Димитровград 1947 (Димитровград)
Югоизточна Трета лига | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.08.2023 18:00 | 1 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 18:00 | 2 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 18:00 | 3 кръг | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.08.2023 18:00 | 4 кръг | Д | Созопол (Созопол) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 17:00 | 5 кръг | Г | Берое II (Стара Загора) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2023 17:30 | 6 кръг | Д | Саяна (Хасково) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 17:00 | 7 кръг | Г | Несебър (Несебър) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 17:00 | 8 кръг | Д | Сокол (Марково) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.09.2023 17:00 | 9 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 16:00 | 10 кръг | Д | Ботев II (Пловдив) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 16:00 | 11 кръг | Г | Атлетик (Куклен) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.10.2023 16:00 | 12 кръг | Д | Карнобат (Карнобат) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 16:00 | 13 кръг | Г | Розова долина (Казанлък) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 16:00 | 14 кръг | Д | Загорец (Нова Загора) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.10.2023 16:00 | 15 кръг | Г | Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.11.2023 14:30 | 16 кръг | Г | Левски (Карлово) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 14:30 | 17 кръг | Д | ФК Сливен (Сливен) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 14:30 | 18 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 14:30 | 19 кръг | Д | Гигант (Съединение) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 14:00 | 20 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 14:00 | 21 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 15:00 | 22 кръг | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 15:00 | 23 кръг | Г | Созопол (Созопол) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 15:00 | 24 кръг | Д | Берое II (Стара Загора) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 15:00 | 25 кръг | Г | Саяна (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 17:00 | 26 кръг | Д | Несебър (Несебър) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 17:00 | 27 кръг | Г | Сокол (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 17:00 | 28 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 17:00 | 29 кръг | Г | Ботев II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.04.2024 17:00 | 30 кръг | Д | Атлетик (Куклен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 17:00 | 31 кръг | Г | Карнобат (Карнобат) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 17:00 | 32 кръг | Д | Розова долина (Казанлък) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.05.2024 18:00 | 33 кръг | Г | Загорец (Нова Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 18:00 | 34 кръг | Д | Локомотив 1926 II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.05.2024 18:00 | 35 кръг | Д | Левски (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 18:00 | 36 кръг | Г | ФК Сливен (Сливен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 18:00 | 37 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.06.2024 18:00 | 38 кръг | Г | Гигант (Съединение) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Купа на България (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Хасково / 1/2 финали | |||||
23.08.2023 18:00 | - | Г | ФК Свиленград (Свиленград) | 2:1 | |
Област Хасково / Финал | |||||
30.08.2023 18:00 | - | Г | Саяна (Хасково) | 0:4 |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Хасково / Първи кръг | |||||
30.01.2024 15:00 | - | Г | ФК Харманли (Харманли) | 4:2 | |
Област Хасково / Финал | |||||
10.02.2024 14:30 | - | Г | Саяна (Хасково) | 0:4 |
Приятелски срещи: Лято-есен | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
08.07.2023 18:00 | - | Д | Левски (Карлово) | 4:4 | |
15.07.2023 18:00 | - | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:1 | |
22.07.2023 18:00 | - | Г | Розова долина (Казанлък) | 1:2 | |
26.07.2023 18:00 | - | Г | Несебър (Несебър) | 4:2 | |
29.07.2023 18:30 | - | Д | Загорец (Нова Загора) | 2:4 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
20.01.2024 11:30 | - | Г | Арда 1924 (Кърджали) | 1:2 | |
27.01.2024 14:00 | - | Г | Загорец (Нова Загора) | 1:4 | |
03.02.2024 13:00 | - | Д | Розова долина (Казанлък) | 3:0 |
Димитровград 1947 (Димитровград)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.09.2023 16:00 | 1 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.11.2023 11:00 | 2 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2023 17:00 | 3 кръг | Г | Арда 1924 (Кърджали) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.09.2023 17:00 | 4 кръг | Д | Крумовград (Крумовград) | 9:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.09.2023 15:00 | 5 кръг | Г | ФК Свиленград (Свиленград) | 8:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.11.2023 13:00 | 6 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.10.2023 16:00 | 7 кръг | Д | Самуил 2006 (Самуилово) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.10.2023 16:00 | 8 кръг | Г | Априлец 2017 (Бояджик) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 11:00 | 9 кръг | Д | Арсенал 2000 (Казанлък) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.11.2023 14:00 | 10 кръг | Г | Локомотив (Стара Загора) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.11.2023 13:00 | 11 кръг | Д | Чирпан 1929 (Чирпан) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.11.2023 15:00 | 12 кръг | Г | ФК Хасково 2022 (Хасково) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.11.2023 14:00 | 13 кръг | Д | Верея (Стара Загора) | 3:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 14:00 | 14 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 14:00 | 15 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.03.2024 14:00 | 16 кръг | Д | Арда 1924 (Кърджали) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 13:00 | 17 кръг | Г | Крумовград (Крумовград) | 7:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.03.2024 15:00 | 18 кръг | Д | ФК Свиленград (Свиленград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 15:00 | 19 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.04.2024 16:00 | 20 кръг | Г | Самуил 2006 (Самуилово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.04.2024 16:00 | 21 кръг | Д | Априлец 2017 (Бояджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.04.2024 16:00 | 22 кръг | Г | Арсенал 2000 (Казанлък) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.04.2024 17:00 | 23 кръг | Д | Локомотив (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.05.2024 18:00 | 24 кръг | Г | Чирпан 1929 (Чирпан) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.05.2024 18:00 | 25 кръг | Д | ФК Хасково 2022 (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.05.2024 18:00 | 26 кръг | Г | Верея (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Димитровград 1947 (Димитровград)
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал | |||||
03.10.2023 16:00 | - | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:5 |
Димитровград 1947 (Димитровград)
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2023 16:00 | 1 кръг | Д | Арена (Ямбол) | 0:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2023 17:00 | 2 кръг | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 7:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.09.2023 16:00 | 3 кръг | Д | ОФК Хасково (Хасково) | 5:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 14:00 | 4 кръг | Д | Минерал (Ягода) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.10.2023 16:00 | 5 кръг | Г | Верея (Стара Загора) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.10.2023 15:00 | 6 кръг | Д | Арсенал 2000 (Казанлък) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.10.2023 15:30 | 7 кръг | Г | Загорец (Нова Загора) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.11.2023 15:00 | 8 кръг | Д | Саяна (Хасково) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.11.2023 15:30 | 9 кръг | Г | Овощник (Овощник) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.11.2023 15:00 | 10 кръг | Д | Розова долина (Казанлък) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.11.2023 15:00 | 11 кръг | Г | Бригада 2010 (Димитровград) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 14:00 | 12 кръг | Г | Арена (Ямбол) | 0:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.03.2024 15:00 | 13 кръг | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 15:00 | 14 кръг | Г | ОФК Хасково (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.04.2024 15:00 | 15 кръг | Г | Минерал (Ягода) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.04.2024 15:00 | 16 кръг | Д | Верея (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.04.2024 15:00 | 18 кръг | Д | Загорец (Нова Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.05.2024 15:00 | 19 кръг | Г | Саяна (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.05.2024 15:00 | 20 кръг | Д | Овощник (Овощник) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.05.2024 15:00 | 21 кръг | Г | Розова долина (Казанлък) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.05.2024 15:00 | 22 кръг | Д | Бригада 2010 (Димитровград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Димитровград 1947 (Димитровград)
Деца: Купа на БФС (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Хасково / Финал | |||||
19.09.2023 17:30 | - | Д | ФК Хасково 2022 (Хасково) | 2:3 |
Деца "Б": Пловдив - Зонална група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 10:00 | 1 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 11:30 | 2 кръг | Г | Чавдар (Пловдив) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 11:00 | 3 кръг | Д | Берое (Стара Загора) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 11:00 | 4 кръг | Г | Бургас спорт (Бургас) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 11:00 | 5 кръг | Д | Черноморец 1919 (Бургас) | 1:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 10:00 | 6 кръг | Г | Локомотив (Стара Загора) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 11:00 | 7 кръг | Д | Нефтохимик 1962 (Бургас) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 10:00 | 8 кръг | Г | Академик (Пловдив) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 10:00 | 9 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 14:00 | 10 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 0:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.11.2023 15:00 | 11 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 12:00 | 12 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 10:00 | 13 кръг | Д | Кронос 2016 (Пловдив) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 11:00 | 14 кръг | Г | ФК Кърджали (Кърджали) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 12:00 | 15 кръг | Д | Звезденбург (Бургас) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 11:00 | 16 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 1:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 11:00 | 17 кръг | Д | Чавдар (Пловдив) | 3:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 10:00 | 18 кръг | Г | Берое (Стара Загора) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 12:00 | 19 кръг | Д | Бургас спорт (Бургас) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 12:00 | 20 кръг | Г | Черноморец 1919 (Бургас) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 10:00 | 21 кръг | Д | Локомотив (Стара Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 13:00 | 22 кръг | Г | Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.04.2024 11:00 | 23 кръг | Д | Академик (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 10:30 | 24 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 11:00 | 25 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 12:00 | 26 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 11:00 | 27 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 11:00 | 28 кръг | Г | Кронос 2016 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 10:00 | 29 кръг | Д | ФК Кърджали (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 12:00 | 30 кръг | Г | Звезденбург (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Димитровград 1947 (Димитровград)
Димитровград 1947 (Димитровград)
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 15:15 | 1 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 15:15 | 2 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | 0:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 15:15 | 3 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 4 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 5 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 15:15 | 6 кръг | Г | Тракия 2004 (Пловдив) | 1:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 15:15 | 7 кръг | Д | Лион 2017 (Пловдив) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 8 кръг | Г | ФК Арда 1924 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 15:15 | 9 кръг | Д | Орлета (Пазарджик) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 10 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 11 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Тракия 2004 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | Лион 2017 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | ФК Арда 1924 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Г | Орлета (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
2022/2023 | Трета лига | 12 място |
2021/2022 | Трета лига | 10 място |
2020/2021 | Трета лига | 7 място |
2019/2020 | Трета лига | 17 място |
2018/2019 | Трета лига | 15 място |
2017/2018 | Трета лига | 11 място |
2016/2017 | Трета лига | 10 място |
2015/2016 | "В" група | 5 място |
2014/2015 | "В" група | 3 място |
2013/2014 | "В" група | 13 място |
месец | точки | място |
ноември 2019 | 2.373 | 73 |
октомври 2019 | 6.116 | 75 |
септември 2019 | 7.159 | 74 |
август 2019 | 5.555 | 80 |
май 2019 | 4.706 | 90 |
април 2019 | 8.018 | 69 |
март 2019 | 6.899 | 76 |
ноември 2018 | 5.243 | 89 |
октомври 2018 | 7.457 | 72 |
септември 2018 | 8.997 | 68 |
май 2018 | 9.597 | 54 |
април 2018 | 14.492 | 40 |
март 2018 | 11.845 | 50 |
ноември 2017 | 4.824 | 84 |
октомври 2017 | 4.183 | 85 |
септември 2017 | 10.553 | 56 |
август 2017 | 8.808 | 67 |
май 2017 | 3.593 | 86 |
април 2017 | 14.767 | 39 |
март 2017 | 7.774 | 69 |
ноември 2016 | 11.765 | 51 |
октомври 2016 | 5.836 | 78 |
септември 2016 | 11.204 | 55 |
август 2016 | 3.627 | 87 |
май 2016 | 5.429 | 75 |
април 2016 | 8.536 | 58 |
март 2016 | 11.329 | 44 |
ноември 2015 | 9.930 | 54 |
октомври 2015 | 13.111 | 37 |
август 2015 | 9.575 | 52 |
май 2015 | 13.625 | 36 |
април 2015 | 11.758 | 46 |
март 2015 | 11.700 | 45 |
декември 2014 | 9.921 | 56 |
октомври 2014 | 11.070 | 46 |
септември 2014 | 9.524 | 54 |
май 2014 | 13.048 | 45 |
април 2014 | 4.499 | 81 |
март 2014 | 11.146 | 47 |
ноември 2013 | 12.792 | 56 |
септември 2013 | 5.200 | 81 |
август 2013 | 8.219 | 69 |
май 2013 | 5.509 | 73 |
април 2013 | 5.072 | 79 |
март 2013 | 7.713 | 70 |
ноември 2012 | 10.363 | 64 |
октомври 2012 | 17.251 | 31 |
септември 2012 | 11.555 | 53 |
май 2012 | 14.431 | 39 |
април 2012 | 10.940 | 58 |
март 2012 | 9.129 | 67 |
ноември 2011 | 14.134 | 54 |
октомври 2011 | 7.378 | 82 |
септември 2011 | 13.057 | 58 |
август 2011 | 11.362 | 57 |
май 2011 | 6.796 | 87 |
април 2011 | 15.232 | 39 |
март 2011 | 12.369 | 53 |
ноември 2010 | 9.509 | 77 |
октомври 2010 | 10.646 | 70 |
септември 2010 | 12.093 | 63 |
август 2010 | 6.525 | 96 |
всички |