12.697 49
октомври 2012 13.281 42
септември 2012 12.261 46
май 2012 8.838 70
април 2012 9.715 69
март 2012 6.841 78
ноември 2011 14.206 52
октомври 2011 1.906 103
септември 2011 13.143 57
август 2011 4.521 92
май 2011 5.004 92
април 2011 9.020 74
март 2011 5.979 89
ноември 2010 7.375 88
октомври 2010 10.893 68
септември 2010 11.391 68
август 2010 7.258 89
всички

Интернет страници