Областни групи

Областни футболни групи

Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив Разград Русе Силистра Сливен Смолян София град София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол

Карта на българия

ОФГ Благоевград - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Авангард (Бачево) "А" ОФГ Благоевград да
Белица 2015 (Белица) "А" ОФГ Благоевград не
Левски 2008 (Крупник) "А" ОФГ Благоевград не
Малеш 1940 (Микрево) "А" ОФГ Благоевград да
Места (Хаджидимово) "А" ОФГ Благоевград да
Миньор 2016 (Елешница) "А" ОФГ Благоевград не
Перун 1978 (Кресна) "А" ОФГ Благоевград не
Планинец (Годлево) "А" ОФГ Благоевград не
Стрела 2003 (Вълкосел) "А" ОФГ Благоевград не
Ураган 1970 (Горно Драглище) "А" ОФГ Благоевград не
Беласица 1923 (Петрич) "А" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Старчево 2010 (Старчево) "А" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Яков (Яворница) "А" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Върбица 2008 (Ореше) "А" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Долен (Долен) "А" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад да
Бистрица (Катунци) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Ветрен (Полена) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Еделвайс Цветанов (Поленица) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Изтребител (Ново Делчево) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Левуново 2014 (Левуново) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Локомотив (Дамяница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Орел (Лебница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Рилци 2006 (Рилци) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Спартак (Склаве) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 да
Спортист (Струма/Лебница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 не
Беласица 08 (Беласица) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Вихър (Кавракирово) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Граничар (Кулата) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Калабак (Самуилово) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Локомотив (Генерал Тодоров) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Огражден 1955 (Първомай) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Огражденец (Кърналово) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Подгорец (Коларово) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 да
Светкавица (Митино) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Стрела (Петрич) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Струма (Марикостиново) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Ураган (Михнево) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 не
Дебрен (Дебрен) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Единство 2005 (Дъбница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Канина (Гърмен) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Кочан (Кочан) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Плетена (Плетена) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Родопа (Рибново) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Слащен 2007 (Слащен) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Спартак 2004 (Долно Дряново) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" изток не
Барселона (Борово) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Буйна Места ММ (Мусомища) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Граничар (Копривлен) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад да
Добринище (Добринище) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Корница (Корница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Ляски (Ново Лески) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Ореляк 1974 (Лъжница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад да
Пирин (Брезница) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Садово (Садово, обл.Благоевград) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
Юнак 2015 (Баня) "Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места" запад не
горе

ОФГ Бургас - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Бяла река 1 (Зайчар) "А" ОФГ Бургас да
Вихър (Айтос) "А" ОФГ Бургас да
Камено (Камено) "А" ОФГ Бургас не
Кошарица (Кошарица) "А" ОФГ Бургас да
Локомотив (Бургас) "А" ОФГ Бургас да
Равда (Равда) "А" ОФГ Бургас да
Ропотамо (Приморско) "А" ОФГ Бургас да
Русокастро (Русокастро) "А" ОФГ Бургас да
Свети Никола (Бургас) "А" ОФГ Бургас не
Странджа (Малко Търново) "А" ОФГ Бургас да
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) "А" ОФГ Бургас да
Странджанец (Царево) "А" ОФГ Бургас да
Черноморец 1919 (Бургас) "А" ОФГ Бургас да
Черноморец Бургас (Бургас) "А" ОФГ Бургас да
Барселона (Просеник) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Обзор (Обзор) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Равнец 2011 (Равнец) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Свети Влас (Свети Влас) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Сокол (Порой) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Устрем (Тънково) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Черноморец (Несебър) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Черноморски спортист (Обзор) "Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа да
Балкан 1980 (Планиница) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа не
Балкан 2009 (Добра поляна) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа не
Бяла река (Тополица) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа да
Кликач (Кликач) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа не
Липа (Череша) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа да
Манолич (Манолич) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа да
Нурсан (Люляково) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа не
Сокол 2008 (Ябълчево) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа да
Сунгурларска долина (Сунгурларе) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа не
Съединение (Съединение) "Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа да
горе

ОФГ Варна - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Балкан (Аспарухово) "А" ОФГ Варна не
Аксаково (Аксаково) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 да
Атлетик (Провадия) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 да
Белослав 1918 (Белослав) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 не
Бозвелийско (Бозвелийско) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 не
Ботев (Брестак) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 не
Девня 2005 (Девня) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 не
Напредък (Суворово) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 не
Провадия (Провадия) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 да
Тополи 2010 (Тополи) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 да
Черноморец 1946 (Чернево) "А" ОФГ Варна - подгрупа А1 не
Бабушки орли (Момчилово) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 не
Вихър 2016 (Вълчи дол) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 да
Искра (Генерал Киселово) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 не
Камчиец (Дългопол) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 не
Овеч 2016 (Провадия) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 не
Спартак 1918 (Варна) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 да
Спортист (Михалич) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 не
Спринт (Белоградец) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 да
Устрем (Караманите) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 да
Факел 1935 (Гроздьово) "А" ОФГ Варна - подгрупа А2 не
Аврен (Аврен) "Б" ОФГ Варна не
Академик (Варна) "Б" ОФГ Варна да
горе

ОФГ Велико Търново - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Ботев (Дебелец) "А" ОФГ Велико Търново да
Земеделец-Елит (Козловец) "А" ОФГ Велико Търново не
Изгрев 93 (Царевец) "А" ОФГ Велико Търново не
Лато (Алеково) "А" ОФГ Велико Търново не
Левски (Лясковец) "А" ОФГ Велико Търново да
Левски 1986 (Стражица) "А" ОФГ Велико Търново да
Лозен 2006 (Сухиндол) "А" ОФГ Велико Търново не
Ресен 2012 (Ресен) "А" ОФГ Велико Търново да
Чумерна (Елена) "А" ОФГ Велико Търново да
Янтра (Полски Тръмбеш) "А" ОФГ Велико Търново да
Атлетик (Свищов) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Бенковски (Българско Сливово) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Бъдеще 2010 (Бутово) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Вихър (Раданово) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа да
Морава (Морава) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Недан (Недан) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Овча могила (Овча могила) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Светкавица (Михалци) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа да
Спортист (Върбовка) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Стрела (Ореш) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Удар (Бяла черква) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа да
Устрем (Масларево) "Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа не
Вихър (Добри дял) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Владислав (Джулюница) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа да
Долна Оряховица (Долна Оряховица) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Победа (Кесарево) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Първомайци (Първомайци) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Росица (Поликраище) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Рудановски 1922 (Константин) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Спортист (Козаревец) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Юнак (Мерданя) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа не
Янтра (Драганово) "Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа да
горе

ОФГ Видин - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Балкан (Белоградчик) "А" ОФГ Видин да
Ботев (Грамада) "А" ОФГ Видин не
Ботев Д (Димово) "А" ОФГ Видин не
Дреновец (Дреновец) "А" ОФГ Видин не
Кула 04 (Кула) "А" ОФГ Видин не
Левски (Покрайна) "А" ОФГ Видин не
Партизани (Макреш) "А" ОФГ Видин не
Пластик (Старопатица) "А" ОФГ Видин да
Рациария (Арчар) "А" ОФГ Видин не
Славия (Ново село) "А" ОФГ Видин не
Тимок (Брегово) "А" ОФГ Видин не
горе

ОФГ Враца - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Балкански (Михайлово) "А" ОФГ Враца не
Ботев (Криводол) "А" ОФГ Враца да
Ботев (Рогозен) "А" ОФГ Враца не
Дунав 2016 (Селановци) "А" ОФГ Враца да
Искър 1923 (Роман) "А" ОФГ Враца не
Локомотив Мездра (Мездра) "А" ОФГ Враца не
Манастирище (Манастирище) "А" ОФГ Враца не
Миньор 2005 (Згориград) "А" ОФГ Враца не
Монолит (Манастирище) "А" ОФГ Враца не
Огоста (Хайредин) "А" ОФГ Враца не
Околчица (Моравица) "А" ОФГ Враца не
Скала (Зверино) "А" ОФГ Враца да
Скала 2015 (Оселна) "А" ОФГ Враца не
Строител (Кунино) "А" ОФГ Враца да
Августа (Хърлец) "Б" ОФГ Враца не
Ботев (Бърдарски геран) "Б" ОФГ Враца да
Ботев 2013 (Попица) "Б" ОФГ Враца не
Искра (Власатица) "Б" ОФГ Враца не
Любимец (Търнава) "Б" ОФГ Враца не
Септември 98 (Гложене) "Б" ОФГ Враца да
Ураган 33 (Софрониево) "Б" ОФГ Враца не
горе

ОФГ Габрово - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Академик (Габрово) "А" ОФГ Габрово да
Ангел Кънчев (Трявна) "А" ОФГ Габрово не
Балкан (Плачковци) "А" ОФГ Габрово да
Вихър 1962 (Ряховците) "А" ОФГ Габрово не
Дан Колов (Сенник) "А" ОФГ Габрово да
Локомотив 1927 (Дряново) "А" ОФГ Габрово да
Планинец (Батошево) "А" ОФГ Габрово не
Стрела 2006 (Шумата) "А" ОФГ Габрово не
Чардафон 1919 (Габрово) "А" ОФГ Габрово да
Юнак 2006 (Кормянско) "А" ОФГ Габрово да
Янтра 1919 (Габрово) "А" ОФГ Габрово да
горе

ОФГ Добрич - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Албена 97 (Оброчище) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Вихър 2013 (Бранище) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Добруджански спортист (Стефан Караджа) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа да
Дружба (Люляково) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Лозенец 2015 (Лозенец) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Нефтяник 2010 (Шабла) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Орловец 2008 (Победа) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа да
Рилци (кв.Рилци, Добрич) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Спортист 2011 (Генерал Тошево) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа да
Устрем Д (Дончево) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Христо Ботев (Стожер) "А" ОФГ Добрич - източна подгрупа не
Вихър (Жегларци) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Добруджанец (Овчарово) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Дружба Б (Безмер) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Заря 2006 (Крушари) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа да
Искра 41 (Бенковски) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Левски 2012 (Карапелит) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Сокол 2012 (Соколово) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Спартак (Зърнево) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Спортист (Стефаново) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
Стрела 2004 (Орляк) "А" ОФГ Добрич - западна подгрупа не
горе

ОФГ Кърджали - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Джебел 1928 (Джебел) "А" ОФГ Кърджали не
Искра (Черноочене) "А" ОФГ Кърджали не
Левски 2005 (Крумовград) "А" ОФГ Кърджали да
Палас (Рудозем) "А" ОФГ Кърджали да
Перперикон (Перперек) "А" ОФГ Кърджали не
Родопа Смолян (Смолян) "А" ОФГ Кърджали не
Родопи 1935 (Момчилград) "А" ОФГ Кърджали да
горе

ОФГ Кюстендил - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Ботев (Лозно) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Елешница (Ваксево) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Копие (Копиловци) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Кюстендил (Кюстендил) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Левски (Коняво) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Осогово (Багренци) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Руен (Богослов) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Сините извори (Горна Гращица) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Славия (Граница) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Спортист (Слокощица) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Струма (Нови чифлик) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" да
Струмска слава 1956 (Търновлаг) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" да
Ябълково (Ябълково) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" не
Ботев (Бобошево) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ботев 2009 (Джерман) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Горица (Овчарци) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Ива (Боровец) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Левски (Кочериново) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Миньор 2014 (Бобов дол) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" да
Мусала (Рила) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Рилец 1948 (Ресилово) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Славия 2000 (Яхиново) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
Сокол 2015 (Самораново) "А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила" не
горе

ОФГ Ловеч - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Априлци 2001 (Априлци) "А" ОФГ Ловеч не
Балкан (Български извор) "А" ОФГ Ловеч не
Ботев (Луковит) "А" ОФГ Ловеч да
Вежен (Тетевен) "А" ОФГ Ловеч да
Изгрев (Ябланица) "А" ОФГ Ловеч не
Пещера (Галата) "А" ОФГ Ловеч не
Спортист Озрен (Голям извор) "А" ОФГ Ловеч да
Тетевен (Тетевен) "А" ОФГ Ловеч да
Успех (Угърчин) "А" ОФГ Ловеч не
Чавдар (Троян) "А" ОФГ Ловеч да
горе

ОФГ Монтана - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Алмус 2012 (Лом) "А" ОФГ Монтана не
Бойчиновци (Бойчиновци) "А" ОФГ Монтана не
Вихър (Бързия) "А" ОФГ Монтана да
Вихър 23 (Николово) "А" ОФГ Монтана да
Вършец 2012 (Вършец) "А" ОФГ Монтана да
Златия (Вълчедръм) "А" ОФГ Монтана да
Ленчо (Якимово) "А" ОФГ Монтана не
Люта (Владимирово) "А" ОФГ Монтана не
Миньор Кипровец (Чипровци) "А" ОФГ Монтана не
Озировец (Долно Озирово) "А" ОФГ Монтана не
Пъстрина 2012 (Монтана) "А" ОФГ Монтана не
Септември (Медковец) "А" ОФГ Монтана не
Септември 2009 (Лехчево) "А" ОФГ Монтана да
Шурданица (Георги Дамяново) "А" ОФГ Монтана не
Ботев 1930 (Кобиляк) "Б" ОФГ Монтана не
Брусарци (Брусарци) "Б" ОФГ Монтана не
Динамо (Мадан) "Б" ОФГ Монтана не
Дичо (Липен) "Б" ОФГ Монтана не
Дунав Цибър (Долни Цибър) "Б" ОФГ Монтана не
Левски (Комощица) "Б" ОФГ Монтана не
Партизан (Доктор Йосифово) "Б" ОФГ Монтана не
Порто (Портитовци) "Б" ОФГ Монтана не
Пъстренец (Долно Белотинци) "Б" ОФГ Монтана да
Расово (Расово) "Б" ОФГ Монтана не
Сантос (Долно Белотинци) "Б" ОФГ Монтана не
Селяк (Стубел) "Б" ОФГ Монтана да
Син стрел (Крапчене) "Б" ОФГ Монтана не
Спортист (Благово) "Б" ОФГ Монтана да
Хайдут 2014 (Ерден) "Б" ОФГ Монтана не
горе

ОФГ Пазарджик - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Балкан (Варвара) "А" ОФГ Пазарджик да
Ботев (Момина клисура) "А" ОФГ Пазарджик да
Братаница (Братаница) "А" ОФГ Пазарджик да
Брацигово (Брацигово) "А" ОФГ Пазарджик да
Величково (Величково) "А" ОФГ Пазарджик да
Вихър (Ветрен) "А" ОФГ Пазарджик да
Зенит (Ветрен дол) "А" ОФГ Пазарджик да
Левски (Паталеница) "А" ОФГ Пазарджик да
Локомотив 2011 (Септември) "А" ОФГ Пазарджик да
Марица (Белово) "А" ОФГ Пазарджик да
Родопи 1921 (Козарско) "А" ОФГ Пазарджик да
Сарая (Сарая) "А" ОФГ Пазарджик да
Спартак (Калугерово) "А" ОФГ Пазарджик да
Тракиец 2005 (Главиница) "А" ОФГ Пазарджик да
Тракия (Пазарджик) "А" ОФГ Пазарджик да
Юнак (Ивайло) "А" ОФГ Пазарджик да
Барикади (Стрелча) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Виноградец 2014 (Виноградец) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Гелеменово (Гелеменово) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Карабунар (Карабунар) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Лесичово (Лесичово) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Миньор (Елшица) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Светкавица (Синитово) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Спартак (Бошуля) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Спартак (Щърково) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Шипка (Драгор) "Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа да
Атлетик (Мокрище) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Бенковски 2006 (Црънча) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Кале 09 (Нова махала) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Коба (Радилово) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Лозен (Лозен) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Милеви скали (Семчиново) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Родопи (Дебръщица) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Славия 1947 (Хаджиево) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Тракиец (Исперихово) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Тракия (Звъничево) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
Чико Бунара (Бяга) "Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа да
горе

ОФГ Перник - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Ботев (Друган) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Верила (Дрен) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Витоша 2013 (Долна Диканя) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 да
Дружба (Мещица) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Ерма (Трън) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Металург 1957 (Перник) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 да
Пирин (Земен) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 да
Светля 2000 (Светля) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Спортист (Драгичево) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Студена (Студена) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Черногорец 1946 (Ноевци) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 да
Чорни 1920 (Брезник) "А" ОФГ Перник - подгрупа А1 не
Балкан (Банище) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
Бенковски (Копаница) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
Ботев 1 (Батановци) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 не
Буря (Кошарево) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 не
Вихър (Еловдол) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
Енергетик (Перник) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 не
Китка (Витановци) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 не
Левски (Егълница) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
Легия (София) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
Партизан (Ярджиловци) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
Сарата (Долни Раковец) "А" ОФГ Перник - подгрупа А2 да
горе

ОФГ Плевен - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Ботев (Комарево) "А" ОФГ Плевен не
Ботев (Трънчовица) "А" ОФГ Плевен не
Гигант (Белене) "А" ОФГ Плевен да
Левски (Брест) "А" ОФГ Плевен не
Левски (Сухаче) "А" ОФГ Плевен да
Обнова (Обнова) "А" ОФГ Плевен не
Ракета 1111 (Буковлък) "А" ОФГ Плевен не
Светослав (Лепица) "А" ОФГ Плевен да
Ситомир (Никопол) "А" ОФГ Плевен да
Спартак (Койнаре) "А" ОФГ Плевен да
Устрем (Крета) "А" ОФГ Плевен не
Чавдар (Бръшляница) "А" ОФГ Плевен да
Ботев (Българене) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Ботев (Вълчитрън) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Ботев (Ленково) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Виная (Згалево) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Войвода (Драгаш войвода) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Динамо (Изгрев) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Космос (Гривица) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Осъм (Козар Белене) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Победа (Градище) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Славия (Новачене) "Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа не
Бенковски (Опанец) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Бойчинов (Коиловци) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Вихър (Гулянци) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Дунав (Гиген) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Дунавска чайка (Сомовит) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Искър (Ореховица) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Левски (Горна Митрополия) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа да
Свобода (Милковица) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа да
Спартак (Божурица) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Спартак 76 (Плевен) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Ясен (Ясен) "Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа не
Венци (Искър) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа не
Дреновец (Горник) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа не
Единство (Долни Дъбник) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа не
Искър (Долни Луковит) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа не
Искър (Чомаковци) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа да
Кайлъка (Плевен) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа да
Левски (Писарово) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа да
Чавдар (Садовец) "Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа не
горе

ОФГ Пловдив - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Вихър (Белозем) "А" ОФГ Пловдив да
Вихър (Войсил) "А" ОФГ Пловдив да
Вихър (Строево) "А" ОФГ Пловдив не
Житница (Житница) "А" ОФГ Пловдив не
Калояново (Калояново) "А" ОФГ Пловдив не
Кричим (Кричим) "А" ОФГ Пловдив не
Марица (Милево) "А" ОФГ Пловдив да
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) "А" ОФГ Пловдив не
Марица 2003 (Маноле) "А" ОФГ Пловдив да
Металик 1938 (Сопот) "А" ОФГ Пловдив да
Момино (Момино село) "А" ОФГ Пловдив не
Секирово (кв.Секирово, Раковски) "А" ОФГ Пловдив да
Сокол (Марково) "А" ОФГ Пловдив да
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) "А" ОФГ Пловдив не
Спортист 1948 (Голям чардак) "А" ОФГ Пловдив не
Тракия 06 (Стамболийски) "А" ОФГ Пловдив не
Ботев (кв.Дебър, Първомай) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Ботев (Рогош) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Вихър (Войводиново) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Караджалово 2011 (Караджалово) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Марица (Ясно поле) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Марица 2006 (Градина) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Поповица (Поповица) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Садово (Садово) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Светкавица (Манолско Конаре) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа да
Сокол (Буково) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа да
Траките 2007 (Скутаре) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа не
Труд (Труд) "Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа да
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Войнягово (Войнягово) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Дъбене (Дъбене) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Дълго поле (Дълго поле) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Раковски (Раковски) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Сокол (Крислово) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа да
Сокол (Пъдарско) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа да
Средногорец (Брезово) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Старосел (Старосел) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Тракиец 2001 (Калековец) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Тракия (Царимир) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Урожай (Стрелци) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа не
Чернозем (Черноземен) "Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа да
Бенковски (Куртово Конаре) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Брестник 1948 (Пловдив) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа да
Брестовица (Брестовица) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Лидер (Ягодово) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Марица (Цалапица) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа да
Олимпия (Оризари) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Победа (Царацово) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Радиново 2006 (Радиново) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Спартак (Ново село) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Спортинг (Бенковски) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа да
Тракиец (Катуница) "Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа не
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Електра 27 (Стоево) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Космос (Боянци) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Лъки 2004 (Лъки) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа да
Младост (Златовръх) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Родопи 2012 (Червен) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Спартак (Болярци) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Спартак 2008 (Избеглии) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
Тополово (Тополово) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа да
Тракия 2008 (Нови извор) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа да
Шипка 2015 (Асеновград) "Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа не
горе

ОФГ Разград - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Адаспорт (Острово) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Академик (Веселец) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Арсенал (Лъвино) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Барса (Сушево) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Бенковски (Исперих) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа да
Златен лист (Точилари) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Левски (Подайва) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа да
Светкавица (Медовене) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Скрита сила (Мъдрево) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа да
Стара сила (Старо селище) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа да
Стрела (Тодорово) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Челси (Брестовене) "А" ОФГ Разград - източна подгрупа не
Бели Лом (Дряновец) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа не
Вихър (Лозница) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа да
Езерче (Езерче) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа не
Миньор (Сеново) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа да
Светкавица (Чудомир) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа не
Спортист (Пороище) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа не
Ураган (Гецово) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа не
Ясен (Ясеновец) "А" ОФГ Разград - западна подгрупа не
горе

ОФГ Русе - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Ботев (Ветово) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Глоджево (Глоджево) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Дунав (Сливо поле) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Дунарит (Николово) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Мартен (Мартен) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Пристис (кв.Долапите, Русе) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа да
Смирненски (Смирненски) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа да
Сокол (Червена вода) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа да
Спартак (Хотанца) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Урожай (Пиргово) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Юделник (Юделник) "А" ОФГ Русе - източна подгрупа не
Атлетик (Тръстеник) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа не
Бенковски (Бяла, обл.Русе) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа да
Борово 2000 (Борово) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа не
Ботев (Копривец) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа да
Две могили (Две могили) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа не
Дунав (Батин) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа да
Левски (Караманово) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа да
Левски (Новград) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа не
Младост (Екзарх Йосиф) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа да
Партизан (Босилковци) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа не
Янтра (Долна Студена) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа да
Янтра (Ценово) "А" ОФГ Русе - западна подгрупа не
горе

ОФГ Силистра - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Вихър (Боил) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Вихър (Любен) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа да
Йълдъръм (Яребица) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Лудогорец 2011 (Паисиево) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Орлите (Секулово) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Победа 2009 (Вокил) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Правда 1944 (Правда) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Релакс (Овен) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Светкавица (Поройно) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа не
Червена звезда (Дулово) "А" ОФГ Силистра - източна подгрупа да
Айдемир (Айдемир) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Белица (Белица) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа да
Ботев 1936 (Професор Иширково) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджа (Искра) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджа (Ситово) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Добруджанец 2005 (Алфатар) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Заря 2006 (Цар Самуил) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Левски 96 (Главиница) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Раковски 2005 (Калипетрово) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
Спортист (Кайнарджа) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа да
Трансмариска 2013 (Тутракан) "А" ОФГ Силистра - западна подгрупа не
горе

ОФГ Сливен - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Аполон (кв.Речица, Сливен) "А" ОФГ Сливен да
Балкан (Селиминово) "А" ОФГ Сливен не
Балкан (Твърдица) "А" ОФГ Сливен не
Гранит (Сборище) "А" ОФГ Сливен не
Кортен 2012 (Кортен) "А" ОФГ Сливен не
Котел (Котел) "А" ОФГ Сливен не
ОФК Твърдица (Твърдица) "А" ОФГ Сливен не
Паланките (Бяла паланка) "А" ОФГ Сливен да
Самуил (Самуилово) "А" ОФГ Сливен да
Скобелево (Сливен) "А" ОФГ Сливен не
Стандарт (Шивачево) "А" ОФГ Сливен да
Тунджа 2009 (Мечкарево) "А" ОФГ Сливен не
горе

ОФГ Смолян - сезон 2015/2016

Отбор Група Емблеми
Златоград (Златоград) "А" ОФГ Смолян не
Мадан (Мадан) "А" ОФГ Смолян не
Родопа 1927 (Смолян) "А" ОФГ Смолян да
горе

ОФГ София (столица) - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Банкя 2009 (Банкя) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа да
Вихър (кв.Требич, София) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа да
Въстаник (Войнеговци) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Житен (Житен) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа да
Изтребител (Иваняне) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Искър (Герман) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Левски (Чепинци, обл.София) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа да
Локомотив БДЖ (София) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Надежда (Доброславци) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Сокол (кв.Бенковски, София) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа да
Сокол (Негован) "А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа не
Академик 1947 (София) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
БМ Спорт (София) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
Гранит (Владая) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
Железница (Железница) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа не
Конелиано 2005 (Герман) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
Люлин (кв.Люлин, София) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
Орловец 2015 (Кокаляне) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
Урвич (Панчарево) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа не
Урвич 1960 (Долни Пасарел) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа не
ЦСКА 1948 (София) "А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа да
горе

ОФГ София - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Бенковски (гр.Костенец) "А" ОФГ София - източна подгрупа да
Звездец (Горна Малина) "А" ОФГ София - източна подгрупа да
Левски 1923 (Елин Пелин) "А" ОФГ София - източна подгрупа да
Мирково (Мирково) "А" ОФГ София - източна подгрупа не
Мътивир (Ихтиман) "А" ОФГ София - източна подгрупа не
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) "А" ОФГ София - източна подгрупа не
Пирдоп (Пирдоп) "А" ОФГ София - източна подгрупа не
Рилец (Говедарци) "А" ОФГ София - източна подгрупа да
Спортист (Нови хан) "А" ОФГ София - източна подгрупа не
Драгоман (Драгоман) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
Искра 2009 (Искрец) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
Искър 2005 (гара Лакатник) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
Петърч (Петърч) "А" ОФГ София - западна подгрупа не
Правец (Правец) "А" ОФГ София - западна подгрупа не
Своге (Своге) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
Спортист 2006 (Драговищица) "А" ОФГ София - западна подгрупа не
Спортист 2009 (Своге) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
Торнадо (Безден) "А" ОФГ София - западна подгрупа да
горе

ОФГ Стара Загора - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Бузлуджа (Енина) "А" ОФГ Стара Загора не
Габровница 04 (Горно Сахране) "А" ОФГ Стара Загора да
Единство (Гурково) "А" ОФГ Стара Загора да
Елтемир (Крън) "А" ОФГ Стара Загора да
Левски (Оризово) "А" ОФГ Стара Загора не
Левски (Сърнево) "А" ОФГ Стара Загора да
Локомотив (Тулово) "А" ОФГ Стара Загора не
Мини "Марица-изток" (Раднево) "А" ОФГ Стара Загора не
Млада гвардия (Розово) "А" ОФГ Стара Загора да
Мъглиж (Мъглиж) "А" ОФГ Стара Загора не
Реал (Мъдрец) "А" ОФГ Стара Загора не
Тунджа 2006 (Ягода) "А" ОФГ Стара Загора да
Тунджа 2010 (Копринка) "А" ОФГ Стара Загора не
Чирпан (Чирпан) "А" ОФГ Стара Загора да
горе

ОФГ Търговище - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Агроелит 1 (Макариополско) "A" ОФГ Търговище не
Агротрон М (Момино) "A" ОФГ Търговище не
Буховци 2016 (Буховци) "A" ОФГ Търговище не
Вихър 1931 (Дългач) "A" ОФГ Търговище не
Герлово 2016 (Обител) "A" ОФГ Търговище не
Камбурово (Камбурово) "A" ОФГ Търговище не
Левски (Омуртаг) "A" ОФГ Търговище не
Ракета (Търговище) "A" ОФГ Търговище да
Сокол (Трескавец) "A" ОФГ Търговище не
Спортист (Ковачевец) "A" ОФГ Търговище да
Тузлушка слава (Антоново) "A" ОФГ Търговище не
Черноломец 04 (Попово) "A" ОФГ Търговище да
горе

ОФГ Хасково - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Аида (Караманци) "А" ОФГ Хасково не
Асти АБ (Хасково) "А" ОФГ Хасково не
Възход (Радиево) "А" ОФГ Хасково не
Герганин извор (Бисер) "А" ОФГ Хасково не
Извор АМ (Горски извор) "А" ОФГ Хасково не
Сакарски спортист 04 (Тополовград) "А" ОФГ Хасково да
Стамболово (Стамболово) "А" ОФГ Хасково да
Топлика (Минерални бани) "А" ОФГ Хасково не
Топлика 77 (Минерални бани) "А" ОФГ Хасково не
Тунджа (Срем) "А" ОФГ Хасково не
Хасково (Хасково) "А" ОФГ Хасково не
Хасково 1957 (Хасково) "А" ОФГ Хасково да
Хеброс 1921 (Харманли) "А" ОФГ Хасково да
горе

ОФГ Шумен - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Борци (Борци) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Вихър 1969 (Боян) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Габър 2015 (Габрица) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Дъбрава (Осеновец) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Заря 1963 (Звегор) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Звезда (Студеница) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Зенит (Черноглавци) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Капитана (Капитан Петко) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Космос 2013 (Браничево) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Лудогорец (Каолиново) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Мълния (Климент) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Никола Козлево (Никола Козлево) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Победа 1973 (Пристое) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Устрем (Трем) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Ясен 2007 (Ясенково) "А" ОФГ Шумен - северна подгрупа не
Балкан 1965 (Градище) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Велики Преслав (Велики Преслав) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа да
Върбица (Върбица) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Герой (Зайчино ореше) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Ендже (Царев брод) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Енев Дибич (Шумен) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа да
Кочово (Кочово) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Локомотив 2008 (Каспичан) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа да
Мадара 2010 (Мадара) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа да
Смядово 2010 (Смядово) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Стан (Стан) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа да
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен) "А" ОФГ Шумен - южна подгрупа не
горе

ОФГ Ямбол - сезон 2016/2017

Отбор Група Емблеми
Бенковски (Зимница) "А" ОФГ Ямбол да
Ботев (Болярово) "А" ОФГ Ямбол да
Гагарин (Крумово) "А" ОФГ Ямбол не
Изгрев (Меден кладенец) "А" ОФГ Ямбол не
Искра (Симеоново) "А" ОФГ Ямбол не
Межда (Межда) "А" ОФГ Ямбол да
Победа (Победа) "А" ОФГ Ямбол да
Стралджа 2015 (Стралджа) "А" ОФГ Ямбол не
Тракиец (Кукорево) "А" ОФГ Ямбол да
Христо Ботев (Генерал Инзово) "А" ОФГ Ямбол не
Червена звезда (Каменец) "А" ОФГ Ямбол не
Бакаджик (Чарган) "Б" ОФГ Ямбол не
Бояново 2012 (Бояново) "Б" ОФГ Ямбол не
Кабиле (Кабиле) "Б" ОФГ Ямбол не
Спортист (Роза) "Б" ОФГ Ямбол да
Тунджа 2006 (Тенево) "Б" ОФГ Ямбол не
Ударник (Иречеково) "Б" ОФГ Ямбол не
горе