Хебър 1918 (Пазарджик)

BGSupporters форум

Хебър 1918 (Пазарджик)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:3
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
23.11.2016 14:00 13 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:4
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Пирин (Разлог) 2:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Пирин (Разлог) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марек 1915 (Дупница) 22 10 5 7 28:29 35
8 Чавдар (Етрополе) 21 10 2 9 39:27 32
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 9 4 9 35:31 31
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 22 8 6 8 33:39 30
11 Пирин (Разлог) 22 7 5 10 18:31 26
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / 1/2 финали
17.08.2016 18:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 2:0
Област Пазарджик / Финал
24.08.2016 18:00 - Г Брацигово (Брацигово) 3:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
08.09.2016 17:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
Югозападна България / Финал
14.09.2016 17:00 - Д Пирин (Гоце Делчев) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 3:1
Област Пазарджик / Финал
12.10.2016 16:00 - Д Чепинец (Велинград) 5:2
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
26.10.2016 15:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 18:00 - Д Кариана (Ерден) 1:2
13.07.2016 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 3:1
20.07.2016 18:00 - Д Евроколеж (Пловдив) анл.
23.07.2016 17:00 - Д Апоел (Йерусалим, Израел, 2) 4:2
27.07.2016 18:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:3
25.01.2017 13:30 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
28.01.2017 14:00 - Г Левски (Карлово) 1:2
29.01.2017 12:00 - Г Вихър (Строево) 3:1
05.02.2017 11:00 - Г Бенковски (Куртово Конаре) 5:0
08.02.2017 14:30 - Д Марица (Пловдив) 4:2
11.02.2017 11:00 - Г Оборище (Панагюрище) 1:1
12.02.2017 12:00 - Д Палас (Рудозем) 9:2
18.02.2017 13:00 - Г Септември (София) 1:4

Хебър 1918 (Пазарджик)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 1:0
12.09.2016 17:00 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:0
16.09.2016 17:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
19.09.2016 17:00 4 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
27.09.2016 17:00 5 кръг Г Банско (Банско) 5:1
03.10.2016 16:00 6 кръг Д Септември (София) 0:0
10.10.2016 16:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
17.10.2016 16:00 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:2
24.10.2016 14:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:5
31.10.2016 14:00 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:2
07.11.2016 14:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:5
14.11.2016 14:00 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
21.11.2016 14:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 1:2
26.11.2016 14:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
03.12.2016 14:00 15 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:0
05.03.2017 14:00 16 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
12.03.2017 13:00 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:3
19.03.2017 14:00 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:0
24.03.2017 14:00 19 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
30.03.2017 14:00 20 кръг Д Банско (Банско) -:-
03.04.2017 16:00 21 кръг Г Септември (София) -:-
12.04.2017 16:00 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
17.04.2017 16:00 23 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
20.04.2017 16:00 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.04.2017 11:00 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
30.04.2017 17:00 26 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
07.05.2017 17:00 27 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
14.05.2017 17:00 28 кръг Г БМ Спорт (София) -:-
21.05.2017 17:00 29 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
28.05.2017 17:00 30 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Септември (Симитли) 19 8 2 9 39:26 26
10 Витоша (Бистрица) 19 8 1 10 71:47 25
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 19 7 3 9 32:30 24
12 Оборище (Панагюрище) 19 4 2 13 22:56 14
13 Беласица (Петрич) 19 4 2 13 32:68 14

Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) 0:2
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:0
02.10.2016 12:00 3 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 2:1
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 2:0
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:1
01.12.2016 14:00 6 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 3:0
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 1:1
27.03.2017 10:30 8 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 1:0
01.04.2017 11:30 9 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
08.04.2017 10:30 10 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) -:-
14.04.2017 11:30 11 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
21.04.2017 16:00 12 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
29.04.2017 11:30 13 кръг Д Зенит (Ветрен дол) -:-
06.05.2017 11:30 14 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 8 6 1 1 15:5 19
2 Чико Бунара (Бяга) 8 5 3 0 30:12 18
3 Чепинец (Велинград) 8 5 2 1 50:14 17
4 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 8 5 1 2 22:5 16
5 Зенит (Ветрен дол) 8 3 1 4 15:32 10

Хебър 1918 (Пазарджик)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Левски (Ракитово) 13:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Брацигово (Брацигово) 5:0
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 15:2
16.10.2016 10:00 5 кръг Д Вихър (Ветрен) 15:1
22.10.2016 10:30 6 кръг Г Марица (Белово) 7:0
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Чепинец (Велинград) 6:3
05.11.2016 10:30 8 кръг Г Батак (Батак) 7:1
12.11.2016 10:30 9 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 7:0
18.03.2017 10:30 10 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
25.03.2017 10:30 11 кръг Г Левски (Ракитово) 3:1
01.04.2017 10:00 12 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
05.04.2017 10:30 13 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
09.04.2017 10:30 14 кръг Г Вихър (Ветрен) -:-
14.04.2017 10:00 15 кръг Д Марица (Белово) -:-
23.04.2017 10:30 16 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
29.04.2017 10:00 17 кръг Д Батак (Батак) -:-
07.05.2017 10:00 18 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Оборище (Панагюрище) 11 10 1 0 69:7 31
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 9 1 1 79:11 28
3 Чепинец (Велинград) 10 8 0 2 111:16 24
4 Брацигово (Брацигово) 10 5 1 4 32:28 16
5 Марица (Белово) 10 5 0 5 20:32 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 9.088 66
октомври 2016 8.158 67
септември 2016 8.745 61
август 2016 12.066 43
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници