ЦСКА (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е на 5 май 1948 г. - след обединение на физкултурните дружества Септември (1944 г.) и Централен дом на войската (1948 г.).

Имена: Септември при ЦДВ (през 1948 г.), ЦДНВ (през 1949 г.), ОНВ (през 1950 г.), ЦДНВ (през 1951 г.), ЦДНА (през 1952 г.), ОСГ (през 1953 г.), ЦДНА (от 1954 до 1964 г.), ЦСКА Червено знаме (от 1964 г. - след обединение с Червено знаме), ЦСКА Септемврийско знаме (от 1969 г. - след обединение със Септември). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб ЦСКА Септемврийско знаме, който започва да се развива самостоятелно. На 17 юли същата година той е преименуван на Средец, а от 1986 г. пред името му е добавена абревиатурата ЦФКА. През 1989 г. възстановява своето популярно название - ЦСКА.

Клубни цветове: червен и бял.

Прозвище: “армейците” или “червените”.

Адрес: София 1164, бул. "Драган Цанков" 3.
Телефон: (+359 2) 8654877.
E-mail: akar@cska.bg.

Клубни върхове:
първо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
31 пъти шампион на България: 1948 (като Септември при ЦДВ), 1951 (като ЦДНВ), 1952, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1958/59, 1959/60, 1960/61, 1961/62 (като ЦДНА), 1965/66 (като ЦСКА Червено знаме), 1968/69, 1970/71, 1971/72, 1972/73, 1974/75, 1975/76, 1979/80, 1980/81, 1981/82, 1982/83 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1986/87, 1988/89 (като ЦФКА Средец), 1989/90, 1991/92, 1996/97, 2002/03, 2004/05 и 2008/09 г.
19 пъти носител на Националната купа: 9 пъти на Купата на Съветската армия - 1951 (като ЦДНВ), 1954, 1955, 1960/61 (като ЦДНА), 1964/65 (като ЦСКА Червено знаме), 1968/69, 1971/72, 1972/73 и 1973/74 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме) и 9 пъти на Купата на България - 1982/83, 1984/85 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1986/87, 1987/88, 1988/89 (като ЦФКА Средец), 1992/93, 1996/97, 1998/99, 2005/06 и 2010/11 г.
4 пъти носител на Суперкупата на България: 1989/90 г. (като ЦФКА Средец), 2006/07, 2008/09 и 2011/12 г.
носител на Купата на България (като второстепенен турнир): 1980/81 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме).
4 пъти носител на Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1984/85 (като ЦСКА Септемврийско знаме), 1985/86, 1988/89 г. (като ЦФКА Средец) и 1989/90 г.
два пъти полуфиналист в турнира за Купата на европейските шампиони: 1966/67 г. (като ЦСКА Червено знаме) и 1981/82 г. (като ЦСКА Септемврийско знаме).
полуфиналист в турнира за Купата на носителите на националните купи: 1988/89 г. (като ЦФКА Средец).

ЦСКА (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.07.2016 21:15 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт 2
06.08.2016 19:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
14.08.2016 21:15 3 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 5:1 Диема спорт 2
20.08.2016 19:00 4 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
27.08.2016 21:15 5 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0 Диема спорт
11.09.2016 21:15 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:2 Диема спорт 2
18.09.2016 19:00 7 кръг Д Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт 2
25.09.2016 19:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:0 Диема спорт 2
01.10.2016 17:30 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
15.10.2016 16:30 10 кръг Д Левски (София) 1:1 Диема спорт
21.10.2016 20:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт 2
29.10.2016 17:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
05.11.2016 15:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 Диема спорт
19.11.2016 15:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0 Диема спорт
27.11.2016 17:45 15 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1 Диема спорт 2
01.12.2016 17:30 16 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:0 Диема спорт
04.12.2016 17:30 17 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт 2
11.12.2016 15:00 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 Диема спорт 2
16.12.2016 14:30 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0 Диема спорт 2
18.02.2017 20 кръг Г Черно море (Варна) -:-
25.02.2017 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
01.03.2017 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
04.03.2017 23 кръг Г Левски (София) -:-
11.03.2017 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
18.03.2017 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
01.04.2017 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 18 15 2 1 46:16 47
2 Левски (София) 19 13 4 2 31:10 43
3 ЦСКА (София) 19 10 5 4 28:10 35
4 Черно море (Варна) 19 9 5 5 23:18 32
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 19 8 6 5 28:23 30
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 - Г Локомотив 1929 (София) 1:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2016 18:00 - Г Спартак Плевен (Плевен) 0:1
02.07.2016 19:00 - Г Легия (Варшава, Полша, 1) 1:0 Диема спорт 2
07.07.2016 19:15 - Д Краснодар (Краснодар, Русия, 1) 2:5 Диема спорт 2
10.07.2016 18:00 - Д Динамо (Киев, Украйна, 1) 0:3 Диема спорт 2
14.07.2016 19:00 - Г Интернационале (Милано, Италия, 1) 2:1 Диема спорт
23.07.2016 18:00 - Д Удинезе (Удине, Италия, 1) 0:0 Диема спорт 2
08.10.2016 17:00 - Д Пелистер (Битоля, Македония, 1) 4:0
12.11.2016 15:00 - Г Царско село 2015 (София) 1:0
12.11.2016 16:00 - Д Хоризонт (Турново, Македония, 2) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2017 17:00 - Д Локомотив (Москва, Русия, 1) -:- Диема спорт 2

ЦСКА II (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2016 19:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 2:0
15.08.2016 18:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
21.08.2016 18:00 3 кръг Г Несебър (Несебър) 0:0
28.08.2016 18:00 4 кръг Д Банско (Банско) 3:2
12.09.2016 17:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 3:0
16.09.2016 17:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:0
26.09.2016 17:00 7 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 4:3
02.10.2016 14:30 8 кръг Д Септември (София) 1:1 Диема спорт 2
16.10.2016 16:00 9 кръг Г Поморие (Поморие) 1:2
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
30.10.2016 14:45 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 Диема спорт 2
07.11.2016 14:30 12 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
20.11.2016 14:30 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:3
28.11.2016 17:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:3 Диема спорт
02.12.2016 14:30 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
05.12.2016 14:00 16 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
12.12.2016 14:00 17 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:4
25.02.2017 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
04.03.2017 19 кръг Г Банско (Банско) -:-
11.03.2017 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
18.03.2017 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
01.04.2017 22 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
08.04.2017 23 кръг Г Септември (София) -:-
15.04.2017 24 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
22.04.2017 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
29.04.2017 26 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
06.05.2017 27 кръг Г Ботев (Враца) -:-
13.05.2017 28 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
20.05.2017 29 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
27.05.2017 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Несебър (Несебър) 17 7 4 6 23:25 25
7 Царско село 2015 (София) 17 7 3 7 27:26 24
8 ЦСКА II (София) 17 7 3 7 28:26 24
9 Ботев (Враца) 17 5 7 5 23:19 22
10 Спартак Плевен (Плевен) 17 6 3 8 28:28 21
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2016 11:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
09.07.2016 18:00 - Г Ботев (Пловдив) 2:4
13.07.2016 19:00 - Г Спартак Плевен (Плевен) 5:0
15.07.2016 10:00 - Г Вихър (Славяново) 3:2
20.07.2016 18:30 - Г Спартак Плевен (Плевен) 3:1
27.07.2016 18:00 - Г Левски (Карлово) 2:2
30.07.2016 10:00 - Г Царско село 2015 (София) 2:1

ЦСКА (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 17:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
20.08.2016 17:00 2 кръг Г Левски (София) 2:0
25.08.2016 17:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
28.09.2016 16:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
10.09.2016 15:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1
18.09.2016 16:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0
25.09.2016 16:00 7 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:0
01.10.2016 15:30 8 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:0
05.10.2016 16:30 9 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 2:0
15.10.2016 15:30 10 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 4:1
23.10.2016 15:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
02.11.2016 14:00 12 кръг Д Септември (София) 2:0
22.11.2016 14:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:1
26.11.2016 14:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
10.12.2016 13:00 15 кръг Г Ботев (Враца) 4:1
04.03.2017 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
11.03.2017 17 кръг Д Левски (София) -:-
18.03.2017 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
25.03.2017 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
01.04.2017 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
08.04.2017 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
15.04.2017 22 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
22.04.2017 23 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
26.04.2017 24 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) -:-
29.04.2017 25 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
06.05.2017 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
13.05.2017 27 кръг Г Септември (София) -:-
20.05.2017 28 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
27.05.2017 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.06.2017 30 кръг Д Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 15 12 2 1 40:10 38
2 Славия 1913 (София) 15 12 2 1 41:12 38
3 Ботев (Пловдив) 15 12 0 3 44:13 36
4 Лудогорец 1945 (Разград) 15 10 2 3 35:8 32
5 Септември (София) 15 10 1 4 24:15 31

ЦСКА (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 11:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 2:2
19.11.2016 11:00 реванш Г Черно море (Варна) 0:2

ЦСКА (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2016 17:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:0
27.08.2016 17:00 2 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 2:2
04.09.2016 16:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
11.09.2016 16:00 4 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 8:1
17.09.2016 16:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 6:0
24.09.2016 10:30 6 кръг Г Септември (София) 0:1
02.10.2016 11:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:2
08.10.2016 15:30 8 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:0
16.10.2016 11:00 9 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
22.10.2016 11:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
03.11.2016 14:00 11 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:1
09.11.2016 11:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
14.11.2016 14:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
24.11.2016 14:00 14 кръг Д Левски (София) 2:0
07.12.2016 13:00 15 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
25.02.2017 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
04.03.2017 17 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) -:-
11.03.2017 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
18.03.2017 19 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
25.03.2017 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
01.04.2017 21 кръг Д Септември (София) -:-
08.04.2017 22 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
15.04.2017 23 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
22.04.2017 24 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
29.04.2017 25 кръг Г Черно море (Варна) -:-
06.05.2017 26 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
13.05.2017 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
20.05.2017 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
27.05.2017 29 кръг Г Левски (София) -:-
03.06.2017 30 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лудогорец 1945 (Разград) 15 11 4 0 34:1 37
3 Черно море (Варна) 15 11 1 3 47:8 34
4 ЦСКА (София) 15 10 2 3 41:12 32
5 Славия 1913 (София) 15 8 3 4 31:18 27
6 Ботев (Пловдив) 15 8 2 5 37:23 26

ЦСКА (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Г Левски-Раковски (София) 5:0
18.11.2016 14:00 реванш Д Левски-Раковски (София) 2:0
1/4 финали
10.12.2016 13:00 1-ви мач Д Септември (София) 3:0
14.12.2016 13:00 реванш Г Септември (София) 3:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:1
11.09.2016 11:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 10:3
18.09.2016 13:00 3 кръг Г ЕСФА (София) 2:1
21.09.2016 11:30 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 5:0
25.09.2016 11:30 5 кръг Д ДИТ Спорт (София) 8:0
02.10.2016 11:30 6 кръг Г Левски-Раковски (София) 7:1
09.10.2016 11:30 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
12.10.2016 11:30 8 кръг Г ФК Миньор (Перник) 3:0
16.10.2016 11:30 9 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
23.10.2016 11:30 10 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
11.11.2016 13:00 11 кръг Д Септември (София) 1:0
02.11.2016 11:30 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
08.11.2016 11:30 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
15.11.2016 11:30 14 кръг Г Левски (София) 1:2
- 15 кръг
почива
27.11.2016 11:30 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:3
04.12.2016 13:00 17 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 6:2
- 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 20 кръг Д ЕСФА (София) -:-
- 21 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 22 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 23 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 25 кръг Д ФК Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 27 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 28 кръг Г Септември (София) -:-
- 29 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 30 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 31 кръг Д Левски (София) -:-
- 32 кръг
почива
- 33 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 34 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 2 0 60:6 41
2 ЦСКА (София) 15 13 0 2 54:14 39
3 Септември (София) 15 10 3 2 36:11 33
4 Локомотив 1929 (София) 15 9 3 3 32:16 30
5 ФК Миньор (Перник) 15 9 2 4 37:31 29

ЦСКА (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 5:1
10.09.2016 11:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 5:0
14.09.2016 11:00 3 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 3:1
17.09.2016 11:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
24.09.2016 11:00 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
01.10.2016 11:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:0
05.10.2016 11:00 7 кръг Г Септември (София) 3:0
08.10.2016 18:00 8 кръг Д Елит София (София) 6:2
15.10.2016 10:30 9 кръг Г Левски (София) 0:2
- 10 кръг
почива
29.10.2016 13:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 9:0
04.11.2016 11:00 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) 8:0
11.11.2016 11:00 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:0
19.11.2016 13:00 14 кръг Г ДИТ Спорт (София) 7:0
26.11.2016 11:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица) 8:0
- 16 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
- 17 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 18 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Д Септември (София) -:-
- 23 кръг Г Елит София (София) -:-
- 24 кръг Д Левски (София) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 28 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 29 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 30 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 14 14 0 0 76:4 42
2 ЦСКА (София) 14 12 1 1 68:9 37
3 Локомотив 1929 (София) 14 10 2 2 40:25 32
4 Славия 1913 (София) 14 9 2 3 52:13 29
5 Левски-Раковски (София) 14 8 2 4 25:18 26

ЦСКА (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Септември (София) 4:1
12.09.2016 10:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Национал (София) 1:3
01.10.2016 10:30 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 12:1
09.10.2016 14:00 6 кръг Д Спортист 13 (София) 11:4
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Левски (София) 0:7
23.10.2016 09:30 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
30.10.2016 09:00 9 кръг Г Левски-Раковски (София) 6:0
07.11.2016 09:30 10 кръг Д Септември (София) 7:0
12.11.2016 13:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:0
20.11.2016 09:30 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Национал (София) 9:2
03.12.2016 10:30 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 8:0
- 15 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 16 кръг Д Левски (София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
- 19 кръг Г Септември (София) -:-
- 20 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
- 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 25 кръг Г Левски (София) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 27 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 14 14 0 0 67:3 42
2 ЦСКА (София) 14 9 2 3 66:25 29
3 Славия 1913 (София) 14 7 2 5 27:21 23
4 Национал (София) 13 7 0 6 36:35 21
5 Локомотив 1929 (София) 14 6 2 6 20:21 20

ЦСКА (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 10:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 8:0
08.10.2016 11:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
03.12.2016 16:00 3 кръг Д ДИТ Спорт (София) 4:1
15.10.2016 13:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 5:0
22.10.2016 09:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 5:0
29.10.2016 15:00 6 кръг Г Левски (София) 3:0
01.11.2016 09:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
05.11.2016 15:00 8 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 6:0
12.11.2016 09:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:1
19.11.2016 12:00 10 кръг Д Септември (София) 7:1
26.11.2016 16:30 11 кръг Г Национал (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 11 11 0 0 54:6 33
2 Левски (София) 11 9 1 1 58:10 28
3 Витоша 13 (София) 11 8 0 3 31:17 24
4 Славия 1913 (София) 11 7 0 4 29:19 21
5 Национал (София) 11 7 0 4 38:21 21

ЦСКА (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 09:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
07.10.2016 13:00 2 кръг Г Победа 2013 (София) 7:1
15.10.2016 11:40 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
23.10.2016 10:20 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
28.10.2016 11:40 5 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
05.11.2016 13:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
14.11.2016 09:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:1
18.11.2016 11:20 8 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
- 9 кръг
почива
04.12.2016 13:00 10 кръг Д ФК Миньор (Перник) 4:2
09.12.2016 14:20 11 кръг Г Лъвчетата (София) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (София) 10 9 1 0 38:3 28
2 Славия 1913 (София) 10 8 2 0 60:3 26
3 ЦСКА (София) 10 7 2 1 41:11 23
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 5 3 2 18:6 18
5 Пирин 2001 (Благоевград) 10 6 0 4 32:15 18

ЦСКА (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 13:40 1 кръг Г Национал (София) 2:1
09.10.2016 10:10 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:0
13.10.2016 13:40 3 кръг Д Септември (София) 4:1
22.10.2016 09:00 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:3
30.10.2016 12:30 5 кръг Д Витоша 13 (София) 1:6
03.11.2016 13:40 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
12.11.2016 11:20 7 кръг Д Левски (София) 0:1
20.11.2016 10:10 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
24.11.2016 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 9 5 0 4 34:17 15
6 Ком 98 (Годеч) 9 4 0 5 31:27 12
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 18:19 12
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 13:30 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 12:41 3

ЦСКА (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 12:30 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:2
08.10.2016 10:30 2 кръг Д Елит София (София) 2:1
15.10.2016 11:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 8:1
22.10.2016 09:30 4 кръг Д Левски (София) 0:7
29.10.2016 11:30 5 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
05.11.2016 09:30 6 кръг Г София спорт (София) 3:1
12.11.2016 08:30 7 кръг Д ЕСФА (София) 1:0
19.11.2016 10:30 8 кръг Г Национал (София) 0:10
26.11.2016 13:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:9
03.12.2016 08:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:11
10.12.2016 11:30 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:4
- 12 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 13 кръг Г Елит София (София) -:-
- 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г ЕСФА (София) -:-
- 19 кръг Д Национал (София) -:-
- 20 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 11 9 0 2 66:22 27
4 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 84:16 27
5 ЦСКА (София) 11 6 1 4 27:48 19
6 Лъвчетата (София) 11 5 2 4 44:32 17
7 Марек 1915 (Дупница) 11 4 0 7 29:82 12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Стадион "Българска армия"

Стадион "Българска армия"
(в в Борисовата градина)
капацитет: 22 015 седящи места,
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:67 сезона
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "А" група 5 място
2013/2014 "А" група 2 място
2012/2013 "А" група 3 място
2011/2012 "А" група 2 място
2010/2011 "А" група 3 място
2009/2010 "А" група 2 място
2008/2009 "А" група 2 място
2007/2008 "А" група 1 място
2006/2007 "А" група 2 място

Месечна ранглиста

Интернет страници