Отбори

Всички отбори

Отбор Група
Авангард (Бачево) "А" ОГ Благоевград
Августа (Хърлец) "Б" ОГ Враца
Аврен (Аврен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Австрия Национални отбори
Агроелит 1 (Макариополско) "A" ОГ Търговище
Агротрон (Плъстина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Агротрон М (Момино) "A" ОГ Търговище
Адаспорт (Острово) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Азербайджан Национални отбори
Аида (Караманци) Неизвестно
Айдемир (Айдемир) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Академик (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Варна) /1949-69/ Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Веселец) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Академик (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик (Свищов) Северозападна Трета лига
Академик (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик - Гео Милев (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Академик 1947 (София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Аксаково (Аксаково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аксаково 1948 (Аксаково) "А" ОГ Варна
Акфикс (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Албания Национални отбори
Албена 97 (Оброчище) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Алеко 2006 (Алеко Константиново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алмус 2012 (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алмус Биър (Сталийска махала) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алтай (Карагеоргиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Алтай спорт (Асеновград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ангел Кънчев (Трявна) "А" ОГ Габрово
Англия Национални отбори
Андора Национални отбори
Анхиало (Поморие) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аполон (кв.Речица, Сливен) "А" ОГ Сливен
Аполония (Созопол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Априлец 2017 (Бояджик) "Б" ОГ Ямбол
Априлци 2001 (Априлци) "А" ОГ Ловеч
Арда 1924 (Кърджали) Втора професионална лига
Арес (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Арива (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аристон (Русе) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Армения Национални отбори
Арсенал (Казанлък) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Арсенал (Лъвино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Асеновец 2005 (Асеновград) Югоизточна Трета лига
Аспарухово 2000 (кв.Аспарухово, Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Асти АБ (Хасково) Неизвестно
Атлетик (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик (кв.Макак, Шумен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Атлетик (Куклен) Югоизточна Трета лига
Атлетик (Мокрище) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Атлетик (Провадия) "А" ОГ Варна
Атлетик (Свищов) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Атлетик (Тръстеник) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Атлетик 09 (Усойка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетик 11 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Атлетико (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ахелой (Ахелой) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Аякс (Дивотино) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Аякс (Ореш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бабушки орли (Момчилово) "Б" ОГ Варна
Базел 2014 (Мърчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Байкал (Широко поле) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бакаджик (Войника) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бакаджик (Чарган) "Б" ОГ Ямбол
Балик (Балчик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Аспарухово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Банище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Белоградчик) "А" ОГ Видин
Балкан (Български извор) "А" ОГ Ловеч
Балкан (Варвара) "А" ОГ Пазарджик
Балкан (Говежда) "Б" ОГ Монтана
Балкан (Горица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Горна Брезница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Лозенец) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Балкан (Орешак) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Плачковци) "А" ОГ Габрово
Балкан (Прилеп) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Разбойна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Балкан (Селиминово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан (Твърдица) "А" ОГ Сливен
Балкан (Церово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан 04 (Иново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Балкан 1929 (Ботевград) Югозападна Трета лига
Балкан 1965 (Градище) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Балкан 1980 (Планиница) "А" ОГ Бургас
Балкан 2009 (Добра поляна) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Балкански (Михайлово) "А" ОГ Враца
Балкански кът (Стеврек) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Банкя 2009 (Банкя) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Банско (Банско) Югозападна Трета лига
Баня (Баня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Барикади (Стрелча) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Барокко (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Барса 2011 (Сушево) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Барселона (Борово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Барселона (Просеник) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Батак (Батак) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Батишница (Батишница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бдин 1923 (Видин) Северозападна Трета лига
Безмер (Безмер) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Беларус Национални отбори
Беласица (Петрич) Югозападна Трета лига
Беласица 08 (Беласица) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Беласица 1923 (Петрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белащица (Белащица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Белгия Национални отбори
Бели Лом (Дряновец) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Белите гълъби (Гълъбец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белите орли (Лозница) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Белите орли (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белица (Белица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Белица 2015 (Белица) "А" ОГ Благоевград
Белица 2017 (Килифарево) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Беломорец (Светлен) "A" ОГ Търговище
Белослав 1918 (Белослав) "А" ОГ Варна
Бенковски (Българско Сливово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Бенковски (Бяла, обл.Русе) Североизточна Трета лига
Бенковски (Габровница) "Б" ОГ Монтана
Бенковски (гр.Костенец) "А" ОГ София - източна подгрупа
Бенковски (Зимница) "А" ОГ Ямбол
Бенковски (Копаница) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Бенковски (Куртово Конаре) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Бенковски (Лесковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Николаево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Опанец) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Бенковски (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Пищигово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Подгорица) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бенковски (Салманово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Септемврийци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски (Симеоновград) "А" ОГ Хасково
Бенковски (Тетевен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бенковски 1953 (Сапарево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Бенковски 2006 (Црънча) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Бенковски 2007 (Крива бара) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бенковски 2016 (Исперих) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Берое (Стара Загора) Първа професионална лига
Биоелит (Момино) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бирлик (Левски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бистрица (Катунци) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Бистрица 2008 (Абланица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
БМ Спорт (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бозвелийско (Бозвелийско) "А" ОГ Варна
Бойчинов (Коиловци) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Бойчиновци (Бойчиновци) "А" ОГ Монтана
Болярки (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Болярчета (Велико Търново) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Борба 10 (Шияково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Борислав 2009 (Първомай) Югоизточна Трета лига
Боров дол (Боров дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Боровец 2002 (Търговище) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Борово 2000 (Борово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Борци (Борци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Босна и Херцеговина Национални отбори
Ботев (Бобошево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев (Болярово) "А" ОГ Ямбол
Ботев (Брестак) "А" ОГ Варна
Ботев (Бърдарски геран) "А" ОГ Враца
Ботев (Ветово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Ботев (Враца) Първа професионална лига
Ботев (Вълчитрън) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Ботев (Голямо Враново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Грамада) "А" ОГ Видин
Ботев (Гълъбово) Втора професионална лига
Ботев (Дебелец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Ботев (Долна Митрополия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Друган) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Ботев (Комарево) "А" ОГ Плевен
Ботев (Копривец) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Ботев (Крайници) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Криводол) "А" ОГ Враца
Ботев (Левски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Ленково) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Ботев (Летница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Лозно) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Ботев (Луковит) Северозападна Трета лига
Ботев (Момина клисура) "А" ОГ Пазарджик
Ботев (Нови пазар) Североизточна Трета лига
Ботев (Пловдив) Първа професионална лига
Ботев (Попица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Рогозен) "А" ОГ Враца
Ботев (Рогош) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Ботев (Рупци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев (Трънчовица) "А" ОГ Плевен
Ботев (Черногорово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 1 (Батановци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 1921 (Златарица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 1930 (Кобиляк) "А" ОГ Монтана
Ботев 1936 (Професор Иширково) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Ботев 1937 (Ихтиман) Югозападна Трета лига
Ботев 1949 (Кермен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2002 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ботев 2009 (Джерман) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Ботев 2012 (Пудрия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ботев 2013 (Попица) "Б" ОГ Враца
Ботев 2014 (Българене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Ботев Д (Димово) "А" ОГ Видин
Ботевъ (Брусен) "Б" ОГ Враца
Бояджик 2004 (Бояджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бояново 2012 (Бояново) "Б" ОГ Ямбол
Брадвари 08 (Брадвари) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Братаница (Братаница) Неизвестно
Брацигово (Брацигово) "А" ОГ Пазарджик
Брестник 1948 (Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Брестовица (Брестовица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Бригадир (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Брусарци (Брусарци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бузлуджа (Енина) "А" ОГ Стара Загора
Бузлуджа (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бузово кале (Бузовград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Буйна Места ММ (Мосомище) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Буково (Буково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Булдог (Айтос) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бургас (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бургас спорт (Бургас) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Бургос (Ливада) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Бургос лейдис (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Буря (Градско) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Буря (Кошарево) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Бутан (Бутан) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Буховци 2016 (Буховци) "A" ОГ Търговище
Бъдеще 2010 (Бутово) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
България Национални отбори
Бяла река (Тополица) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Бяла река 1 (Зайчар) "А" ОГ Бургас
Варна (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Варненчик (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ВВС (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ведраре (Ведраре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вежен (Тетевен) "А" ОГ Ловеч
Векта (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Велбъжд (Кюстендил) Югозападна Трета лига
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Велики Преслав (Велики Преслав) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Величково (Величково) "А" ОГ Пазарджик
Венец (гара Орешец) "А" ОГ Видин
Венецуела Национални отбори
Венци (Искър) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Верея (Стара Загора) Първа професионална лига
Верила (Дрен) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Веселина (Веселина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Ветрен (Полена) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Ветрино (Ветрино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Видима (Душево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Видин (Видин) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Виная (Згалево) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Виноградец 2014 (Виноградец) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Вит (Дерманци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Витановци (Витановци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Първа професионална лига
Витоша 13 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Витоша 2013 (Долна Диканя) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Витски орли (Долна Митрополия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихрен 1925 (Сандански) Югозападна Трета лига
Вихър (Айтос) "А" ОГ Бургас
Вихър (Алдомировци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Баховица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Белозем) "А" ОГ Пловдив
Вихър (Боил) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Вихър (Борима) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Бързия) "А" ОГ Монтана
Вихър (Ветрен) "А" ОГ Пазарджик
Вихър (Владимировци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Войводиново) "А" ОГ Пловдив
Вихър (Войсил) "А" ОГ Пловдив
Вихър (Гулянци) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Вихър (Добри дял) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Вихър (Еловдол) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Вихър (Жегларци) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Вихър (Завет) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Вихър (Йонково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Кавракирово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Вихър (кв.Горубляне, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (кв.Требич, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Вихър (Лозница) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Вихър (Лопян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Любен) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Вихър (Мараш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Раданово) "А" ОГ Велико Търново
Вихър (Семерджиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър (Славяново) Северозападна Трета лига
Вихър (Строево) "А" ОГ Пловдив
Вихър 1926 (Вълчи дол) "Б" ОГ Варна
Вихър 1931 (Дългач) "A" ОГ Търговище
Вихър 1962 (Ряховците) "А" ОГ Габрово
Вихър 1969 (Боян) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Вихър 2013 (Бранище) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Вихър 2016 (Вълчи дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър 23 (Николово) "А" ОГ Монтана
Вихър 97 (Превала) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вихър С (Сенокос) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Владислав (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Владислав (Джулюница) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Воденичане 2017 (Воденичане) "Б" ОГ Ямбол
Войвода (Драгаш войвода) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Войнягово (Войнягово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Волов (Шумен) Североизточна Трета лига
Въбел (кв.Въбел, Търговище) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Възход (Радиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Върбица (Върбица) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Върбица 2006 (Бенковски) "А" ОГ Кърджали
Върбица 2008 (Ореше) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Вършец 2012 (Вършец) "А" ОГ Монтана
Вършец 99 (Вършец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Въстаник 26 (Войнеговци) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Въча (Йоаким Груево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Въча (Кадиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Габер (Габровдол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Габровница 04 (Горно Сахране) "А" ОГ Стара Загора
Габър (Габерово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Габър 2015 (Габрица) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Гагарин (Крумово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Галактика (Черник) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Галатасарай (Малко Йонково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гана Национални отбори
Гвинея Национални отбори
Гелеменово (Гелеменово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Герганин извор (Бисер) "А" ОГ Хасково
Герена (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Герлово 2016 (Обител) "A" ОГ Търговище
Германея (Сапарева баня) Югозападна Трета лига
Германия Национални отбори
Герой (Зайчино ореше) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Гибралтар Национални отбори
Гигант (Белене) "А" ОГ Плевен
Гигант (Съединение) Югоизточна Трета лига
Глоджево (Глоджево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Големи връх (Долна Секирна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Голое (Лозарево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Голямоизворските тигри (Голям извор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Горица (Овчарци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Гранит (Владая) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Гранит (Годешево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Кънчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Сборище) "А" ОГ Сливен
Гранит (Слатина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит (Широки дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гранит 2012 (Скобелево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар (Кирково) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Граничар (Копривлен) "А" ОГ Благоевград
Граничар (Кулата) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Граничар (Туховища) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Граничар 2008 (Доспат) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Грифид (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Грузия Национални отбори
Гунди (Плевен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Гълъбец (Гълъбец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Гърция Национални отбори
Давидово (Давидово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дан Колов (Сенник) "А" ОГ Габрово
Дания Национални отбори
ДАФ (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Две могили (Две могили) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дебрен (Дебрен) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Девин (Девин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Девня (Девня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Девня 2005 (Девня) "А" ОГ Варна
Делфините (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Джебел 1928 (Джебел) "А" ОГ Кърджали
Диана 1924 (Правда) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дивотино (Дивотино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Димитровград 1947 (Димитровград) Югоизточна Трета лига
Димитровград II (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Димитровец 1 (Ковачевци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Димча (Димча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо (Изгрев) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Динамо (Мадан) "Б" ОГ Монтана
Динамо (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо 2011 (Стамболово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Динамо 2017 (Дупница) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добринище (Добринище) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
Добромирка (Добромирка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добруджа (Искра) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджа (Ситово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджа 1919 (Добрич) Втора професионална лига
Добруджанец (Овчарово) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Добруджанец (Паскалево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Добруджанец 2005 (Алфатар) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджански спортист (Стефан Караджа) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Долен (Долен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Долна Оряховица (Долна Оряховица) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Долно Осеново (Долно Осеново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Доростол 2013 (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Доростол Силистра (Силистра) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Драгоман (Драгоман) "А" ОГ София - западна подгрупа
Дрен 2011 (Дрен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дреновец (Горник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дреновец (Дреновец) "А" ОГ Видин
Дружба (Добровница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дружба (Люляково) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дружба (Мещица) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Дружба Б (Безмер) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
ДСНМ (Своге) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Враца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Динамо (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Локомотив (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Септември (Добрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Спартак (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Спартак (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (Видин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (Свищов) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Строител (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Торпедо (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Торпедо (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Ударник (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Берковица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Видин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Кюстендил) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Поморие) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Самоков) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ДСО Червено знаме (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав (Батин) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дунав (Вардим) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав (Гиген) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Дунав (Дунавци) "А" ОГ Видин
Дунав (Сливо поле) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дунав 09 (Лесковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дунав 2010 (Русе) Първа професионална лига
Дунав 2016 (Селановци) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Дунав Цибър (Долни Цибър) "Б" ОГ Монтана
Дунавска чайка (Сомовит) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Дунарит (Николово) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дъбене (Дъбене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Дъбрава (Осеновец) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Дълго поле (Дълго поле) "А" ОГ Пловдив
Дянково (Дянково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Евроколеж (Пловдив) Неизвестно
Евророма (Свиленград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Еделвайс Цветанов (Поленица) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Единство (Гурково) "А" ОГ Стара Загора
Единство (Долни Дъбник) "А" ОГ Плевен
Единство (Китанчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Единство (Търговище) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Единство 2005 (Дъбница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Езерче (Езерче) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Електра 27 (Стоево) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Елешница (Ваксево) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Елит (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Елит София (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Елтемир (Крън) "А" ОГ Стара Загора
Елхово (Елхово) "А" ОГ Ямбол
Ендже (Царев брод) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Енев Дибич (Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Енергетик (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Енко (Пловдив) Клубове, развиващи женски футбол
Ера I (Севлиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ерма (Трън) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Естония Национални отбори
ЕСФА (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Етър (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Етър 1924 (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Етър ВТ (Велико Търново) Първа професионална лига
Железница (Железница) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Жиленци (Жиленци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Житен (Житен) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Житница (Житница) "А" ОГ Пловдив
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖФК Берое (Стара Загора) Клубове, развиващи женски футбол
ЖФК Бургас (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЖФК Варна (Варна) Клубове, развиващи женски футбол
ЖФК Оборище (Панагюрище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Завод 12 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Загоре (Загоре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Загорец (Нова Загора) Югоизточна Трета лига
Западно ехо (Бегуновци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Заря (Крушаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Заря (Тодор Икономово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Заря 1963 (Звегор) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Заря 2006 (Крушари) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Заря 2006 (Цар Самуил) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Звезда (Студеница) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Звезденбург (Бургас) Неизвестно
Звездец (Горна Малина) "А" ОГ София - източна подгрупа
Звездичка (Бургас) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Здравец (Груево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Здравец (Здравец) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Земеделец 93 (Козловец) "А" ОГ Велико Търново
Зенит (Ветрен дол) Неизвестно
Зенит (Памукчии) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Зенит (Церово) "А" ОГ София - западна подгрупа
Зенит (Черноглавци) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Зенит 2012 (Православен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЗКМО (Бараково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златен клас (Благоево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златен лист (Точилари) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Златия (Вълчедръм) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Златия 2015 (Вълчедръм) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Златоград (Златоград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ива (Боровец) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Игнатиево (Игнатиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Извор (Горски извор) "А" ОГ Хасково
Изгрев (Меден кладенец) "Б" ОГ Ямбол
Изгрев (Ябланица) "А" ОГ Ловеч
Изгрев 93 (Царевец) "А" ОГ Велико Търново
Израел Национални отбори
Изтребител (Иваняне) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Изтребител (Ново Делчево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Илинден (Ключ) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Илинден 2005 (Илинден) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Имренчево (Имренчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Индже (Победа) "Б" ОГ Ямбол
Интер (Добрич) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Интернационал (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Ирландия Национални отбори
Искра (Власатица) "Б" ОГ Враца
Искра (Генерал Киселово) "Б" ОГ Варна
Искра (Голямо градище) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Искра (Искрец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Искра (Симеоново) "А" ОГ Ямбол
Искра (Черноочене) "А" ОГ Кърджали
Искра 2009 (Искрец) "А" ОГ София - западна подгрупа
Искра 41 (Бенковски) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Искър (Герман) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Искър (Долни Луковит) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Искър (Ореховица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Искър (Чомаковци) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Искър 1923 (Роман) "А" ОГ Враца
Искър 2005 (гара Лакатник) "А" ОГ София - западна подгрупа
Исландия Национални отбори
Испания Национални отбори
Италия Национални отбори
Йълдъръм (Яребица) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Кабиле (Кабиле) "А" ОГ Ямбол
Кабиюк (Коньовец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Каблешково 07 (Каблешково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Казахстан Национални отбори
Казичене (Казичене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кайлъка (Плевен) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Калабак (Самуилово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Кале (Крепча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кале (Руйно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кале 09 (Нова махала) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Калиакра (Каварна) Североизточна Трета лига
Калояново (Калояново) "А" ОГ Пловдив
Калчево (Калчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Камбурово (Камбурово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Каменар (Каменар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Камено (Камено) "А" ОГ Бургас
Камчиец 1945 (Дългопол) "А" ОГ Варна
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Камчийски сокол (Дъбравино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Канина (Гърмен) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Капитана (Капитан Петко) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Карабунар (Карабунар) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Караджалово 2011 (Караджалово) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Кариана (Ерден) Втора професионална лига
Карнобат (Карнобат) Югоизточна Трета лига
Керамик (гара Елин Пелин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кипър Национални отбори
Китка (Витановци) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Кликач (Кликач) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Коба (Радилово) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Ком (Берковица) Северозападна Трета лига
Ком 98 (Годеч) "А" ОГ София - западна подгрупа
Ком-Миньор (Берковица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Комуна 2011 (Черногорово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Конелиано 2005 (Герман) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Конкордия (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Копие (Копиловци) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Копривлен (Копривлен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Корница (Корница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Кортен 2012 (Кортен) "А" ОГ Сливен
Космос (Боянци) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Космос (Гривица) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Космос (Каменец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Космос 2013 (Браничево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Косово Национални отбори
Костиево (Костиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Котел (Котел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Кочан (Кочан) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Кочово (Кочово) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Кошарица (Кошарица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Краище (Краище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Крали Марко (Еница) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Кремиковци (кв.Ботунец, София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Кричим (Кричим) "А" ОГ Пловдив
Кубрат 2016 (Кубрат) Североизточна Трета лига
Кула 04 (Кула) "А" ОГ Видин
Кюстендил (Кюстендил) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Лавров (Горни Дъбник) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Лазур (Сирищник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лайтс (Велико Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Латвия Национални отбори
Лато (Алеково) "А" ОГ Велико Търново
Левски (Брест) "А" ОГ Плевен
Левски (Горна Митрополия) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Левски (Долна баня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Егълница) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Левски (Караманово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Левски (Карлово) Югоизточна Трета лига
Левски (Комощица) "Б" ОГ Монтана
Левски (Коняво) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Кочериново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Левски (Лясковец) "А" ОГ Велико Търново
Левски (Младово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Новград) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Левски (Одърне) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Омуртаг) "A" ОГ Търговище
Левски (Оризово) "А" ОГ Стара Загора
Левски (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Паталеница) "А" ОГ Пазарджик
Левски (Писарово) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Левски (Подайва) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Левски (Ракитово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Левски (София) Първа професионална лига
Левски (Сухаче) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Левски (Сърнево) "А" ОГ Стара Загора
Левски (Чепинци, обл.Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски (Чепинци, обл.София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Левски 1923 (Елин Пелин) "А" ОГ София - източна подгрупа
Левски 1986 (Стражица) "А" ОГ Велико Търново
Левски 2000 (Русе) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Левски 2005 (Крумовград) "А" ОГ Кърджали
Левски 2007 (Левски) Северозападна Трета лига
Левски 2008 (Крупник) "А" ОГ Благоевград
Левски 2012 (Карапелит) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски 2012 (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски 96 (Главиница) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Левски Драгалевци (кв.Драгалевци, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Левски Раковски (София) Неизвестно
Левуново 2014 (Левуново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Легия (София) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Ленчо (Якимово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Лесичово (Лесичово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Лидер (Ягодово) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Липа (Череша) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Липен (Липен) "Б" ОГ Монтана
Лисец (Осиково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Литва Национални отбори
Литекс (Ловеч) Втора професионална лига
Ловско (Ловско) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лозен (Лозен) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Лозен (Лозен, обл.ВТ) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лозен 2006 (Сухиндол) "А" ОГ Велико Търново
Лозенец 2015 (Лозенец) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Локомотив (Бургас) "А" ОГ Бургас
Локомотив (Вакарел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Генерал Тодоров) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Локомотив (Горна Оряховица) Втора професионална лига
Локомотив (Дамяница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Локомотив (Долно Церовене) "Б" ОГ Монтана
Локомотив (Карнобат) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Левски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Русе) Североизточна Трета лига
Локомотив (Самуил) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Локомотив (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Стара Загора) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Локомотив (Тулово) "А" ОГ Стара Загора
Локомотив (Хан Крум) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив (Черноград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 101 (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 1926 (Пловдив) Първа професионална лига
Локомотив 1927 (Дряново) Северозападна Трета лига
Локомотив 1929 (Мездра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Локомотив 1929 (София) Втора професионална лига
Локомотив 2008 (Каспичан) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Локомотив 2011 (Септември) "А" ОГ Пазарджик
Локомотив БДЖ (София) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Локомотив Мездра (Мездра) "А" ОГ Враца
ЛП Супер спорт (София) Клубове, развиващи женски футбол
Лудогорец (Доброплодно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Лудогорец 1945 (Разград) Първа професионална лига
Лудогорец 1948 (Хърсово) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Лудогорец 2017 (Каолиново) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Лъвчетата (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Лъки 2004 (Лъки) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Любимец (Търнава) "Б" ОГ Враца
Любимец 2000 (Любимец) "А" ОГ Хасково
Любимец 2018 (Любимец) "А" ОГ Хасково
Любляна (Люблен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Люксембург Национални отбори
Люлин (кв.Люлин, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Люляк (Люляково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Люта (Владимирово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ляски (Ново Лески) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
Мадан (Мадан) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мадара 2010 (Мадара) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Мадара 2017 (Петрич) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Македония Национални отбори
Малеш 1940 (Микрево) "А" ОГ Благоевград
Мали Национални отбори
Малта Национални отбори
Манастирище (Манастирище) "А" ОГ Враца
Манастирище 2000 (Манастирище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Маниш (кв.Църква, Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Манолич (Манолич) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Марек 1915 (Дупница) Югозападна Трета лига
Марек 2007 (Дупница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марисан (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Белово) "А" ОГ Пазарджик
Марица (Крум) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Мененкьово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Милево) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Марица (Огняново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Марица (Цалапица) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Марица (Ясно поле) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Марица 1921 (Пловдив) Югоизточна Трета лига
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) "А" ОГ Пловдив
Марица 2003 (Маноле) "А" ОГ Пловдив
Марица 2006 (Градина) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Мария Луиза (Лом) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мартен (Мартен) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Межда (Межда) "А" ОГ Ямбол
Мексико Национални отбори
Меричлери 2017 (Меричлери) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Месамбрия (Несебър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Места (Хаджидимово) "А" ОГ Благоевград
Метал 2002 (Перник) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Металик 1938 (Сопот) "А" ОГ Пловдив
Металург 1957 (Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Мечетата (Петрич) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
МИГ 2010 (Девня) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мизия (Мизия) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мизия 2005 (Кнежа) Неизвестно
Миланово 2007 (Миланово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Милеви скали (Семчиново) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Милковица 09 (Милковица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Минерал (Овощник) "А" ОГ Стара Загора
Минерал (Огняново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Минерал (Рударци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мини "Марица-изток" (Раднево) "А" ОГ Стара Загора
Миньор (Елшица) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Миньор (Перник) Югозападна Трета лига
Миньор (Раднево) Югоизточна Трета лига
Миньор (Рудник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор (Сеново) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Миньор 1919 (Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор 1934 (Рудник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор 2013 (Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Миньор 2014 (Бобов дол) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Миньор 2016 (Елешница) "А" ОГ Благоевград
Миньор 2017 (Згориград) "А" ОГ Враца
Миньор Кипровец (Чипровци) "А" ОГ Монтана
Мирково (Мирково) "А" ОГ София - източна подгрупа
Млада гвардия (Розово) "А" ОГ Стара Загора
Младост (Екзарх Йосиф) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Младост (Златовръх) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Младост 2015 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мокреш 2005 (Мокреш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Молдова Национални отбори
Момино (Момино село) "А" ОГ Пловдив
Монолит (Манастирище) "А" ОГ Враца
Монтана 1921 (Монтана) Втора професионална лига
Морава (Морава) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Морена (Кладница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мортагоново (Мортагоново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мост (Мост) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Мрамор (Мрамор) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Мусала (Рила) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
МФК Тича (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мъглиж (Мъглиж) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Мълния (Климент) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Мътивир (Ихтиман) "А" ОГ София - източна подгрупа
Надежда (Доброславци) Югозападна Трета лига
Надежда 1926 (Оряхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Надежди (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Напредък (Суворово) "А" ОГ Варна
Национал (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Неврокоп (Гоце Делчев) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Недан (Недан) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Неизвестен Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Несебър (Несебър) Втора професионална лига
Нефтохимик 1962 (Бургас) Югоизточна Трета лига
Нефтяник 2010 (Шабла) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Ник (Изгрев) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Никола Козлево (Никола Козлево) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Нова Черна (Нова Черна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Нови Искър (Нови Искър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Нови Искър 2005 (Нови Искър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Новосел (Новосел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Норвегия Национални отбори
НСА (София) Клубове, развиващи женски футбол
Нурсан (Люляково) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Обединение (Василево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Обеля (кв.Обеля, София) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Обзор (Обзор) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Обнова (Обнова) "А" ОГ Плевен
Оборище (Панагюрище) Югозападна Трета лига
Овеч 2016 (Провадия) "А" ОГ Варна
Огоста (Хайредин) "А" ОГ Враца
Огражден 1955 (Първомай) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Огражденец Стар КРС (Кърналово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Одесос 2014 (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Озирово (Долно Озирово) "А" ОГ Монтана
Околчица (Моравица) "А" ОГ Враца
Олд Хаус (Каварна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимекс (Покрайна) "А" ОГ Видин
Олимпик (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпик (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Олимпик (Галата) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпик 2000 (Тетевен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Олимпия (Оризари) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Олимпия (Шумен) Клубове, развиващи женски футбол
Олимпия ФК (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Орел (Глухар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орел (Лебница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Орел (Разделци) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Орел 19 (Оряхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ореляк 1974 (Лъжница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Оризаре (Оризаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орлета (Пазарджик) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Орлите (Надарево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орлите (Секулово) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Орлите (Стефан Караджа) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Орловец 2008 (Победа) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Орловец 2015 (Кокаляне) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Орловец 94 (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Оскар ЕЛ (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Осмар (Осмар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Осогово (Багренци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Осъм (Козар Белене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) Неизвестно
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) "А" ОГ София - западна подгрупа
ОФК Локомотив (Мездра) Северозападна Трета лига
ОФК София (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ОФК Твърдица (Твърдица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Павликени (Павликени) Северозападна Трета лига
Пазарджик 2012 (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Паламара (Венец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Паланките (Бяла паланка) "А" ОГ Сливен
Палас (Рудозем) "А" ОГ Кърджали
Парагвай Национални отбори
Партизан (Босилковци) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Партизан (Доктор Йосифово) Неизвестно
Партизан (Скалица) "Б" ОГ Ямбол
Партизан (Червен бряг) Северозападна Трета лига
Партизан 1946 (Ярджиловци) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Партизани (Градина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Партизани (Макреш) "А" ОГ Видин
Партизанин (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пауталия (Соволяно) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ПГГС "Христо Ботев" (Велинград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пегас спорт (Видин) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Пелезо (Пелишат) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Перперикон (Перперек) "А" ОГ Кърджали
Перун (Кресна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Перун 1978 (Кресна) "А" ОГ Благоевград
Петърч (Петърч) "А" ОГ София - западна подгрупа
Пещера (Галата) "А" ОГ Ловеч
Пирдоп (Пирдоп) "А" ОГ София - източна подгрупа
Пирин (Благоевград) Втора професионална лига
Пирин (Брезница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Пирин (Гоце Делчев) Неизвестно
Пирин (Земен) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Пирин 1941 (Разлог) Югозападна Трета лига
Пирин 2001 (Благоевград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Пирин Благоевград (Благоевград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Планинец (Батошево) "А" ОГ Габрово
Планинец (Годлево) "А" ОГ Благоевград
Пластик (Старопатица) "А" ОГ Видин
Плевен 2009 (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Плетена (Плетена) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Пловдив (Пловдив) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Победа (Богданци) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Победа (Вресово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Градище) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Победа (Градница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Кесарево) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Победа (Колобър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Паламарца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Победа (Царацово) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Победа 2009 (Вокил) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Победа 2013 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Победа 2016 (Пристое) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Подгорец (Коларово) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Поломие 2016 (Лом) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Полша Национални отбори
Поморие (Поморие) Втора професионална лига
Поповица (Поповица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Пордим 2017 (Пордим) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Пороминово (Пороминово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Порто (Портитовци) "Б" ОГ Монтана
Португалия Национални отбори
Правда 1944 (Правда) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Правец (Правец) "А" ОГ София - източна подгрупа
Прециз (Монтана) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Прециз Интер (Иваново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Пристис (кв.Долапите, Русе) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Пробив 2015 (Овча могила) "А" ОГ Велико Търново
Провадия (Провадия) "А" ОГ Варна
Просеник (Просеник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ПССГ Чирпан (Чирпан) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Пълдин (Пловдив) Клубове, без активен мъжки отбор
Първа атомна (Козлодуй) Северозападна Трета лига
Първомайци (Първомайци) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Пъстренец (Долно Белотинци) "А" ОГ Монтана
Пъстрина 2012 (Монтана) "А" ОГ Монтана
Равда (Равда) "А" ОГ Бургас
Равнец 2011 (Равнец) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Радиново 2006 (Радиново) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Ракета (Търговище) "A" ОГ Търговище
Ракета 1111 (Буковлък) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ракитин (Трудовец) "А" ОГ София - източна подгрупа
Раковски (Ивайловград) "А" ОГ Хасково
Раковски (Раковски) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Раковски (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Раковски 2005 (Калипетрово) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Раковски 2011 (Раковски) Неизвестно
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Расово (Расово) "А" ОГ Монтана
Рациария (Арчар) "А" ОГ Видин
РД Спорт (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Реал (Божурово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Реал (Мъдрец) "А" ОГ Стара Загора
Реал (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Релакс (Овен) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Републиканец (Енево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Републиканец (Лисец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ресен 2012 (Ресен) "А" ОГ Велико Търново
Респект (Хасково) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Риал (Перник) Клубове, развиващи женски футбол
Рила (Белица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рилец (Говедарци) "А" ОГ София - източна подгрупа
Рилец 1948 (Ресилово) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Рилски орли (Бистрица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рилски спортист 2011 (Самоков) Югозападна Трета лига
Рилци (кв.Рилци, Добрич) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Рилци 2006 (Рилци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопа (Рибново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Родопа 1927 (Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопа Смолян (Смолян) "А" ОГ Кърджали
Родопи (Дебръщица) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Родопи (Сатовча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Родопи 1921 (Козарско) "А" ОГ Пазарджик
Родопи 1935 (Момчилград) "А" ОГ Кърджали
Родопи 2012 (Червен) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Родопски сокол (Кърджали) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Розова долина (Казанлък) Югоизточна Трета лига
Рома (Тополчане) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рома 2014 (Тервел) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ропотамо (Приморско) "А" ОГ Бургас
Росица (Поликраище) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Росица (Стоките) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Рудановски 1922 (Константин) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Руен (Богослов) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Руен 2008 (Руен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ружинци (Ружинци) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Румъния Национални отбори
Русия Национални отбори
Русокастро (Русокастро) "А" ОГ Бургас
Рьофикс (Симеоновец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Садово (Садово) Югоизточна Трета лига
Садово (Садово, обл.Благоевград) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Сакарски спортист 04 (Тополовград) "А" ОГ Хасково
Самуил (Самуилово) "А" ОГ Сливен
Сан Марино Национални отбори
Сантос (Долно Белотинци) Неизвестно
Сарата (Долни Раковец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сарая (Сарая) "А" ОГ Пазарджик
Саудитска Арабия Национални отбори
Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти Неизвестно
Сборен отбор (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свети Влас (Свети Влас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Свети Влас 08 (Свети Влас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свети Никола (Бургас) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Светкавица (Баните) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица (Градежница) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Светкавица (Кралево) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Светкавица (Манолско Конаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица (Медовене) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Светкавица (Митино) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Светкавица (Михалци) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Светкавица (Поройно) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Светкавица (Синитово) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Светкавица (Чудомир) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица 1922 (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица 2004 (Гюльовца) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Светкавица 2014 (Търговище) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Светкавица Търговище (Търговище) Североизточна Трета лига
Светлина (Черковна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Светля 2000 (Светля) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Светослав (Лепица) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Свиленград (Свиленград) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Свиленград 1921 (Свиленград) Югоизточна Трета лига
Свобода (Милковица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Свобода 2011 (Пещера) Неизвестно
Своге (Своге) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Свраките (Гълъбник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Севлиево (Севлиево) Северозападна Трета лига
Севлиево лейдис (Севлиево) Клубове, развиващи женски футбол
Сейдол (Сейдол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Секирово (кв.Секирово, Раковски) "А" ОГ Пловдив
Селияк (Стубел) "Б" ОГ Монтана
Селтик (Овчарово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Градец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Краводер) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Медковец) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Септември (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември (Симитли) Югозападна Трета лига
Септември (София) Първа професионална лига
Септември 2005 (Жабокрът) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Септември 2009 (Лехчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Септември 98 (Гложене) "А" ОГ Враца
Септември 98 (Тервел) Североизточна Трета лига
Сердика (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Силистра 2009 (Силистра) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Син стрел (Крапчене) "А" ОГ Монтана
Сини вир (Цонево) "Б" ОГ Варна
Сините извори (Горна Гращица) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Сините камъни 2013 (Сливен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Синя вода (Синя вода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сион (Каблешково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сирия Национални отбори
Ситомир (Никопол) "А" ОГ Плевен
СК Марица (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала (гара Бов) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала (Зверино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала (Камен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скала 2015 (Оселна) "А" ОГ Враца
Скалите (Русе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скобелево (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Скрита сила (Мъдрево) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Слава (Севар) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славилов (Търговище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия (Асеновци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия (Граница) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Славия (Новачене) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Славия (Ново село) "А" ОГ Видин
Славия (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия 1913 (София) Първа професионална лига
Славия 1947 (Хаджиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Славия 2000 (Яхиново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Слащен 2007 (Слащен) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Сливен 2000 (Сливен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Сливнишки герой (Сливница) Югозападна Трета лига
Словакия Национални отбори
Словения Национални отбори
Смирненски (Смирненски) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Смолян 2000 (Смолян) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Смоляновци (Смоляновци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Смядово 2010 (Смядово) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Созопол (Созопол) Югоизточна Трета лига
Сокол (Буково) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Сокол (Каравелово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол (кв.Бенковски, София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол (Крислово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Марково) Югоизточна Трета лига
Сокол (Негован) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Сокол (Порой) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Сокол (Пъдарско) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Трескавец) "A" ОГ Търговище
Сокол (Червена вода) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Сокол 2008 (Зърнево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2008 (Ябълчево) "Б" ОГ Бургас - западна подгрупа
Сокол 2009 (Еленино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2012 (Соколово) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сокол 2015 (Самораново) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
СОУ "Климент Охридски" (Ракитово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
София 2010 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
София спорт (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спарта (Бургас) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спарта (Самоводене) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Божурица) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Спартак (Болярци) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Спартак (Бошуля) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Спартак (Бъзън) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Бяла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Зърнево) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Спартак (Калугерово) "А" ОГ Пазарджик
Спартак (Койнаре) "А" ОГ Плевен
Спартак (Муселиево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Ново село) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Спартак (Пещера) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Плевен) Северозападна Трета лига
Спартак (Самоков) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Склаве) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Спартак (Сливен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Триводици) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Търнава) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак (Хотанца) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Спартак (Щърково) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Спартак 1918 (Варна) Североизточна Трета лига
Спартак 1919 (Плевен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спартак 1933 (Подгумер) "А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Спартак 1947 (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спартак 2001 (Пирдоп) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спартак 2004 (Долно Дряново) "Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
Спартак 2012 (Избеглии) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Спартак 2012 (Славеево) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Спартак 2015 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спартак 76 (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортика (Благоевград) Клубове, развиващи женски футбол
Спортинг (Бенковски) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Спортист (Баниска) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Бата) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Бели извор) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Благово) "Б" ОГ Монтана
Спортист (Върбовка) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Спортист (Добрич) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Драгичево) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Спортист (Кайнарджа) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Спортист (Книжовник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Ковачевец) "A" ОГ Търговище
Спортист (Козаревец) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Спортист (Михалич) "Б" ОГ Варна
Спортист (Нови хан) "А" ОГ София - източна подгрупа
Спортист (Петко Славейков) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Пороище) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Спортист (Преславци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Роза) "Б" ОГ Ямбол
Спортист (Слокощица) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Спортист (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Спортист (Стефаново) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Спортист (Струма/Лебница) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Спортист 13 (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Спортист 1948 (Голям чардак) "А" ОГ Пловдив
Спортист 2006 (Драговищица) "А" ОГ София - западна подгрупа
Спортист 2009 (Своге) Югозападна Трета лига
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Спортист 2011 (Генерал Тошево) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Спортист Озрен (Голям извор) "А" ОГ Ловеч
Спринт (Белоградец) "Б" ОГ Варна
Средногорец (Брезово) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Средногорец 2016 (Златица) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Стамболово (Стамболово) "А" ОГ Хасково
Стан (Стан) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Стандарт (Шивачево) "А" ОГ Сливен
Стара Загора (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стара сила (Старо селище) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Старосел (Старосел) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Старчево 2010 (Старчево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) "Б" ОГ Ямбол
Стефаново (Стефаново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стоби (Стоб) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Столипиново (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сторгозия (Плевен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стражица 2012 (Стражица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стралджа (Стралджа) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стралджа 2015 (Стралджа) "А" ОГ Ямбол
Странджа (Малко Търново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) "А" ОГ Бургас
Странджанец (Царево) "А" ОГ Бургас
Стрела (Доброславци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела (Дъбник) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела (Обединение) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стрела (Ореш) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Стрела (Петрич) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Стрела (Тодорово) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Стрела 2003 (Вълкосел) "А" ОГ Благоевград
Стрела 2004 (Орляк) "А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Стрела 2006 (Шумата) "А" ОГ Габрово
Стрелец (Стрелча) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Строител (Кунино) "Б" ОГ Враца
Струма (Кралев дол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струма (Марикостиново) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Струма (Нови чифлик) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Струма 2005 (Струмяни) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Струма 2017 (Невестино) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Струмска слава 1927 (Радомир) Втора професионална лига
Струмска слава 1956 (Търновлаг) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Струмски сокол (Калище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Стряма 2001 (Стряма) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Студена (Студена) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Суворово 1 (Суворово) Североизточна Трета лига
Сунгурларска долина (Сунгурларе) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Съединение (Съединение) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Съкровището на Кралево (Кралево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Сърбия Национални отбори
Таджикистан Национални отбори
Талант (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Тимок (Брегово) "А" ОГ Видин
Титан (Лесново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тича (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тича 1948 (Долни чифлик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Топлика (Минерални бани) "А" ОГ Хасково
Топлика 77 (Минерални бани) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополи 2010 (Тополи) Североизточна Трета лига
Тополите (Тополи) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополите 2005 (Тополчане) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тополово (Тополово) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Топчийско (Топчийско) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Торнадо (Безден) "А" ОГ София - западна подгрупа
Торпедо (Косово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Торпедо (Стара Загора) "А" ОГ Стара Загора
Торпедо 2004 (Борован) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Тракиец (Говедаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракиец (Исперихово) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Тракиец (Катуница) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Тракиец (Кукорево) "А" ОГ Ямбол
Тракиец 2001 (Калековец) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Тракиец 2005 (Главиница) "А" ОГ Пазарджик
Траките 2007 (Скутаре) "Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Тракия (Пазарджик) "А" ОГ Пазарджик
Тракия (Царимир) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Тракия 06 (Стамболийски) "А" ОГ Пловдив
Тракия 1931 (Стамболийски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракия 2004 (Пловдив) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракия 2008 (Нови извор) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Тракия 2012 (Бяла река) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тракия 2017 (Звъничево) "Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Трансмариска 2013 (Тутракан) "А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Трапище (Трапище) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Труд (Труд) "Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Тръстиково (Тръстиково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Трявна (Трявна) Северозападна Трета лига
Тузлушка слава (Антоново) "A" ОГ Търговище
Тунджа (Веселиново) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа (Срем) "А" ОГ Хасково
Тунджа 1915 (Ямбол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа 2006 (Тенево) "Б" ОГ Ямбол
Тунджа 2006 (Ягода) Неизвестно
Тунджа 2007 (Желю войвода) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа 2009 (Мечкарево) "А" ОГ Сливен
Тунджа 2010 (Копринка) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Тунджа спорт (Елхово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Туркменистан Национални отбори
Турция Национални отбори
Удар (Бяла черква) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Удар 99 (Петко Каравелово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ударник (Иречеково) "Б" ОГ Ямбол
Уелс Национални отбори
Украйна Национални отбори
Ултраспорт академия (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Унгария Национални отбори
Ураган (Белинци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Бъзовец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Владимир) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Гецово) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Ураган (Манастирци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган (Михнево) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Ураган (Патреш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ураган 1970 (Горно Драглище) "А" ОГ Благоевград
Ураган 33 (Софрониево) "Б" ОГ Враца
Урвич (Панчарево) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Урвич 1960 (Долни Пасарел) "А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Урожай (Българово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Урожай (Гърчиново) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Урожай (Пиргово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Урожай (Стрелци) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Урума (Хасково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Успех (Угърчин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Белодол) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Дропла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Караманите) "Б" ОГ Варна
Устрем (Крета) "А" ОГ Плевен
Устрем (Масларево) "Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Устрем (Пет могили) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Раковски) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Устрем (Трем) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Устрем (Тънково) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Устрем Д (Дончево) Североизточна Трета лига
Фабрика "Първи май" (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Факел 1935 (Гроздьово) "А" ОГ Варна - подгрупа А2
Фарьорски острови Национални отбори
Феникси (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ферион (София) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Финландия Национални отбори
ФК Арда 1924 (Кърджали) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Берое (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Костинброд (Костинброд) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Несебър (Несебър) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ФК Рилски спортист (Самоков) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
ФК Спартак (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Фортуна (Плевен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Франция Национални отбори
Хайдут 2014 (Ерден) "Б" ОГ Монтана
Хан Кардам (Кардам) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Харманли 04 (Харманли) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хасково (Хасково) "А" ОГ Хасково
Хасково 1957 (Хасково) Югоизточна Трета лига
Хеброс 1921 (Харманли) "А" ОГ Хасково
Хебър 1918 (Пазарджик) Югозападна Трета лига
Хебър 2011 (Пазарджик) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Химик (Димитровград) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хисаря 2013 (Хисаря) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хитрино (Хитрино) Североизточна Трета лига
Холандия Национални отбори
Христо Ботев (Генерал Инзово) "А" ОГ Ямбол
Христо Ботев (Стожер) "А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Христо Ботев (Чешнегирово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Хърватия Национални отбори
Царско село 2015 (София) Втора професионална лига
ЦеСеKа (Лесичери) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
ЦСКА (София) Първа професионална лига
ЦСКА 1948 (София) Втора професионална лига
Чавдар (Бръшляница) "Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Чавдар (Бяла Слатина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чавдар (Етрополе) Югозападна Трета лига
Чавдар (Ковачите) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чавдар (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Чавдар (Садовец) "Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Чавдар (Троян) "А" ОГ Ловеч
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) "А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Чайка Конуш 2000 (Конуш) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чарган (Чарган) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чардафон 1919 (Габрово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Челник (Реселец) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Челси (Брестовене) "А" ОГ Разград - източна подгрупа
Чепинец (Велинград) "А" ОГ Пазарджик
Чепинци (Чепинци) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Червена звезда (Глава) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Червена звезда (Дулово) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Червена звезда (Каменец) "А" ОГ Ямбол
Червено знаме (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черна гора Национални отбори
Черно море (Варна) Първа професионална лига
Черно море (Топола) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черно море (Черно море) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черногорец 1946 (Ноевци) "А" ОГ Перник - подгрупа А2
Чернозем (Черноземен) "Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Чернолик (Чернолик) "А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Черноломец (Горско Абланово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноломец (Острица) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноломец 1919 (Попово) "A" ОГ Търговище
Черноломец 2017 (Попово) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Черноморец (Балчик) Втора професионална лига
Черноморец (Несебър) "Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Черноморец (Поморие) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Черноморец 1919 (Бургас) Югоизточна Трета лига
Черноморец 1946 (Чернево) "А" ОГ Варна
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) "А" ОГ Варна
Черноморец Бургас (Бургас) "А" ОГ Бургас
Черноморски спортист (Обзор) "А" ОГ Бургас
Чехия Национални отбори
Чико Бунара (Бяга) "А" ОГ Пазарджик
Чиракман (Селце) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Чирпан (Чирпан) "А" ОГ Стара Загора
Чорни 1920 (Брезник) "А" ОГ Перник - подгрупа А1
Чумерна (Елена) "А" ОГ Велико Търново
Шабла (Шабла) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шампиони (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шампиони 2014 (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Швеция Национални отбори
Шемшево (Шемшево) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шерба (Гроздьово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка (Драгор) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Шипка (Стара Загора) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка 1955 (Мало Конаре) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шипка 2015 (Асеновград) "Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Шипченски сокол (Варна) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шотландия Национални отбори
Шумен 1929 (Шумен) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Шумен 2007 (Шумен) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Шурданица (Георги Дамяново) "А" ОГ Монтана
Щурче (София) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ювентус (Малчика) "А" ОГ Плевен
Юделник (Юделник) "А" ОГ Русе - източна подгрупа
Юнайтед (Пловдив) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Юнак (Варна) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Юнак (Ивайло) "Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Юнак (Мерданя) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Юнак (Юнаците) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Юнак 2000 (Ардино) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Юнак 2006 (Кормянско) "А" ОГ Габрово
Юнак 2015 (Баня) "Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Юстина (Устина) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ябълково (Ябълково) "А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Яворов (Чирпан) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Яков (Яворница) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Якоруда 2007 (Якоруда) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Ямбол 1915 (Ямбол) Неизвестно
Ямбол 2004 (Ямбол) Клубове, развиващи детско-юношески футбол
Янково (Янково) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Янтра (Долна Студена) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Янтра (Драганово) "Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Янтра (Полски Тръмбеш) Северозападна Трета лига
Янтра (Ценово) "А" ОГ Русе - западна подгрупа
Янтра 1919 (Габрово) Неизвестно
Янтра 2013 (Габрово) Клубове, които понастоящем не развиват дейност
Янтра Габрово (Габрово) Северозападна Трета лига
Япония Национални отбори
Ясен (Ясен) "Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Ясен (Ясеновец) "А" ОГ Разград - западна подгрупа
Ясен 2007 (Ясенково) "А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Ястреб (Страцин) Клубове, които понастоящем не развиват дейност