Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 0:4
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 2:0
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
04.10.2017 16:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:4
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:3
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Арда (Кърджали) 0:7
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 4:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
03.03.2018 15:00 19 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Сокол (Марково) -:-
24.03.2018 15:00 22 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
31.03.2018 16:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
05.04.2018 17:00 24 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
14.04.2018 17:00 25 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
18.04.2018 17:00 26 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
21.04.2018 17:00 27 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
28.04.2018 17:00 28 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
05.05.2018 18:00 29 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
03.06.2018 18:00 34 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Розова долина (Казанлък) 17 7 2 8 31:28 23
11 Ямбол 1915 (Ямбол) 17 7 2 8 44:32 23
12 Димитровград 1947 (Димитровград) 17 6 1 10 17:34 19
13 Евроколеж (Пловдив) 17 5 3 9 34:41 18
14 Свиленград 1921 (Свиленград) 17 5 2 10 20:46 17
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Финал
11.10.2017 15:30 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
25.10.2017 15:30 - Д Арда (Кърджали) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 3:1
22.07.2017 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
29.07.2017 11:00 - Д Хасково (Хасково) 3:0
05.08.2017 18:00 - Г Арда (Кърджали) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 14:30 - Д Хасково (Хасково) 2:1
03.02.2018 14:00 - Г Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 1:0
10.02.2018 14:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:1

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:5
02.10.2017 16:00 2 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:3
09.10.2017 15:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
16.10.2017 15:00 4 кръг Д Арда (Кърджали) 0:1
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
30.10.2017 16:00 6 кръг Г Хасково (Хасково) 3:1
06.11.2017 15:00 7 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:1
01.04.2018 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 9 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 11 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 2002 (Пловдив) 7 3 1 3 17:10 10
5 Евроколеж (Пловдив) 7 3 1 3 13:7 10
6 Хасково (Хасково) 7 3 1 3 11:10 10
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 2 0 5 7:15 6
8 Борислав 2009 (Първомай) 7 1 0 6 3:25 3

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:45 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
30.09.2017 11:45 2 кръг Д Хасково (Хасково) 0:6
07.10.2017 11:45 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
14.10.2017 11:45 4 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 3:0
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:2
28.10.2017 11:45 6 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
04.11.2017 11:45 7 кръг Г Арда (Кърджали) 0:4
17.03.2018 11:45 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
24.03.2018 11:45 9 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
01.04.2018 11:45 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
14.04.2018 10:00 11 кръг Г Бенковски (Симеоновград) -:-
21.04.2018 11:45 12 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
28.04.2018 11:45 13 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
05.05.2018 10:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арда 1924 (Кърджали) 7 5 0 2 24:6 15
5 Хасково 1957 (Хасково) 7 3 0 4 10:23 9
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 2 0 5 7:17 6
7 Хеброс 1921 (Харманли) 7 1 0 6 5:26 3
8 Бенковски (Симеоновград) 7 0 1 6 5:25 1

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Хасково (Хасково) 4:4
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 6:1
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Свиленград (Свиленград) 5:2
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Любимец (Любимец) 6:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
- 7 кръг
почива
17.03.2018 10:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
24.03.2018 10:00 9 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
01.04.2018 10:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
14.04.2018 10:00 11 кръг Г Свиленград (Свиленград) -:-
21.04.2018 10:00 12 кръг Д Любимец (Любимец) -:-
28.04.2018 10:00 13 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 5 4 1 0 23:9 13
2 Димитровград 1947 (Димитровград) 6 4 1 1 26:11 13
3 Арда 1924 (Кърджали) 6 4 0 2 27:11 12
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 6 4 0 2 27:19 12
5 Свиленград (Свиленград) 5 2 0 3 13:20 6

Димитровград 1947 (Димитровград)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 12:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:5
30.09.2017 12:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 10:0
07.10.2017 12:00 3 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 0:0
14.10.2017 12:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:0
21.10.2017 12:00 5 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:2
28.10.2017 12:00 6 кръг Д Берое II (Стара Загора) 2:3
04.11.2017 12:00 7 кръг Г Респект (Хасково) 1:3
11.11.2017 12:00 8 кръг Г Хасково (Хасково) 4:0
18.11.2017 12:00 9 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:5
25.11.2017 12:00 10 кръг Г Арсенал (Казанлък) 3:1
03.03.2018 11 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
10.03.2018 12:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
17.03.2018 12:00 13 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
24.03.2018 12:00 14 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
31.03.2018 12:00 15 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
14.04.2018 12:00 16 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
21.04.2018 12:00 17 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
28.04.2018 12:00 18 кръг Д Респект (Хасково) -:-
05.05.2018 12:00 19 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
12.05.2018 12:00 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
19.05.2018 12:00 21 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
26.05.2018 12:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Респект (Хасково) 11 5 2 4 36:15 17
7 Мъглиж (Мъглиж) 11 4 2 5 26:23 14
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 1 5 25:19 13
9 Сливен 2000 (Сливен) 11 3 0 8 12:77 9
10 Хасково (Хасково) 11 2 0 9 11:46 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници