Областни групи

Областни групи

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив Разград Русе Силистра Сливен Смолян София град София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол

Карта на българия

ОГ Благоевград - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Авангард (Бачево) "А" ОГ Благоевград да
Белица 2015 (Белица) "А" ОГ Благоевград не
Граничар (Копривлен) "А" ОГ Благоевград да
Левски 2008 (Крупник) "А" ОГ Благоевград не
Малеш (Микрево) "А" ОГ Благоевград да
Места (Хаджидимово) "А" ОГ Благоевград да
Миньор 2016 (Елешница) "А" ОГ Благоевград не
Перун 1978 (Кресна) "А" ОГ Благоевград не
Пирин 1912 (Гоце Делчев) "А" ОГ Благоевград да
Планинец (Годлево) "А" ОГ Благоевград не
Стрела 2003 (Вълкосел) "А" ОГ Благоевград не
Ураган 1970 (Горно Драглище) "А" ОГ Благоевград не
Бистрица (Катунци) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Ветрен (Полена) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Градешница (Долна Градешница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Долно Осеново (Долно Осеново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Еделвайс Цветанов (Поленица) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Изтребител (Ново Делчево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Левуново 2014 (Левуново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Локомотив (Дамяница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Орел (Лебница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Рилци 2006 (Рилци) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Спартак (Склаве) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Спортист (Струма) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Беласица 08 (Беласица) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Вихър (Кавракирово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Граничар (Кулата) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Калабак (Самуилово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Локомотив (Генерал Тодоров) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Огражден 1955 (Първомай) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Огражденец (Кърналово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Подгорец (Коларово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Светкавица (Митино) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Стрела (Петрич) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Струма (Марикостиново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Ураган (Михнево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Граничар (Туховища) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Дебрен (Дебрен) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Единство 2005 (Дъбница) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Канина (Гърмен) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Кочан (Кочан) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Огняново (Огняново) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Плетена (Плетена) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Родопа (Рибново) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Слащен 2007 (Слащен) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Спартак 2004 (Долно Дряново) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток не
Балкан (Добринище) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Барселона (Борово) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Буйна Места ММ (Мосомище) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Корница (Корница) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Краище 2018 (Краище) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Ореляк 1974 (Лъжница) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад да
Пирин (Брезница) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
Садово (Садово, обл.Благоевград) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад да
Юнак 2015 (Баня) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад не
горе

ОГ Бургас - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Балкан 1980 (Планиница) "А" ОГ Бургас да
Бяла река 1 (Зайчар) "А" ОГ Бургас да
Вихър (Айтос) "А" ОГ Бургас да
Камено (Камено) "А" ОГ Бургас не
Равда (Равда) "А" ОГ Бургас да
Ропотамо (Приморско) "А" ОГ Бургас да
Русокастро (Русокастро) "А" ОГ Бургас да
Свети Никола (Бургас) "А" ОГ Бургас да
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) "А" ОГ Бургас да
Странджанец (Царево) "А" ОГ Бургас да
Черноморски спортист (Обзор) "А" ОГ Бургас да
Банево (кв.Банево, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Звезденбург (Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Каблешково 2018 (Каблешково) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Равнец 2011 (Равнец) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Свети Влас (Свети Влас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Сокол (Порой) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Устрем (Тънково) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Черноморец (Несебър) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Черноморец Бургас (Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа да
Алтай (Карагеоргиево) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
Балкан 2009 (Добра поляна) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
Барселона (Просеник) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
Бяла река (Тополица) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
Липа (Череша) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
Манолич (Манолич) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
Сокол 2008 (Ябълчево) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа да
горе

ОГ Варна - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Аксаково 1948 (Аксаково) "А" ОГ Варна да
Атлетик (Провадия) "А" ОГ Варна да
Белослав 1918 (Белослав) "А" ОГ Варна не
Бозвелийско (Бозвелийско) "А" ОГ Варна не
Ботев (Брестак) "А" ОГ Варна не
Девня 2005 (Девня) "А" ОГ Варна не
Камчиец 1945 (Дългопол) "А" ОГ Варна не
Провадия (Провадия) "А" ОГ Варна да
Суворово 1920 (Суворово) "А" ОГ Варна не
Устрем (Караманите) "А" ОГ Варна да
Черноморец 1946 (Чернево) "А" ОГ Варна не
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) "А" ОГ Варна да
Факел 1935 (Гроздьово) "А" ОГ Варна - подгрупа А2 не
Бабушки орли (Момчилово) "Б" ОГ Варна не
Вихър 2016 (Вълчи дол) "Б" ОГ Варна не
Искра (Генерал Киселово) "Б" ОГ Варна не
Моряк 16 (Старо Оряхово) "Б" ОГ Варна не
Сини вир (Цонево) "Б" ОГ Варна не
Спортист (Михалич) "Б" ОГ Варна не
Спринт (Белоградец) "Б" ОГ Варна да
горе

ОГ Велико Търново - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Вихър (Раданово) "А" ОГ Велико Търново да
Земеделец 93 (Козловец) "А" ОГ Велико Търново не
Изгрев 93 (Царевец) "А" ОГ Велико Търново не
Лато (Алеково) "А" ОГ Велико Търново не
Левски (Лясковец) "А" ОГ Велико Търново да
Левски 1986 (Стражица) "А" ОГ Велико Търново да
Лозен 2006 (Сухиндол) "А" ОГ Велико Търново не
Пробив 2015 (Овча могила) "А" ОГ Велико Търново не
Удар (Бяла черква) "А" ОГ Велико Търново да
Чумерна (Елена) "А" ОГ Велико Търново да
Атлетик (Свищов) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Бенковски (Българско Сливово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Бъдеще 2010 (Бутово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Морава (Морава) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Недан (Недан) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Светкавица (Михалци) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа да
Спортист (Върбовка) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Стрела (Ореш) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Устрем (Масларево) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа не
Ботев (Горско ново село) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Ботев (Дебелец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
Вихър (Добри дял) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Владислав (Джулюница) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
Долна Оряховица (Долна Оряховица) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Олимпиакос 2018 (Никюп) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
Победа (Кесарево) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Първомайци (Първомайци) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Росица (Поликраище) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Рудановски 1922 (Константин) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Спортист (Козаревец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Юнак (Мерданя) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа не
Янтра (Драганово) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа да
горе

ОГ Видин - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Балкан (Белоградчик) "А" ОГ Видин да
Ботев (Грамада) "А" ОГ Видин не
Ботев Д (Димово) "А" ОГ Видин не
Венец (гара Орешец) "А" ОГ Видин не
Дреновец (Дреновец) "А" ОГ Видин не
Дунав (Дунавци) "А" ОГ Видин не
Партизани (Макреш) "А" ОГ Видин не
Пластик (Старопатица) "А" ОГ Видин да
Рациария (Арчар) "А" ОГ Видин не
Тимок (Брегово) "А" ОГ Видин не
горе

ОГ Враца - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Ботев (Криводол) "А" ОГ Враца да
Ботев (Рогозен) "А" ОГ Враца не
Ботевъ (Брусен) "А" ОГ Враца не
Искър 1923 (Роман) "А" ОГ Враца не
Манастирище (Манастирище) "А" ОГ Враца не
Миньор 2017 (Згориград) "А" ОГ Враца не
Монолит (Манастирище) "А" ОГ Враца не
Огоста (Хайредин) "А" ОГ Враца не
Околчица (Моравица) "А" ОГ Враца не
Септември 98 (Гложене) "А" ОГ Враца да
Скала 2015 (Оселна) "А" ОГ Враца не
Балкански (Михайлово) "Б" ОГ Враца не
Ботев 2013 (Попица) "Б" ОГ Враца не
Любимец (Търнава) "Б" ОГ Враца не
Милин камък (Баница) "Б" ОГ Враца не
Строител (Кунино) "Б" ОГ Враца да
Торпедо 2004 (Борован) "Б" ОГ Враца да
Ураган 33 (Софрониево) "Б" ОГ Враца не
горе

ОГ Габрово - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Ангел Кънчев (Трявна) "А" ОГ Габрово не
Балкан (Плачковци) "А" ОГ Габрово да
Видима (Душево) "А" ОГ Габрово не
Вихър 1962 (Ряховците) "А" ОГ Габрово не
Дан Колов (Сенник) "А" ОГ Габрово да
Стрела 2006 (Шумата) "А" ОГ Габрово не
Чардафон 1919 (Габрово) "А" ОГ Габрово да
Юнак 2006 (Кормянско) "А" ОГ Габрово да
Янтра 1919 (Габрово) "А" ОГ Габрово да
горе

ОГ Добрич - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Албена 97 (Оброчище) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Добруджански спортист (Стефан Караджа) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Дружба (Люляково) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Интер (Добрич) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Лозенец 2015 (Лозенец) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Орловец 2008 (Победа) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Рилци (кв.Рилци, Добрич) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Спортист 2011 (Генерал Тошево) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа да
Христо Ботев (Стожер) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа не
Вихър (Жегларци) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Вихър 2013 (Бранище) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Добруджанец (Овчарово) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Дружба Б (Безмер) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Заря 2006 (Крушари) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа да
Искра 41 (Бенковски) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Сокол 2012 (Соколово) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Спартак (Зърнево) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Спортист (Стефаново) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
Стрела 2004 (Орляк) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа не
горе

МОГ Кърджали/Смолян - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Арда 1 (Кърджали) "А" МОГ Кърджали/Смолян не
Върбица 2006 (Бенковски) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
Искра (Черноочене) "А" МОГ Кърджали/Смолян не
Левски 2005 (Крумовград) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
Палас (Рудозем) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
Перперикон (Перперек) "А" МОГ Кърджали/Смолян не
Родопа 1927 (Смолян) "А" МОГ Кърджали/Смолян да
Родопа 2018 (Смолян) "А" МОГ Кърджали/Смолян не
Родопа Смолян (Смолян) "А" МОГ Кърджали/Смолян не
горе

ОГ Кюстендил - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Армейци (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Ботев (Лозно) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Елешница (Ваксево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Копие (Копиловци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Кюстендил (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Осогово (Багренци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Руен (Богослов) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Септември 2005 (Жабокрът) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Славия (Граница) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Спортист (Слокощица) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Струма (Нови чифлик) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" да
Струмска слава 1956 (Търновлаг) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" да
Ябълково (Ябълково) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Бенковски 1953 (Сапарево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ботев (Бобошево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ботев 2009 (Джерман) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Горица (Овчарци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ива (Боровец) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Левски (Кочериново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Марек 1919 (Дупница) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Миньор 2014 (Бобов дол) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Мусала (Рила) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Рилец 1948 (Ресилово) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Славия 2000 (Яхиново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Сокол 2015 (Самораново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
горе

ОГ Ловеч - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Априлци 2001 (Априлци) "А" ОГ Ловеч не
Балкан (Български извор) "А" ОГ Ловеч не
Вежен (Тетевен) "А" ОГ Ловеч да
Изгрев (Ябланица) "А" ОГ Ловеч не
Пещера (Галата) "А" ОГ Ловеч не
Спортист Озрен (Голям извор) "А" ОГ Ловеч да
Чавдар (Троян) "А" ОГ Ловеч да
горе

ОГ Монтана - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Бойчиновци (Бойчиновци) "А" ОГ Монтана не
Ботев 1930 (Кобиляк) "А" ОГ Монтана да
Вихър (Бързия) "А" ОГ Монтана да
Вихър 23 (Николово) "А" ОГ Монтана да
Вършец 2012 (Вършец) "А" ОГ Монтана да
Миньор Кипровец (Чипровци) "А" ОГ Монтана не
Озирово (Долно Озирово) "А" ОГ Монтана не
Пъстренец (Долно Белотинци) "А" ОГ Монтана да
Пъстрина 2012 (Монтана) "А" ОГ Монтана да
Расово (Расово) "А" ОГ Монтана не
Син стрел (Крапчене) "А" ОГ Монтана да
Шурданица (Георги Дамяново) "А" ОГ Монтана не
Балкан (Говежда) "Б" ОГ Монтана не
Бенковски (Габровница) "Б" ОГ Монтана не
Динамо (Мадан) "Б" ОГ Монтана не
Дунав Цибър (Долни Цибър) "Б" ОГ Монтана не
Левски (Комощица) "Б" ОГ Монтана не
Липен (Липен) "Б" ОГ Монтана не
Локомотив (Долно Церовене) "Б" ОГ Монтана не
Порто (Портитовци) "Б" ОГ Монтана не
Селияк (Стубел) "Б" ОГ Монтана да
Спортист (Благово) "Б" ОГ Монтана да
Хайдут 2014 (Ерден) "Б" ОГ Монтана не
горе

ОГ Пазарджик - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Балкан (Варвара) "А" ОГ Пазарджик да
Ботев (Момина клисура) "А" ОГ Пазарджик да
Брацигово (Брацигово) "А" ОГ Пазарджик да
Величково (Величково) "А" ОГ Пазарджик да
Вихър (Ветрен) "А" ОГ Пазарджик да
Левски (Паталеница) "А" ОГ Пазарджик да
Локомотив 2011 (Септември) "А" ОГ Пазарджик да
Марица (Белово) "А" ОГ Пазарджик да
Родопи 1921 (Козарско) "А" ОГ Пазарджик да
Сарая (Сарая) "А" ОГ Пазарджик да
Спартак (Калугерово) "А" ОГ Пазарджик да
Тракиец 2005 (Главиница) "А" ОГ Пазарджик да
Тракия (Пазарджик) "А" ОГ Пазарджик да
Чепинец (Велинград) "А" ОГ Пазарджик да
Чико Бунара (Бяга) "А" ОГ Пазарджик да
Барикади (Стрелча) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Виноградец 2014 (Виноградец) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Карабунар (Карабунар) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Лесичово (Лесичово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Миньор (Елшица) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Светкавица (Синитово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Спартак (Щърково) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Тракиец (Исперихово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Шипка (Драгор) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Юнак (Ивайло) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа да
Атлетик (Мокрище) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Батак (Батак) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Бенковски 2006 (Црънча) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Братаница (Братаница) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Зенит (Ветрен дол) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Коба (Радилово) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Левски (Ракитово) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Лозен (Лозен) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Милеви скали (Семчиново) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Родопи (Дебръщица) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
Тракия 2017 (Звъничево) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа да
горе

ОГ Перник - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Ботев (Друган) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Верила (Дрен) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Вихър (Еловдол) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 да
Дружба (Мещица) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Легия (София) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 да
Металург 1957 (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 да
Партизан 1946 (Ярджиловци) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 да
Пирин (Земен) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 да
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Студена (Студена) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Чорни 1920 (Брезник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1 не
Балкан (Банище) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 да
Бенковски (Копаница) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 да
Буря (Кошарево) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Витоша 2013 (Долна Диканя) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 да
Енергетик (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Ерма (Трън) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Китка (Витановци) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Светля 2000 (Светля) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Спортист (Драгичево) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 не
Черногорец 1946 (Ноевци) "А" ОГ Перник - подгрупа А2 да
горе

ОГ Плевен - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Ботев (Комарево) "А" ОГ Плевен не
Ботев (Трънчовица) "А" ОГ Плевен не
Вихър (Гулянци) "А" ОГ Плевен не
Войвода (Драгаш войвода) "А" ОГ Плевен не
Гигант (Белене) "А" ОГ Плевен да
Левски (Брест) "А" ОГ Плевен не
Мизия 2005 (Кнежа) "А" ОГ Плевен да
Обнова (Обнова) "А" ОГ Плевен не
Ситомир (Никопол) "А" ОГ Плевен да
Устрем (Крета) "А" ОГ Плевен не
Ювентус (Малчика) "А" ОГ Плевен да
Бойчинов (Коиловци) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Ботев (Вълчитрън) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Ботев 2014 (Българене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Виная (Згалево) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Динамо (Изгрев) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Кайлъка (Плевен) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа да
Космос (Гривица) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Победа (Градище) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Славия (Новачене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа не
Чавдар (Бръшляница) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа да
Бенковски (Опанец) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Ботев (Ленково) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Дунавска чайка (Сомовит) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа да
Единство (Долни Дъбник) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Искър (Ореховица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Левски (Горна Митрополия) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа да
Свобода (Милковица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа да
Спартак (Божурица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Ясен (Ясен) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа не
Венци (Искър) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Дреновец (Горник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Искър (Долни Луковит) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Искър (Чомаковци) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Крали Марко (Еница) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Лавров (Горни Дъбник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Левски (Писарово) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Левски (Сухаче) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Палфингер (Червен бряг) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
Светослав (Лепица) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Спартак (Койнаре) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа да
Чавдар (Садовец) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа не
горе

ОГ Пловдив - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Вихър (Белозем) "А" ОГ Пловдив да
Вихър (Войводиново) "А" ОГ Пловдив не
Вихър (Войсил) "А" ОГ Пловдив да
Дълго поле (Дълго поле) "А" ОГ Пловдив не
Житница (Житница) "А" ОГ Пловдив да
Кричим (Кричим) "А" ОГ Пловдив не
Марица (Милево) "А" ОГ Пловдив да
Марица (Цалапица) "А" ОГ Пловдив да
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) "А" ОГ Пловдив не
Марица 2003 (Маноле) "А" ОГ Пловдив да
Металик 1938 (Сопот) "А" ОГ Пловдив да
Момино (Момино село) "А" ОГ Пловдив не
Раковски (Раковски) "А" ОГ Пловдив не
Секирово (кв.Секирово, Раковски) "А" ОГ Пловдив да
Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) "А" ОГ Пловдив не
Тракия 06 (Стамболийски) "А" ОГ Пловдив не
Ботев (кв.Дебър, Първомай) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Ботев (Рогош) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Караджалово 2011 (Караджалово) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Марица (Ясно поле) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Марица 2006 (Градина) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Пловдив (Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Светкавица (Манолско Конаре) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа да
Сокол (Буково) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа да
Спартак (Болярци) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Тракиец 2001 (Калековец) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Траките 2007 (Скутаре) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа не
Вихър (Строево) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Войнягово (Войнягово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Калояново (Калояново) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Раковски 2018 (Раковски) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Сокол (Крислово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа да
Сокол (Пъдарско) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа да
Спортист 1948 (Голям чардак) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Средногорец (Брезово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Тракия (Царимир) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Урожай (Стрелци) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа не
Чернозем (Черноземен) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа да
Белащица (Белащица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Бенковски (Куртово Конаре) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Брестник 1948 (Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа да
Брестовица (Брестовица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Лидер (Ягодово) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Победа (Царацово) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Радиново 2006 (Радиново) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Спартак (Ново село) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа не
Спартак 1947 (Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа да
Спортинг (Бенковски) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа да
Труд (Труд) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа да
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Космос 2018 (Боянци) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Младост (Златовръх) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Родопи 2012 (Червен) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Спартак 2012 (Избеглии) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Стоево 2018 (Стоево) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Тополово (Тополово) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа да
Тракия 2008 (Нови извор) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа да
Чепеларе (Чепеларе) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
Шипка 2015 (Асеновград) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа не
горе

ОГ Разград - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Академик (Веселец) "А" ОГ Разград не
Барса 2011 (Сушево) "А" ОГ Разград не
Бели Лом (Дряновец) "А" ОГ Разград не
Белите орли (Лозница) "А" ОГ Разград не
Вихър (Лозница) "А" ОГ Разград да
Миньор (Сеново) "А" ОГ Разград да
Победа (Богданци) "А" ОГ Разград не
Светкавица (Медовене) "А" ОГ Разград не
Спортист (Пороище) "А" ОГ Разград не
Стара сила (Старо селище) "А" ОГ Разград да
Стрела (Тодорово) "А" ОГ Разград не
Ураган (Гецово) "А" ОГ Разград не
Челси (Брестовене) "А" ОГ Разград не
Адаспорт (Острово) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Бенковски 2016 (Исперих) "А" ОГ Разград - източна подгрупа да
Вихър (Завет) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Златен лист (Точилари) "А" ОГ Разград - източна подгрупа не
Левски (Подайва) "А" ОГ Разград - източна подгрупа да
Скрита сила (Мъдрево) "А" ОГ Разград - източна подгрупа да
Езерче (Езерче) "А" ОГ Разград - западна подгрупа не
Локомотив (Самуил) "А" ОГ Разград - западна подгрупа да
Ясен (Ясеновец) "А" ОГ Разград - западна подгрупа не
горе

ОГ Русе - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Ботев (Голямо Враново) "А" ОГ Русе - източна подгрупа не
Дунав (Сливо поле) "А" ОГ Русе - източна подгрупа не
Дунарит (Николово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа не
Мартен (Мартен) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) "А" ОГ Русе - източна подгрупа не
Пристис (кв.Долапите, Русе) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Смирненски (Смирненски) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Сокол (Червена вода) "А" ОГ Русе - източна подгрупа да
Спартак 2014 (Хотанца) "А" ОГ Русе - източна подгрупа не
Юделник (Юделник) "А" ОГ Русе - източна подгрупа не
Атлетик (Тръстеник) "А" ОГ Русе - западна подгрупа не
Борово 2000 (Борово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа не
Ботев 2010 (Копривец) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Две могили (Две могили) "А" ОГ Русе - западна подгрупа не
Дунав (Батин) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Левски (Караманово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Левски (Новград) "А" ОГ Русе - западна подгрупа не
Младост (Екзарх Йосиф) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Партизан (Босилковци) "А" ОГ Русе - западна подгрупа не
Янтра (Долна Студена) "А" ОГ Русе - западна подгрупа да
Янтра (Ценово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа не
горе

ОГ Силистра - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Вихър (Боил) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Вихър (Любен) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа да
Галактика (Черник) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Йълдъръм (Яребица) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Лудогорец 2011 (Паисиево) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Победа 2009 (Вокил) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Правда 1944 (Правда) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Релакс (Овен) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Светкавица (Поройно) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Червена звезда (Дулово) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа да
Чернолик (Чернолик) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа не
Айдемир (Айдемир) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Ботев 1936 (Професор Иширково) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджа (Искра) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджа (Ситово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджанец 2005 (Алфатар) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Заря 2006 (Цар Самуил) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Левски 96 (Главиница) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Раковски 2005 (Калипетрово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
Спортист (Кайнарджа) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа да
Трансмариска 2013 (Тутракан) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа не
горе

ОГ Сливен - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Аполон (кв.Речица, Сливен) "А" ОГ Сливен да
Балкан (Твърдица) "А" ОГ Сливен не
Кортен 2012 (Кортен) "А" ОГ Сливен не
Левски 2018 (Младово) "А" ОГ Сливен не
Паланките (Бяла паланка) "А" ОГ Сливен да
Самуил (Самуилово) "А" ОГ Сливен да
Тунджа 2009 (Мечкарево) "А" ОГ Сливен не
Червени войводи (Сливен) "А" ОГ Сливен не
горе

ОГ Смолян - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
горе

ОГ София (столица) - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Банкя 2009 (Банкя) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Вихър (кв.Требич, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Въстаник 26 (Войнеговци) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Житен (Житен) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Зенит (кв.Филиповци, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Изтребител (Иваняне) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Кремиковци (кв.Ботунец, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Левски (Чепинци, обл.София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Локомотив 2016 (София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Мрамор (Мрамор) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Сокол (Негован) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа не
Спартак 1933 (Подгумер) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа да
Академик 1947 (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Гранит (Владая) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Железница (Железница) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Люлин (кв.Люлин, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Младост 2015 (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Обеля (кв.Обеля, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Орловец 2015 (Кокаляне) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
Спарта (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа не
Урвич (Панчарево) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа не
Урвич 1960 (Долни Пасарел) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа не
Футбол клуб 13 (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа да
горе

ОГ София - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Бенковски (гр.Костенец) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Звездец (Горна Малина) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Левски 1923 (Елин Пелин) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Левски 2007 (Долна баня) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Мирково (Мирково) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Мътивир (Ихтиман) "А" ОГ София - източна подгрупа не
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Пирдоп (Пирдоп) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Ракитин (Трудовец) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Рилец (Говедарци) "А" ОГ София - източна подгрупа да
Спортист (Нови хан) "А" ОГ София - източна подгрупа не
Драгоман (Драгоман) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Зенит (Церово) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Искър 2005 (гара Лакатник) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Козаро (Скравена) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Ком 98 (Годеч) "А" ОГ София - западна подгрупа да
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) "А" ОГ София - западна подгрупа да
Петърч (Петърч) "А" ОГ София - западна подгрупа не
Правец (Правец) "А" ОГ София - западна подгрупа не
Спортист 2006 (Драговищица) "А" ОГ София - западна подгрупа не
Торнадо (Безден) "А" ОГ София - западна подгрупа да
горе

ОГ Стара Загора - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Бузлуджа (Енина) "А" ОГ Стара Загора не
Габровница 04 (Горно Сахране) "А" ОГ Стара Загора да
Единство (Гурково) "А" ОГ Стара Загора да
Елтемир (Крън) "А" ОГ Стара Загора да
Левски (Оризово) "А" ОГ Стара Загора не
Левски (Сърнево) "А" ОГ Стара Загора да
Локомотив (Тулово) "А" ОГ Стара Загора не
Минерал (Овощник) "А" ОГ Стара Загора да
Мини "Марица-изток" (Раднево) "А" ОГ Стара Загора не
Млада гвардия (Розово) "А" ОГ Стара Загора да
Реал (Мъдрец) "А" ОГ Стара Загора не
Чирпан (Чирпан) "А" ОГ Стара Загора да
горе

ОГ Търговище - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Агроелит 1 (Макариополско) "A" ОГ Търговище не
Агротрон М (Момино) "A" ОГ Търговище не
Беломорец (Светлен) "A" ОГ Търговище не
Вихър 1931 (Дългач) "A" ОГ Търговище не
Въбел (кв.Въбел, Търговище) "A" ОГ Търговище не
Герлово 2016 (Обител) "A" ОГ Търговище не
Левски (Омуртаг) "A" ОГ Търговище не
Сокол (Трескавец) "A" ОГ Търговище не
Спортист (Ковачевец) "A" ОГ Търговище да
Тузлушка слава (Антоново) "A" ОГ Търговище не
Урожай (Гърчиново) "A" ОГ Търговище не
Черноломец 1919 (Попово) "A" ОГ Търговище да
горе

ОГ Хасково - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Бенковски (Симеоновград) "А" ОГ Хасково да
Герганин извор (Бисер) "А" ОГ Хасково да
Извор (Горски извор) "А" ОГ Хасково не
Любимец 2000 (Любимец) "А" ОГ Хасково да
Любимец 2018 (Любимец) "А" ОГ Хасково не
Раковски (Ивайловград) "А" ОГ Хасково да
Сакарски спортист 04 (Тополовград) "А" ОГ Хасково да
Стамболово (Стамболово) "А" ОГ Хасково да
Топлика (Минерални бани) "А" ОГ Хасково не
Тунджа (Срем) "А" ОГ Хасково не
Хасково (Хасково) "А" ОГ Хасково да
Хеброс 1921 (Харманли) "А" ОГ Хасково да
горе

ОГ Шумен - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Борци (Борци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Вихър 1969 (Боян) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Габър 2015 (Габрица) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Динамо 2018 (Черна) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Дъбрава (Осеновец) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Зенит (Черноглавци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа да
Капитана (Капитан Петко) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Лудогорец 1948 (Хърсово) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Лудогорец 2017 (Каолиново) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Мълния (Климент) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа да
Никола Козлево (Никола Козлево) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Победа 2016 (Пристое) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Ясен 2007 (Ясенково) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа не
Балкан 1965 (Градище) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Велики Преслав (Велики Преслав) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Върбица (Върбица) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Герой (Зайчино ореше) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Ендже (Царев брод) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Енев Дибич (Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Заря 1963 (Звегор) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Кочово (Кочово) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Локомотив 2008 (Каспичан) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Смядово 2010 (Смядово) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Стан (Стан) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Устрем (Трем) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа не
Шумен 2007 (Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа да
горе

ОГ Ямбол - сезон 2018/2019

Отбор Група Емблеми
Бенковски (Зимница) "А" ОГ Ямбол да
Ботев (Болярово) "А" ОГ Ямбол да
Елхово (Елхово) "А" ОГ Ямбол да
Искра (Симеоново) "А" ОГ Ямбол не
Межда (Межда) "А" ОГ Ямбол да
Спортист (Роза) "А" ОГ Ямбол да
Стралджа (Стралджа) "А" ОГ Ямбол да
Тракиец (Кукорево) "А" ОГ Ямбол да
Христо Ботев (Генерал Инзово) "А" ОГ Ямбол не
Червена звезда (Каменец) "А" ОГ Ямбол не
Ямбол 1915 (Ямбол) "А" ОГ Ямбол не
Априлец 2017 (Бояджик) "Б" ОГ Ямбол да
Бакаджик (Войника) "Б" ОГ Ямбол не
Бакаджик (Чарган) "Б" ОГ Ямбол не
Безмер (Безмер) "Б" ОГ Ямбол не
Бояново 2012 (Бояново) "Б" ОГ Ямбол не
Воденичане 2017 (Воденичане) "Б" ОГ Ямбол не
Изгрев (Меден кладенец) "Б" ОГ Ямбол не
Индже (Победа) "Б" ОГ Ямбол да
Кабиле (Кабиле) "Б" ОГ Ямбол не
Партизан (Скалица) "Б" ОГ Ямбол не
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) "Б" ОГ Ямбол не
Тунджа 2006 (Тенево) "Б" ОГ Ямбол не
Ударник (Иречеково) "Б" ОГ Ямбол не
горе